Ako sa cítite čerstvo po ET?

martinka150322
7. sep 2019

Ahojte baby, ktoré ste čerstvo po ET? Aké máte z toho všetkého pocity? Mne na piaty deň sa dostavili predmenstruačné bolesti. Už som z toho všetkého zrelá na psychiatra asi. Ďakujem za všetký ohlasy.

sweat
7. sep 2019

@martinka150322 kľud a nohy v teple 😃
Neboj sa, nezblaznis sa z toho, proste treba tých pár dní prečkať. Ak máš možnosť, vymysli si činnosť, ktorá ťa baví a ktorá ti dokáže zamestnať hlavu.
Viem, ľahko sa mi hovorí, ja som dnes 8 dpt a v pondelok idem na krv.
Predmenstruacne bolesti som mala aj ja v stimulovanom cykle, tuším až do MS, ale keďže nebol transfer, nerozmýšľala som nad tým.
Teraz ma v kuse kdesi pichá, ale tiež sa snažím nad tým radšej nerozmýšľat

martinka150322
autor
7. sep 2019

@sweat ďakujem pekne za povzbudenie. Je to poriadne na psychiku to čakanie. Keby sa to dalo prespať 🤣🤣

sweat
7. sep 2019

@martinka150322 je to psycho, áno 😂 ale...
Ak bude krv pozitívna, potom bude čakanie na plod v maternici... A potom na akciu srdca... A potom aspoň na ten zlomový 12 týždeň... A potom...
Je to jednoducho bez konca 🙄
Inak tiež som si hovorila pár dní po ket. Najlepšie zaspať a zobudiť sa na krv 😁

lenteraz111
7. sep 2019

Držím palec veľmi. Ja som mala na 5 deň po et už pozitívny test. Slabý, no viditeľný. Nevydržala som a testla skoro, aj keď sa to neodporuca

lenteraz111
7. sep 2019

A tie bolesti som mala ak ja. Len sa veľa setri

iv89
7. sep 2019

@sweat toto bolo nádherne opísané , bez konca 🙂 stále stále čakanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre