Chilli tabletky. Kde ich zohnať?

petra2505
12. máj 2009

Baby kde by som mohla zohnat tie tabletky?Je viac druhov?Lebo tie co mam od jednej kocky mi nevedia zohnat a vsade na mna pozeraju ako keby som pytala neviem co 😖

vierka
12. máj 2009

petra - no na mna tiez v lekarni pozerali ako debil, ked som take nieco zhanala...

ja som si objednavala z netu tieto http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html
prisli mi asi do dvoch tyzdnov a som s nimi spokojna, neviem ake mas ty 🙂

petra2505
autor
12. máj 2009

vierka teraz som si ich objednala, nejako sa mi to podarilo najst

vierka
12. máj 2009

tak to je super, ze ich mas uz objednane 😉

petra2505
autor
12. máj 2009

vierka a kolko ich uz papas?

vierka
12. máj 2009

ja ich papam pesne tyzden... davam si zatial jednu denne, lebo este len cakam na stimulaciu... a ked zacnem stimulovat, tak si zvysim davku na 2 denne 🙂

silvie13
12. máj 2009

ahojte holky, chci se jenom zeptat na co jsou tyto tabletky dobré?

petra2505
autor
12. máj 2009

no som zvedava ci budu mat ucinok 🙂 lebo uz som pojdela toho dost tak toto este skusim a ked sa nepodari tak uz nebudem testovat nic....vierka drzim palce aby to malo v Tvojom pripade uspech

vierka
12. máj 2009

silvie - ahojcek... tieto tabletky zlepsuju krvny obeh a tym sa ti pripravi aj lepsia vystelka pri pripadom embryotransfere...

petra - no ja som uz tiez co to skusila a ked tieto nezaberu, tak chcem skusit este jednu vynikajucu bylinkarku....
dakujem, aj ja tebe drzim palceky, nech je to jedenie chilli na nieco dobre 🙂

violoncielka
12. máj 2009

Ahojte
to je jediny sposob ako si zadovazit tie tabletky? ja byvam v Italy a prave sa chystam na SK v juni,tak by som si chcela kupit tieto tabletky v nejakej lekarni.....
Nekupoval si ich niekto este nejakou inou formou?

lahhel
12. máj 2009

Ahojte, ja mam chilli v kapsuliach. Bolo ich tam 100, jedna chyba, ale uz ich nepotrebujem. Ak by ste mali zaujem, kludne mi napiste do IP a urcite sa dohodneme. Aj ja som ich kupovala z tej stranky sanopa. Kupovala som ich v aprili, expiracna doba je do juna 2011..

petra2505
autor
12. máj 2009

violoncielkauz od rana ich nahanam a nedari sa mi ich okrem tej sanopy nikde najst a volala som tej pani a ani ona ich teraz nema 😒 ☹

evita1
14. máj 2009

ahojte,
to korienie pomáha aj vtedy keď sa niekto snaží len prirodzene???

petra2505
autor
19. máj 2009

evita1 my sa zatial snazime len prirodzene a jem :mastodynon /rano 30 kvapiek/+ 1 tbl kyseliny listovej, na obed 1 tbl chilli a vecer pol tbl anopyrinu

fesanda7
30. apr 2021

Ahojte.prosim moze niekto dat foto tych tabletiek neviem to najst

fesanda7
19. máj 2021

@milka1988 dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre