Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

vika34
24. júl 2008

ahojte,dyna dnes mi mali volať,že koľko z tých 14embríí vydržalo a z koľkých posielajú bunky ,ale nikto nevolal,tak som volala ja embriol.,ale mi nezdvíhala,tak budem zajtra intenzívne volať,aby som vedela,ajn ked myslím,že je to úpne fuk koľko,hlavné bude koľko bude O.K.,ked sa vrátia výsledky.Mali by mi volať v sobotu,že kedy mám prísť,ale myslím ,že by to hádam malo byť doobeda ,neviete niekto

zuzanka2
24. júl 2008

Ahojte 🙂 !
Sylvyka, pravdaže sa ešte uvidíme a verím tomu, že budeme chodiť všetky s bruškami n atheu stretká 🙂 🙂 .

Sivuska a aký ste mali SPG ? Koľko manžel užíval Profertil ?

chruminka
24. júl 2008

lienocka: ja idem tiez v septembri na laparku a nic poriadne neviem....hlavne ze uz mam aj termin....sa trosku bojim a neviem ci to nie je zbytocne vsetky vysledky som ja mala uplne super no a moj drahy tiez bral ten profertil a potom macu .....no a teraz mal strasne zly SPG horsi ako vo februari ked este nic nebral...tak nechapeme vsetko sme vysadili a o dva tyzdne ide na opakovany SPG.

bianka si zo Samka ze? som citala ale este som nic nestihla popismenkovat,my tu tiez byvame uz dva roky a po madarsky nevieme.
Sa toho vsetkeho tak bojim ani neviem preco,ja blba som si tiez dala hned prvy termin v sebtembri 😒 ,ty chodis k Drabekovi ze?

sivusa
24. júl 2008

Chruminka laparky sa vôbec nemusíš báť.
Je to fakt úplna pohodka 🙂

chruminka
24. júl 2008

sivus dik,ja sa skor bojim tej anestezie ,a ty si uz na laparke bola?

sivusa
24. júl 2008

Ahoj Zuzi 🙂
My sme mali SPG dosť zlý-80% spermií patologických,pohyblivosť zlá 😠
Profertil bral pol roka, na kontrolnom SPG sa mu zlepšil hlavne počet spermií , aj tá pohyblivosť sa zlepšila
Teraz už Profertil neberie, ale cpem ho aj tak vitamínmi- Q10, zinok

chruminka
24. júl 2008

chcem sa spytat dakoho kto uz na laparoskopii bol,ja ked budem vo stvrtok operovana a v piatok rano ma pustia domov tak by som asi do roboty nemala ist ...to asi az v pondelok ze? Stale este neviem ako riesit tieto situacie.....budem si musiet asi zobrat na tie dva dni dovolenku inac to nevidim.

lienocka235
24. júl 2008

chruminka... a vies aj kot ti bude tu laparku robit a kde? aj ja by som chcela ist v septembri.. a tiez bojim bojim...
sivus.. moj mal taky zly SPG ze nam napisali na papier ze IVF s ICSi doporucuju to bol prvy co mu robili.. a druhy o dva mesiace.. ked som ho nacpavala macou.. tak mal normospermiogram.. 22 mil.. a tie parametre boli v norme..
chruminka.. urcite by si mala ostat doma podla mna.. lebo co som citala tak ti brusko nafuknu plynom.. a ten potom odchadza von prirodzenou cestou.. to by aspon stresovalao mna.. keby som mala byt v robote 😀

sivusa
24. júl 2008

ja som bola na laparke v marci,ale nie v GF,ale v Ružinovskej nemocnici
anestézia je pohodka, jediné čo si pamätám je,že mi sestrička hovorí-ideme spinkať a už to bolo 😀
zobudila som sa až na izbe, večer mi dali nejaké lieky proti bolesti,na spanie a na druhý deň už som behala po izbe

lienocka235
24. júl 2008

ja chodim k Drabekovi.. inak na SPG ma velky vplyv aj stres.. a treba skumat obdobie tak 3 mesiace dozadu.. vtedy vlastne vznikali spermie co su teraz zrele..
chruminka mozno sa aj stretneme.. 😀 na tej laparke.. kedy mas termin?

lienocka235
24. júl 2008

a robia.. laparku aj v GF ? ja mam dobru znamu gen. aj na antolskej aj ona sa ponukala.. tak neviem... este sa rozhodnem..

chruminka
24. júl 2008

ja idem na laparku 4.9. priamo tam v GF a bude ma operovat moja lekarka Stenova ,len je to tam v GF velmi drahe teda aspon mne sa to zda....ale ja som v tom strese a panike ked mi o tom hovorila nevedela kde inde by mi to urobili tak som sa s nou hned aj dohodla

dorka81
24. júl 2008

chruminka: ja som bola na laparku nedavno- v juni v Gynfive. Prisla som rano a dalsi den ma pustili domov. Po dvoch dnoch som behala ako srna. Ale, nechala som sa vypisat na cely tyzden. Brucho som mala nafucane a cely tyzden som nosila volne veci, aby mi netlacili na pupok. Inak ma jazvy neboleli.

chruminka
24. júl 2008

no my sme chceli ist este druhy alebo treti septembrovi tyzden na dovcu...ale asi z toho nic nebude....nevadi toto je prednejsie

lienocka235
24. júl 2008

a ak to ni eje tajne kolko to vyjde v GF? ja inak velmi zvazujem tu antolsku kvoli tej kamatarke gynekologicke..

chruminka
24. júl 2008

dorka,mysliz ze v pondelok nebudem schopna pracovat?Ja v robote v poctate cely den sedim na zadku a robim nemcom terminy po telefone.Tak teraz som na pochybach....lebo ja som dost citliva tak neviem ci by som sa nemala dat tiez na cely tyzden na PN 😒

dorka81
24. júl 2008

Robia to este v Ruzinove, ja som tam ani neskusala. Chcela som to mat rychlo za sebou pred prvym IVF. Anesteza bola v pohode, teda aspon u mna. Hlavne musis byt v klude a nestresovat sa. 🙂

maahuliena
24. júl 2008

V GF to stojí 6000SK, ja som bola v máji na laparke, na jednodnovke a je to omnoho lepšie, ako byť týždeň v špitáli. Tiež som bola po 2 dnoch fit 😉

chruminka
24. júl 2008

myslim ze tajne to nie je mne povedala dokyna ze to stoji 6000sk co sa mi zda vela,ale co uz.Ja znamosti nikde inde v nemocnici nemam ☹ tak je to asi jedno.

chruminka
24. júl 2008

mahuliena a isla si potom v pondelok v pohode do prace?

dorka81
24. júl 2008

Do pondelka by si mala mat rany zahojene.Tiez sedim na zadku v kancli. My mame v kancli klimu a dost prievan, takze som sa rozhodla ist na PN a nepokazit to co lekari opravili. Teda aspon dufam 🙂 . Osobne si myslim, ze predsa len ide o operaciu a nevies ako zareaguje organizmus.

maahuliena
24. júl 2008

v pondelok som bola v robote v pohode, mna operovali vo štvrok a v pondelok som lietala v nočnej ako divá 😀 a to som detská sestrička na JIS 😉

chruminka
24. júl 2008

vsak to,my sice klimu nemame ale ja sedim rovno medzi oknom a dverami a stale tam dakto lieta...a este ani nechcem aby sa kolegyne vypytovali...u nas v praci to nikto nevie....

maahuliena
24. júl 2008

chrumi tk si zober dovču na nejaké 2-3 dni 😉

chruminka
24. júl 2008

vsak uvidim este si to rozmyslim kazdy sme iny a kazdy to znasa inac,ale dakujem babulky za rady 🙂
ja som este len zaciatocnik a este sa budem vela vypytovat 😉

chruminka
24. júl 2008

vsak som rozmyslala ze si zoberem len na stvrtok piatok dovcu a v pondelok pojdem do prace,keby daco PN mozem este stale potom od pondelka zobrat no nie?

dorka81
24. júl 2008

chrumi to ti bude urcite stacit. Mne robili laparo v piatok a dalsi piatok som uz mala zaplatenu dovolenku. Nechcela som ist na dva dni pred dovolenkou do roboty, tak som sa nechala vypisat na 4 dni. 🙂 Neboj nie je to nic hrozne, da sa to vydrzat.

chruminka
24. júl 2008

dakujem babulky

chruminka
24. júl 2008

idem buvat krasny vecer a dobru noc

dorka81
24. júl 2008

maahuliena: a ty si na tom ako? Co ta caka najblizsie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre