Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

janula13
26. aug 2008

moja rec Gregy, ja tiez nakoniec nepridem a tak som sa tesila, maminka potrebuje moju pomoc, tak sa teraz tomu venujem, mame nejake neprijemnosti v rodine, takk pomaham riesit ☹ a uz som bola taka nabudena prist a budem vam tak zavidiet, ze sa stretnete a zase bezo mna ☹
Dufam ze nieco spiskate aj v septembri, to sa ma uz nezbavite 😀 dufam 😅

gregy
26. aug 2008

bianka sivusa tak čo? asi sa to týka už len nás troch?

janula13
26. aug 2008

babule, ono by bolo dobre dohodnut pravidelne stretko, myslim ze vsetkym by prospelo vypadnut zo stereotypu, ja to tak s kamoskou robim a je to super raz do mesiaca, vieme ze mame termin a snazime sa to zariadit, aby sa to konalo, aj keby sekery padali 😀

janula13
26. aug 2008

samozrejme to je len skromny navrh z mojej strany 😉

bianka30
26. aug 2008

gregy... ako chces... mne je to v podstate jedno... ale ked nikto nemoze...

bianka30
26. aug 2008

SIVUSKAAAAAAA odlozime to na inokedy....

tvojka
26. aug 2008

čaute baby,ja za Sivušku: tak ste to zrušili?Lebo ona je už na ceste,tak jej dám prípadne vedieť,nech tam nečaká.Hlavne rýchlo odpíšte!

gregy
26. aug 2008

áno zrušili sme pošli jej smsku ale ak ju nezastihnes tak ja tam pojdem ....

tvojka
26. aug 2008

tak som s nou volala,že to teda padá,nemusíš tam chodiť...
sorry,že som sa sem tak votrela 😀

bianka30
26. aug 2008

trojka dobree si spravila.. nemam na nu cislo... hehe musime vymamit...

bianka30
26. aug 2008

jeeeejda dajte nejako vediet PETRONELE... aj ona tusim chcela prist.. hehehe

tvojka
26. aug 2008

že Trojka 😀 😀 😀 ... vy tu viete ľudí premenovať 😀

bianka30
26. aug 2008

jeeeeeej prepac... hehehe.... no .. co ti budem hovorit, uz vcera mi hovorili ze som uchylna zufala... a neviem co este .. ale ja som len UNAVENA

gregy
26. aug 2008

Bianka petronela len napísala že príde neskôr a že má na teba číslo a zavolá ti ale neviem či niekto iný má na ňu číslo????

tvojka dík, si zlatá a nebola Sivusa nahnevaná?

bianka30
26. aug 2008

no ona mozno ma ale ja asi nie... heheh no sak co ved snad zavola skor ako pojde...

danka24
26. aug 2008

cau bianka 😉

janula13
26. aug 2008

ja som Petronele len napisala IP, nemam na nu cislo, tak si to tu snad precita a neprezenie sa 😝

loginka
26. aug 2008

kuku, tak ste to zrusli? skoda, nestihla som sa ozvat, ale ja to mam na 3 kroky, takze som sa nerozcestovala ako sivuska

bianka30
26. aug 2008

ahoj danulka... som rada ze ta tu vidim...aleeeee akurat idem pisat ze cmuuuuk idem domov... babulky drzte sat....

mici11
26. aug 2008

Ahojte tak si vas tu citam, lebo zial mam tiez nemale problemy a navstevujem CAR. Ale neda mi sa neopytat, ze preco navstevujete toto centrum, ked nan vsetky nadavate?Je to len otazka, ale ja som mala podobne problemy v minulom centre a jednoducho som ho zmenila a teraz navstevujem toto. Dnes sa uz chvalabohu da vyberat.
Drzim vam vsetkym palce 🙂

gregy
26. aug 2008

Ahoj mici11 lebo už sme v rozbehnutom kole zväčša prvého IVF a bolo by nerozumné nechať prepadnúť jeden celý cyklus IVF, na všetky nedostatky na ktoré mierne nadávame sme však prišli až počas IVF ☹ . No a skôr než začneme druhé teda hovorím teraz za seba si obehnem viac centier a až potom si vyberiem v ktorom podstúpim druhé IVF, no ja mám zajtra OPU takže zatiaľ nad týmto knkrétne neuvažujem ... najprv musím dokončiť prvé ...

linav
26. aug 2008

mici11
Tak to potom dobre poznáš,ak je človek bezmocný a zúfalý,vyčerpaný a zlomený potrebuje 100% pozornosti ako pacient a ak sa mu to nedostane pofrfoce.
Nieje to také dramatické 😀 ako sa ti zdá.Sme tu jedna pre druhú a ak niekto pustí ventil roznym sposobom mi to tu pochopíme potom príde lepšia vlna poz.myslenia a zasa je tu veselo 😀 😀
Aj tebe všetko OK 😉 😉 držím palce

ni.kolet
26. aug 2008

Ahojte. Posielam pozitívnu vlnu tehu vírusíkov ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

gregy
26. aug 2008

linav vystihla si to na jednotku s hvizdičkou 😉

mici11
26. aug 2008

gregy, linav ved ano ale ked sa budete rozhodovat tak jedno v BA urcite vynechajte 😠 . Gregy drzim palce zajtra 🙂

gregy
26. aug 2008

Dík mici a ktoré máš na mysli?

mici11
26. aug 2008

Gregy IP

petronela7
26. aug 2008

no babenky 😠 😀 ja vas cakam pre mekacom a vas nikde 😀

gregy
26. aug 2008

petronela prepááááááááááááč zrušili sme to okolo 15,45 ale ty si tu už nebola ☹ nakoniec sme mali ísť len tri tak sme to zrušili že radšej pôjdeme ked to bude vyhovovať viacerím ... mrzí ma že si sa prehlala.

brise
26. aug 2008

ahojte,
na stretko som sa chystala aj ja, no teraz mi skončil meeting so šéfom 😠 😠 😠
Ze som nezdrhla z práce skôr, o pol piatej ma zavolal a doteraz ma tam mučili 😠 😠 😠
Som bola smutná že vy ste sa už stretli a ja tam počúvam bláboty, no teraz som si prečítala že sa to prekladá.
Tak súhlasím so septembrom a to už prídem ako tehulka. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre