Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

petronela7
26. aug 2008

nevadi gregy 😉 ja byvam 5min autom od avionu, cize nic sa nestalo... 😀
brise, dufam, ze my dve sa spozname v GF vo stvrtok rano, (asi ti napisem co budem mat oblecene a snad ma najdes v tom rannom dave a zhone v GF 😀

brise
26. aug 2008

petronelka, jasné aspon spoznám dalšiu spriaznenú dušu.
ved si zajtra napíšeme, o takomto času tu určite budem a snád už budem mať nachystané čo naseba. 😉 😉 😉
Tak mi si spravíme také ministretko. Minule sme sa v GF stretli 5. To bol bordel nachodbe. A nejlepšie bolo ked mandy vytiahla foták. 😀 😀 😀 😀

petronela7
26. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 hehe tak to si teda neviem predstavit... 😀 , ze fotak 😀
Jasne zajtra ti psiem co si davam na seba a podla vsetkeho tam budem uz okolo 7.30 rano... kedy prides asi? pripadne ak sa nebudes ponahlat mozeme dat coffee alebo tea 😀

Gregy, drzim palce nech to zajtra prebehne hladko a uspesne!!!!!!!!!!!

brise
26. aug 2008

Ja sa pokúsím tiež prísť na 7,30. Prácu mám kúsok takže ak to do 9 stihneme, no problem. 😉 😉
GREGY držííííííííím palce, opatruj sa a daj vedieť ako si dopadla. 🙂 🙂 🙂

sivusa
26. aug 2008

Ahojte.
No moja kamarátka Trojka 😀 mi dala vedieť,že stretko sa ruší,takže som sa na pol ceste otočila a zmenila plány. Išla som nakoniec navštíviť maminku a potom som konečne bola cvičiť 😝
Dúfam,že budúce stretko sa podarí.
Tvojka je moja kolegyňa a naj.kamoška,spriaznená duša-keďže prežíva to čo my všetky.
Takisto má za sebou IVF a 5.9. bude vedieť výsledok. Držíme jej palčeky 🙂
Ale som Ťa bonzla,čo? 😀

Gregy zajtra budem na Teba veľmi myslieť a držať palce 🙂

janula13
26. aug 2008

gregy aj ja na teba zurivo budem mysliet, nech v tom nie si sama 😀
a samozrejme aj nabonzovanej Tvojke drzim palciska na toho 5.9 😀

tvojka
26. aug 2008

Sivuša ,ty bonzák! 😀 Ale aspon viac ludí drží palce,dakujem !!!A vám všetkým skoro babatka do bruška!

vika34
26. aug 2008

ahojte,kedže som napísala,že neviem isto či prídem,tak som si o pol šiestej dala v mekáči hamburger a spokojne išla domov,našťastie bola som s Vikušou,takže to nebola žiadna tragédia aspoň nabudúce budem vedieť ,že nemám byť nerozhodná 😀 ,dobrú noc

petronela7
26. aug 2008

vika, skoda ze sme o sebe nevedeli... dali by sme si Hamburger spolu 😀
neva, nabuduce.... bru noc

lusilia
27. aug 2008

Caute babulky, vsetko som neprecitala, len to, ze ste zrusili, to stretko, no esteze som tam nejsla, by som vas odstrelila 😀 Som bola u tej gyndy a uz mi to vyslo tak, ze som sla len pre mileho do prace a domov a mi asi rastie maternica, ci co, tak ma cely spodok bolel...
Inak mam ist na amniocentezu, ale len na posudok, tak dufam, ze na nu nebudem musiet ist, asi dneska, alebo zajtra tam zbehnem, len neviem, kde tam mam vobec ist, skusim sa popytat na tej teme...

sylvyka
27. aug 2008

dobre ranko vsetky pracujeme vsak ? 😉

pahu
27. aug 2008

Halóooo, vy ste to zrušili? 😕 😨

bianka30
27. aug 2008

ahojte, smutna sprava od Gregy... vsetko boli prazdne folikuly takze nemaju ziadne vajko....

sylvyka
27. aug 2008

akoze coooo??? 🙄 kedy budu na tejto stranke aj dobre spravy ? ☹ ☹ ☹

pahu
27. aug 2008

Hmmm, Bianka, je to na prd... Človek sa snaží, pripravuje,... Nevedia to zistiť počas normálnej klasickej ovulky? Že by odobrali vajko vtedy? 😔 😕 😨

mandy55
27. aug 2008

ahojte babulky,

pahulienka zial neda sa zistit ci folik obsahuje vajko pokial ho nevyberu ☹

gregy je mi to velmi luto, je to fakt smola a dalsi zmareny pokus 😔 ☹ ☹ ☹

pahu
27. aug 2008

Mandy, ja som tým myslela, či súčasťou vyšetrenia ženy nemôže byť OPU v prirodzenom cykle... Tým by sa predišlo zbytočnému dopovaniu hormónmi... ☹

bianka30
27. aug 2008

no to je dobra otazka... ja som teraz bez liekov a dr.je na mna hrdy ako produkujem... heheh tak neviem...

janula13
27. aug 2008

tak naprd sprava, nevedela som ze foliky mozu byt prazdne ☹ mrzi ma to gregy,skoda ze vam to nevyslo, ked si toho tolko vydrzala 😒

mandy55
27. aug 2008

viem pahulienka ako si to myslela, ale je to otazka penazi, kedze ide o operacny zakrok a pochybujem, zeby poistovne na nieco take pristupili, na druhej strane aj pre nas by to bola zataz na organizmus, narkoza a pichpich do maternice nie je prijemny

bianka super ze mas foliky aj mimo stimulky, ja som take stastie nemala, drzim palec aby to aj uspesne dopadlo 😀 😀 😀

janula13
27. aug 2008

Bius, pahu, stvrtok sa vam blizi 😀 😀 😀 rypem, co? 😀 😀 😀

mandy55
27. aug 2008

btw babulky pocas stimulky pri UTZ vam to nikto nepovedal? ze tam vajka nemusia byt? mna na to hned upozornovali, hlavne ked videli ze som mala viac folikov

sivusa
27. aug 2008

Gregy je mi to veľmi ľúto ☹ ,tak som verila,že sa Vám to podarí.
Mandy mne takisto doki hovoril,že môžem mať prázdny folík,alebo že vajíčko môže byť nezrelé

lusilia
27. aug 2008

Gregy, to je hruza, ale tu sa naozaj tusim uz nikomu nedari ☹

sylvyka
27. aug 2008

mali by sme si zalozit novu temu ze zufalkyne 😀 mozno by sme mali troska viac stastia chichichi

bianka30
27. aug 2008

no tato 2 (pokracovanie) moc vela staastia nepriniesla... nieco vymyslime , a toto tu musime ukoncit, schovat na poslednu strranu

mandy55
27. aug 2008

prave som kukla do temy Bezime IVF maraton ..... a tam to tehulkuje 😀 😀 😀 a vacsinou dvojky, tak skuste aj vy nejaku podobnu temicku, urcite sa to rozbehne a uz len pozitivnym smerom, velmi vam to prajem

sivusa
27. aug 2008

baby navrhujte názvy -túto fakt musíme zrušiť 😠

janula13
27. aug 2008

babule, nechcem byt sarkasticka...ale som, ale co takto SLIEPOCKY?....ked je to uz o znasani a vajkach a liahnuti sa 😀 😀 😀 😀 zartujem samozrejme, ked je tu taka pod psa nalada 😅

sylvyka
27. aug 2008

zufale sliepky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre