Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

aanetta
31. júl 2008

tak tak linav 😀

pahu
31. júl 2008

Aanett, ahaaaa, takze ty si chrustik 😀 Ale mna tak vola manzel, aj ked tak velmi nevyzeram 😀 😀

Linav, a ty potrebujes test na protilatky na spermie? Ja som si myslela, ze ked idete na IVF tak je to zbytocne, lebo ich prinajhoršom do vajka pichnu. Ale ak mate takuto moznost, urcite to skuste. My ideme na komplexne vysetrenie na protilatky do Prahy... 😉

vika34
31. júl 2008

ahojte kočky,tak som kionečne tu,lebo ja v práci nemám internet na PC,iba kolegyňa,takže iba ,ked sa dá tak čítam.Snaživec-bežec do schodou,to je fakt dosť dobré,od dnes tak volám manžela,naozaj sme sa pobavili.Ja mám zrovna dnes taký zlý pocit,ráno som si uvedomila,že už ma nebolia tak strašne prsia a som taká nejaká depresívna aj ked ste ma včera povzbudzovali,že všetko bude O.K.,dnes to tak necítim,ale snažím sa myslieť pozítívne aspoň v rámci normy.Pahu ako ti dopadla porada?Nabudúce sa musíme stretnúť na dlhšie,ved sme sa ani nestihli porozprávať?

linav
31. júl 2008

Chcela by som to vedieť lebo SPG mame poslabší ale nie taky aby sme nemohli aj prirodz.Jediné čo je proti nám je moj vek,mam 34.Ak by som mala 25 tak na IVF ani nepomyslím.Niečo to sposobuje že sa nám nedarí,spomalený poh.spetrmii nezname ná že nikdy neotehotnieš len ta doba je dlhšia.....
Fakt neviem ja mám v GF Doky Stenovú a len koly nej by som to tam skusila ešte raz 😉 😉 😉

pahu
31. júl 2008

Vika ahojky 😀 Hmm, k tým príznakom neviem, nikdy som tehu nebola, ale snaž sa byť pozitívna, však som ťa pochytala 😀 Snaživec je strašne zlatý, som sa najskôr bála keď mal prísť, že ako sa s nami bude cítiť, ale zvládol to bravúrne 😉

Porada? Tak to sa pozri čo som dnes mala:
10,30 meeting pre 18-25 ľudí, ktorí sa tam striedali, vrátane GR
13,30 videokonferencia
15,00 videokonferencia
16,00 videokonferencia
17,00 videokonferencia
Náročný deň, ale úspešne je už za nami 😀

vika34
31. júl 2008

P.Pahu,to bol ozaj náročný deň. 😝
Aj ja som sa najprv bála,ked zavolal ,že chce prísť,lebo ked chodievam na babské akcie,nikdy ani náhodou ho nenapadne prísť,ale on neznáša byť doma sám a Vikinka bola u babky tak asi preto,ale nakoniec to bolo o.k. aj jemu sa páčilo aj mojej mame normálne rozprával,že s kým sa stretol a tak.Teraz ležkáme všetci traja a oddychujeme,tak snád zajtra bude lepšie

loginka
31. júl 2008

ahojte dievcatka,
linavcek, jasne daj si to urobit, znie to dobre, ved to neznamena ze tam musis ist aj na dalsie IVF, stale sa mozes slobodne rozhodnut, ak ide o to
ja sa tam tiez chystam aspon to skonzultovat, uvidime
vika - snazivec bezec vyzeral sympaticky, je to odvaha, takto sa pripojit medzi utarane baby 🙂 , nemaj prosim ta depky, mysli pozitivne na babatka v brusku, ved za to nic nedas len si pomozes, 🙂 drzim ti moc palceky, nech vam to vyjde a budete spolu lezkat 4
pahu Ikeu si stihla do 10? 🙂 Ozaj dokedy ste boli?
muza nemam doma, tak sa neviem odputat od MK, ale uz idem, idem 🙂

lusilia
1. aug 2008

Dobre ranko babulky, zasa som od 7:00 hore 😀, vyvencila som psikov a hned na konikovi 😀

sivusa
1. aug 2008

Ahojte.
Lusil tak ja som na tom podobne.
Ja som hore už od 6 , havino už je tiež vyvenčený 🙂 ,MK zapnutý 😀

lusilia
1. aug 2008

No, tomu sa Sivus hovori maniacizmus 😀 A ako inak ty pokracujes? ani neviem, ostali ti nejake mrazaciky?

ni.kolet
1. aug 2008

Ahojte. Dnes som bola na kontrole 13 DC a 1 dominantný folikul je na ľavej strane čo je úplne skvelé, lebo mám len ľavý vajíčkovod. Predpokladám, že buď zajtra alebo v nedeľu bude IUI číslo 2. Dúfam, že úspešné. 😅

pahu
1. aug 2008

Lusil, Sivuska mala len jedno vajko, ziadni mrazacikovia... Hmm, tak ako aj ja, Bianka a dalsie tento mesiac... 😠

Ni.kolet, tak potom by to mohlo vyjsť 😉

lusilia
1. aug 2008

Pahu, fakt? to je teraz nejaky trend, mat jedno vajko? hmm, no dufam, ze sa to zlepsi, bolo by uz na case, je nast tu dost malo tehuliek, na to, kolko nas tu bolo snaziliek 😠
Nikolet, spoliehame sa na teba, ze to vyjde 😉

pahu
1. aug 2008

Lusil nie až tak celkom. Sivuska mala len jedno vajko, Bianke praskli foliky este pred OPU, tak jej vyolovali myslim len 2 kusy... a ja som mala 5 vajok, 4 oplodnene, ale 2 vo mne sa neudrzali a 2 na zamrazenie boli nejake spomalene, tak ich nechali na pozorovanie a neprezili to...

Takze trend... Na prd trend 😉

lusilia
1. aug 2008

No veru hruza, tusim sa aj malo komu podari nieco zamrazit, ani nevim, ze by niekto z nas mal nejake, tusim len nejaka jedna babulka...

pahu
1. aug 2008

Lusil, život je boj, takže bojujeme ďalej 😀

janula13
1. aug 2008

Ahojte babule, tak som spät po dovolenke, a citam, ze stretko sa predsa len konalo...tak vam zaaaavidiiiim, ale v dobrom, aj ja som velmi chcela prist, ale bola som mimo...tak dufam ze sa este cosi zomelie 😀 a ja si to nenecham ujst 😀
Labu blahozelam a drzim palciska 😀

lusilia
1. aug 2008

No drzim vam vsetkym moc palceky a som rada, ze bojujete dalej averim, ze s uspesnym koncom 😉

Inak len tak uplne o inom, aurat u nas hrmi a ja mam takeho posero psa, ze sa hrozne trasie a furt na mna skace, no uplne psycho 😀

janula13
1. aug 2008

Ahoj Lusil, to nemas jedina posero hava, my sme mali vzdy takych, velmi sa bali burky 😀 Stiahli chvost a triasli sa, tak mi ich vzdy bolo luto 😢 Lusi mozem sa spytat, kedze som leniva a zurivo gruntujem, a nechce sa mi vsetko spätne citat, ako sa ti podarilo otehotniet?Po IUI ci IVF?

lusilia
1. aug 2008

Janulka podarilo sa nam to na prvy krat po IVF-ICSI, takze som ten najstastnejsi clovek a dufam, ze to dotiahneme az dokonca 😵
U nas IUI nebolo mozne, mame zly spg, takze nam to dr. ani nenavrhol, hned sme sli na ICSI

janula13
1. aug 2008

nuz Lusi, aj my mame slaby spg, ale nie natolko aby sme neskusili IUI, aj ked pri prvom IUI nam akurat vysiel o polovicu horsi, manzelik astresoval, tak dufam, ze druhy pokus bude lepsi.tak to sa tesim, ze vam to vyslo hned na prvy krat, rozmyslam, ze absolvujem 3x IUI a potom sa prekonzultuje IVF, alebo co mi doky odporuci...tak si to pekne uzivaj 😀

pahu
1. aug 2008

Januli, ešte na iVF nemysli 😉 Skúšajte IUI-čka a uvidíme ako dopadnete 😵

lusilia
1. aug 2008

Dakujem Janul, no dufam, ze vam to vyjde takto, je to rychlejsie a hlavne jednoduchsie a menej stresujuce 😉

janula13
1. aug 2008

to mas pravdu Lusi, aj ked neviem co manzelik, vies, je taky zodpovedny a ta zodpovednost ho stresuje, tak uvidim,ako to vypali na 2x, zase nam to tak hlupo vyslo, ze bude nevyspaty, ale co uz, moje foli si nevyberaju cas ako ja chcem 😝 neviem si predstavit, co vsetko IVF obnasa, ale ked citam o injekciach a laparkach...rada by som sa tomu vyhla a zvysila statistiku IUI 😀

janula13
1. aug 2008

Pahu ahoj 😀 Ja si ta tu citam, nemysli si, drzim palceky, nech to vyjde,ty si tusim bola na IVF, vsak?A skusali ste pred tym IUI a ak ano, kolko krat?Ty si tu velmi sledovana, vies? 😀 Zmeskala som ta na stretku, ako citam.. 😒 Teraz dohanam po dovolenke zameskane a citam a citam, co je nove 😀

vika34
1. aug 2008

Ja mám ešte 3 mrazáčikov,ale pri počte 21 vajok je to veľmi málo,ale aspoň niečo,ale ja myslím pozitívne takže ,kedže idem v utorok na test a verím....,tak vlastne už žiadnych mrazáčikov ani nepotrebujem,no nie 😀

pahu
1. aug 2008

Januli 😀 Ano, mame za sebou 3xIUI, neuspesne 😠 Nie je mi to luto, hneva ma to 😉 A 1 krat aj IVF a tiež neúspešne... Ale teraz ideme na vyšetrenia imunity a potom uvidíme. 😵

janula13
1. aug 2008

Vika, presne tak, mrazacikov netreba, lebo to vyjde!!!Vies pozitivne myslenie urobi viac ako myslis, telo na to reaguje a my si to ani neuvedimujeme, tak sa len tes a ver!

gregy
1. aug 2008

Ahojte 😀
Vika mrazáčiky potrebovať nebudeš 😉 ja tomu verím 😉

janula13
1. aug 2008

Pahu, tak aj ja planujem, 3x IUI a potom IVF,aj ked sa toho trosku bojim, ale ako hovori manzel:nac stahovat kalhoty kdyz brod je jeste dalôeko? 😉 On je taky optimista, naco si robit starosti vopred, ked aj tych terajsich je dost 😀 Mne tiez cosi moja doki naznacila, ale nie v Gyn Five, ze mozno je to aj zalezitost imuno, tak mozno sa do Prahy prepracujeme aj my...Predpokladam, ze to robia najblizsie tam.A hlupa otazka, ale predsa, preco ta hneva to neuspesne 3xIUI?Vies pytam sa tak, len preto, ze ja nebudem az taka prekvapena, ak nam to nevyjde, ved uspesnost je nizka 😝 tak dufam v IVF 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre