Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

vika34
5. aug 2008

babi,prave mi povedala,že je to pozitívne,včasná gravidita,ale v piatok musím ísť ešte na krv.Nemôžem tomu uveriť a nechcem sa vytešovať dopredu,ale je to veľmi dobrá správa 😀 Ozvem sa až večer,lebo musím vždy vyhodiť kolegyňu zo stoličky.Všetkým vám dakujem za podporu,pá 😅

lusilia
5. aug 2008

Vikaaa, trva to hrozne dlho

bianka30
5. aug 2008

vikaaaaaaa.... zimomriavky mam po celom tele, to je uzasne... super, vynikajuca sprava... velmi sa teism

gregy
5. aug 2008

PARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Gratulujem z celého srdiečka

lusilia
5. aug 2008

Jeeeeee, si ma predbehla..jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, som stastna jak blcha aj za teba, uvdids v piatok sa ti pekne zvysi HCG a budes nasa dalsia tehula, gratulujeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

gregy
5. aug 2008

No a hned sa mi bude lepšie pracovať! 😀 konečne super správa na povzbudenie

larita112
5. aug 2008

jeeeeeeeeeej vikaaaaaa, ja som tu tiež stepovala, len sa nedalo odpísať 😉 taaaak veľmi sa s tebou tešíííííííííííím, to je úplne supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 uvidíš v piatok budeš mať zase väčšie HCG... gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dyta
5. aug 2008

viki, super, 😉 😉 😉 😉 😉 😉... už len vydržať do piatka... 😅 😅

lubkaeck
5. aug 2008

Vika - blahozelaaaam, velmi sa tesim a drzim palec, aby to HCG bolo v piatok aspon o 1000cku lepsie 😀

loginka
5. aug 2008

vika, to je skvela sprava, wau, tesim sa velmi, a drzim palceky aby to bolo dalej super, hcg stupalo a male drobce sa silno zakvacili 🙂
pozdrav bezca 🙂

lubkaeck
5. aug 2008

Dyta - my s manzelom chodime na vsetky vysetrenia spolu 🙂 Teda okrem gynekologa, tam sa mu nejako zatial nechce. No v GynFive s tym nemali vobec problem. Ved chceme mat dieta spolu, nemozu ho brat len ako darcu spermii. Ide so mnou a bodka a kedze do BA musime dochadzat, tak ide so mnou, ved ja by som tam zabludila 😒 a on keby som ho nevzala, by sa isto urazil 😅

dyta
5. aug 2008

lubkaeck, vďaka za odp.,
tak a od teraz je drahý so mnou vždy !! 😀 😀 😀 .. mne to bolo také blbé ho brať dnu, aj keď som videla v čakárni veľa mužov - myslela som, že len doprevádzajú polovičky... 😔 😨
...

gregy
5. aug 2008

dyta no v prípade že ideš na ultrazvuk alebo na krva tak do vnútra ísť nemusí ale na konzultáciu je to OK, ak by ťa potom šli vyšetrovať jeho slušne vyhodia z ordinácie 😀 aspoň nám sa tak stalo ...

dyta
5. aug 2008

no to mi je jasne... 😅 , gregy , už máš termín na 2IVF?...

gregy
5. aug 2008

dyta ja som stále len v prvom IFV stopnutá stimulka znamená len to že sa začne opať stimulovať na IVF ale stále je to len ten prvý cyklus. 13. augusta ideme na konzultáciu tak som zvedavá čo mi doki navrhne ... pravdepodobne mi zmenia protokol z dlhého na krátky a čo sa týka liekov to neviem ... ale chcem si to dať vysvetliť že prečo som vôbec nereagovala ...

lubkaeck
5. aug 2008

Dyta - ano aj mne ked isli robit SONO tak ho jemne vysupli za dvere 😀

A co je dlhy a kratky protokol? Ja som uplny zaiatocnik ☹

gregy
5. aug 2008

Lubacek dlhy a kratky protokol je spôsob stimulácie - dlhý protokol začinaš pichat inekcie už od 21 DC (potláčaju produkciu hormónov zodpovedných za ovuláciu) na 4 DC teda po mrche začínaš pichať hormóny na stimuláciu vaječníkov. Pri krátkom za začínajú pichať inekcie na potalčenie myslím na 2 DC a na stimulku na 3 DC alebo na 4 DC to presne neviem (ešte som ho nemala) ale kedže kočkám, ktoré stopli po dlhom protokole nasadili krátky predpokladám že tak bude aj u mňa ...
No nechcem špeklulovať uvidíme čo povie Drábek.

gregy
5. aug 2008

samozrejme hovorím o IVF

gregy
5. aug 2008

lubkaeck sorry za skomolenie mena 🙂

lubkaeck
5. aug 2008

Gregy to je v pohode - to meno myslim 😉 ja ako som sa vydala, mam tak zlozite priezvisko, ze ma uz ziadne oslovenie nejako nerozcaruje 😀 😀
Dakujem z vyklad o protokoloch 😉 Ja som sice sestricka, ale pichanie injekcii mne mi nerobi dobre, ale zo zasady si ich picham sama 😉
Pichanie a podavanie liekov musi byt vzdy v urcitu hodinu? Lebo ak ano, tak to budem musiet ist PNkovat uz na zaciatku stimulacie, lebo s mojimi sluzbami sa to nebude dat ☹

gregy
5. aug 2008

áno ak sa rozhodneš aplikovať ich ráno mala by si tak ostatť až do konca ... A prečo to by si si v službe nenašla 5 minút na pichnutie? či robíš niekde kde je riadny frmoľ a odskočiť na pár minút je neprijateľné?

lubkaeck
5. aug 2008

Gregy robim priamo na porodnej sale a niekedy ranajkujem o 15:30 a stihnem vypit len dva deci vody za 12hod, no a v noci sme ako sovy, lebo len poletujeme, takze by mi asi moc nepomohlo sa stimulovat a potom robit nepravidelne.

No nic utekam do roboty, som zvedava kolko mamiciek ma tam caka 😀
Zelam pekny vecer

loginka
5. aug 2008

lubka, tak to klobuk dole, nemas to lahke, to asi fakt s PN, aby si sa mohla setrit

bianka30
5. aug 2008

lubka, nie v zlom ale pri takomto style, sa ani len necudujem ze sa vam nedari.. ved to by porazilo aj kona

janula13
5. aug 2008

Ahojte bebulky, je tu niekto, citala som a citala, vela ste popisali a preto hlavne BLAHOZELAM VIKA!!!!!to je teda s tebou adrenalin, ale s dobrym koncom, velmi ma tesi ta tvoja dobra sprava,to som potrebovala pocut 😀

babule, inak dnes som si robila test a tam dve krasne ruzovucke //, skoda len ze na ovulacnom 😝 Joooj, keby tak bol tehotensky.testla som sa, zajtra ideme na 2IUI, tak som hcela vediet ako sa mi cinia vajka 😀 😀

dyna
5. aug 2008

Ahoj Vika! mala som dovolenku, ale aj tak som na teba myslela. a teraz čítam, že máš poz.výsledok 🙂 teším sa s tebou! a naďalej ti držím palce! neboj sa, bude to v ok 😉

janula13
5. aug 2008

inak my sme sa vrhli na permen, tak som zvedava, ale mame ho len 2tyzdne, ale mam aspon lepsi pocit, ze sme urobili cosi navyse 😀 drzte palce nech mi manzelik zo samej zodpovednosti zajtra nezastresuje 😝

janula13
5. aug 2008

....a odovzda aj 2 ampulky 😀 😀 😀

labutienka
5. aug 2008

ahojte babulky,

vika - aj ja ti gratulujeeeeem 🙂 a pekne sa opatruj a oddychuj 🙂

zina2
5. aug 2008

Vika blahozelam a drzim palceky 🙂 nech len HCG rastie a malinke tiez 🙂) to je super konecne dobra sprava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre