Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

loginka
17. júl 2008

o nie, to tak neber, ziadny natlak, no no no

labutienka
17. júl 2008

loginka a ty sa máš ako?
ja mám taký menší problém, že síce čítam všetky príspevky, ale polovica mi potom z hlavy vypadne a druhú polovicu mám pomiešanú, že kto čo napísal... 😕 😀

loginka
17. júl 2008

labu, ja uz tiez nestiham vsetko citat
ja mam teraz plodiacu pauzu, venujem sa znova praci, novemu domceku, co nam dokoncuju
vidim ze ty znova nastupujes, je to dobra faza, plna nadeji, aj ja sa na to tesim, aj ked teraz to este neriesim
sem tam popadane blba nalada, ale usilujem sa to rozptylit, lebo uz raz ma to tak minuly rok popadlo, ze som sa z toho nevedela dlhsie dostat, teraz som ok
tesim sa ze je leto, tak rada by som isla na dovcu, ale teraz sa to moc neda, kedze som pnkovala vyse mesiaca
mozno september, oktober
mala som teraz sen, o malom dievcatku, ktore bolo v Akcii, taka haluz, tesila som sa ze si ju kupim 🙂
a ty ako?

gregy
17. júl 2008

Ahojte kočky rada Vás vidím 😉
Ja som na tom asi tak, že striedavo oblačno ... 😔 dnes ideme s mužom na návštevu jedného manželského páru, spoznali sme sa s nimi na dovolnke a sa sadli sme si do rany tak sa aspoň trochu rozptýlim, pôvodný plán bol že budem robiť mužovi šoféra ale situácia sa zmenila a ja sa dnes asi tak setrem že až! už som aj šéfovi oznámila že ak sa mi zajtra nepodarí prísť do práce tak vyspávam opicu ... Tak mi len povedal že sa divil že som to už včera nespravila ...
No tak uvidíme ako dopadnem len dúfam že ma ten chlasť nerozlútostí lebo nerada by som tam rumádzgala ...

Ináč kočky včera ma mužíček doviezol z roboty dom a vyparil sa ja som zaspinkala a zobudil ma asi o 8 s nádehernou kyticou ruží ... ja som bola ale taká grogy že som sa len usmiala, vypadli mi slzičky a hneď som zaspala ... ráno som si ani nepamatala akej farby bola takže som sa ňou pokochala až dnes ...

pahu
17. júl 2008

Labutienka dakujeem 😀 Mas pravdu, som uz totalne pokakana od strachu... 😵

brise
17. júl 2008

babulky, tak teda hlásim test som si spravila, odpoveď je v mojom albume 😅

loginka
17. júl 2008

brise, znelo to nadejne 😨

loginka
17. júl 2008

gregy, to bolo krasne od tvojho draheho, je to super, ked partneri su opora, to je hlavne

bianka30
17. júl 2008

gregy .... super... je velmi zlati, ze ho pozdravujem...

ja som dnes vypadla z roboty skor, lebo som dostala mrchu... taaaak velmi ma bolelo brusko ze az...a snazivec povedal nevadi, aspon bude rychlo ovulka.... ze skusime este pred laparkou a IVF ci pomohlo hladkanie tigra a to ze sme 2 dni po sebe videli bocianov... tak dufam

darla27
17. júl 2008

Brise, tak nič? Test negatívny? 😒
Baby mne je tak smiešne, ja idem zajtra na krvný test s mrchou. 😀 Takže Bianka, obe sme na tom podobne.
Nikolet nie si tu? 😕

pahu
17. júl 2008

Gregy, zlaty manzelik... 😉

Brise skoda, mohla si sa vyhnut IVF, ale asi si nam zavidela tie injekcie, vsak? 😵

Bianka, to teda bude... 😀

Darla, vychutnaj si to 😀

Ja teda zatial dufam, ze s mrchou na test nepojdem a ze nepride... 😉

brise
17. júl 2008

pahu, jasné že nepríde.len tá moja by už mohla, zajtra ráno idem na vyvolávačku, ja čakať na nu nebudem 😠 😠 😠

pahu
17. júl 2008

Brise 😀 Tak to je teda... Ty mrchu chces aby si bola tehulka a ja ju nechcem aby som bola tehulka 😉

brise
17. júl 2008

hej to je aký paradox????a veď ty už SI TEHULKA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pahu
17. júl 2008

Brise, cmuk sa pozitivizmus 😉
Idem sa odffnut a nieco pripravit na veceru 😀

brise
17. júl 2008

ok a držkaj sa aj so svojim LOLKOM a BOLKOM, pekne ich večer pohľadkaj a tešte sa nazajtra na tatinka, 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

zuzika_skalica
17. júl 2008

čauko baluke, ja som tu nova ale mam toho už veľa zasebu. Momentálne aj ja chodím do GYNFIVu a som prekvapená toľko tam chodí ľudí. Zajtra tam strávim asi celý deň lebo idem aj s manželom na nejaké testy pred IVF.
Má niekto z Vás nejaké skúsenosti stým ako to dlho trvá ? Mne sa to zdá strašne rýchle 3.7. som mala prvú konzultačku a kedže mi to akurát vyšlo tak zajtra deme už nato. 🙂

loginka
17. júl 2008

zuzika ahoj, bud len rada, ze ides na to tak rychlo, ja som tam netravila cely den, neviem, len odber na horm.profil a utz, takze neviem, co ti budu robit
co mas za sebou, ak teda chces napisat?

darla27
17. júl 2008

Pahu, vychutnávam. 😀 😝 Neboj, ty ju už tento rok nedostaneš. 😉
Inak mená Lolek a Bolek sú dobréé. Pahu, ja by som ich nechala aj v reále, nielen ako pracovné mená.. 😀 😀

ell7
17. júl 2008

Ahojte slniecka,

Uz tu nie ste, ale som si vas precitala.
Laritka, super aj teba vidno?
Gregy ☹ , ale nabuduce uz budes reagovat lepsie. Neboj, spravia ti iny protokol.
A vam vsetkym velke cmuuuuuuuuuuuuuk 🙂

labutienka
18. júl 2008

čaute babule 🙂
tak ako sa máte v piatok? konečne máme pred sebou víkend.

baby, ja som asi chorá 😕 lebo ja sa ráno teším na tie injekcie 😕 😀 asi mi šibe 😀 aj dnes ráno som si pichala s radosťou, najviac sa mi páči to pero - gonal, to je úplná nádhera 😵 , nič netreba pripravovať, natočíš si dávku, natiahneš, pichneš, stlačíš, ono to zarapká ako rapkáč a je to 🙂 😀 😀 😀

gregy
18. júl 2008

Ahojte, tak party bola skvela a dnes som celkom OK muž je na tom horšie 😉 Super mi padlo také odreagovanie ...

Labutienka a tebe aj zmenili lieky po stopke?

labutienka
18. júl 2008

ahoj gregy,
pridali mi gonal. krátky protokol je lepší v tom, že nepicháš zbytočne dlho pred tým decapeptyl, začína sa pichať až 2 DC a stimulovať hneď 3 DC. ja si od 3DC pichám 1 decap. a 1 gonal 187,5 IU, a od 6 DC mám pichať 1 decap., gonalu menej len 112,5 ale k tomu 75 IU fostimonu, čo mi zostal. a v pondelok, to budem 8 DC mám ísť na 1. kontrolu. a som celá happy, že mám gonal, neviem prečo, ale som fakt rada 🙂

bianka30
18. júl 2008

labu to je super, inak mne nechal gonal a povedal ze mi prida k tomu ine lieky, tak mozno tiez budem mat kratky protokol. lebo mi ostal aj dipherelin (ale len 1 1/2) balenia a povedal ze to mozno aj bude stacit... tak to by bolo super...

no tak prosim ta bud taka laskava a snaz sa nech sa ti to podari, nech mam v tebe nejaky vzor...

labutienka
18. júl 2008

jasnéééééé 😀 😀 😀

gregy
18. júl 2008

labutienka a prvý protokol si mala čo? ja som mala len Decapeptyl a Fostimon. No však uvidíme čo vymyslia ale ja si budem žiadať iné lieky nech to stojí čo to stojí lebo tie migrény čo šom mala to nebolo normálne však z 9 dňoch stimulky so 5 pregrcala od migrény 😝 😝 😝

takže labutienka veríme že povzbudíš naše ubolené dušičky 😉

labutienka
18. júl 2008

gregy, ja som mala pri dlhom protokole to isté čo ty, decap. a fostimon. fostimon som pichala od 4 DC hneď 3 ampulky a nepomohlo to... nenechajú ti len fostimon, niečo ti pridajú, veď vedia, že naň neraguješ dobre.
a ja som mala tiež migrény, každé 2 dni ☹ aj včera som mala migrénu, ale to mohlo byť aj počasím, lebo už večer predtým som sa cítila zle. ale dnes som už v pohode 😉

gregy
18. júl 2008

labu tak super že ti je lepšie však uvidím čo mi na to Drábek povie, pôjdem tam aj s mužom a ked budeme dvaja tak nás tak skoro neodbije a aj sa viac popýtame ... a ked si bola na kontrole po stopke aj ťa vyšetroval alebo ste len preberali aký protokol a lieky budeš mať?

labutienka
18. júl 2008

nevyšetroval ma, lebo ja som čo sa týka vyšetrení v poriadku. len mi dal nový protokol, skombinoval lieky a bolo.

gregy
18. júl 2008

ozaj labu a otázočka pri tejto druhej stimulke si opäť musela zaplatiť tých 3000 sk?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre