Chystáte sa na KET v novembri, decembri?

petra2505
28. sep 2009

Baby kto sa chysta v 11/12 na KET? Tesite sa? Mna to caka po prvy raz a dufam, ze to vyjde na prvy raz, ale to dufa asi kazda z nas 😉

magdus999
5. nov 2013

@janette33 neboj sa, všetko dobre dopadne a určite pôjdeš 🙂 a potom budeme spolu rátať dni do testu 🙂

janette33
5. nov 2013

@magdus999 a ty si ako na tom? bola si dnes na kontrole?

magdus999
5. nov 2013

@janette33 áno bola, mňa to čaká v nedeľu 🙂 sa teším 🙂 možno nakoniec pôjdeme spolu 😀

janette33
5. nov 2013

@magdus999 no super. a u teba ako rastla sliznica? citam, ze ides na 21 den cyklu. kolko si mala na 14 dc? a ozaj odkial si?

magdus999
5. nov 2013

@janette33 žial, neviem akú som mala, doktorka tam vravela toľko výrazov, ktorým som nerozumela, že ani netuším. Ale vždy som mala dobrú, nikdy som nebrala žiadne lieky na dorastanie. Som z BB a ty?

zuzu1108
5. nov 2013

@magdus999 Ale si odsledovana tak urcite je uplne v poriadku 21dc 🙂. Na nedelu drzim palce 🙂. Aku si mala vysku sliznice?

zuzu1108
5. nov 2013

@janette33 Urcite este podrastie 🙂 . Ked je kvalitna sliznica tak staci aj 5mm mi povedali. Ze len by mala mat tie tri vrstvy a vtedy moze byt aj 5mm 🙂 . V piatok bude urcite vyssia uvidis 😉.

magdus999
5. nov 2013

@zuzu1108 no to fakt netuším 🙂 veľa výrazov vraveli, ničomu som nerozumela 🙂 od zajtra utroš a nedeľa je moja, ďakujem za podporu 🙂

janette33
5. nov 2013

@magdus999 🙂 no sranda aj ja som z BB. dnes som tam aj videla nejake modre auto z BB (ak si bola dnes na kontrole). Ja mam problem so sliznicou po opakovanych kyretazach (3xneuspesne IVF) a nechalo to svoje stopy. Inak som tiez nikdy nemala problem. ale VERIM, ze to vsetko dobre dopadne.

magdus999
5. nov 2013

@janette33 áno, bola som dnes, ale na striebornom, parkovala som priamo pred Heliosom. Tak to ma mrzí, že máš za sebou také zlé skúsenosti,ale správne, treba veriť a tentokrát všetko dobre dopadne 🙂 však si musíme spraviť krásne Vianoce 😀

janette33
5. nov 2013

@magdus999 ano. tak drzim palce a ozveme sa ako sme dopadli 🙂

magdus999
5. nov 2013

@janette33 jasné, daj vedieť, kedy teda pôjdeš 🙂

bekki18383
5. nov 2013

@magdus999 super magdus tak budeme spolu 🙂 drzim palce

magdus999
6. nov 2013

@bekki18383 ďakujem veľmi pekne, aj ja úprimne tebe

magdus999
7. nov 2013

Nejako nám to tu zakapína 🙂 no ako sa máte, tie čo ste už po ET/KET? čo porábate? a tie čo to čaká do konca týždňa? tešíte sa?

zuzu1108
7. nov 2013

@magdus999 Ahoj 🙂 . Mna dost na vecer pobolieva brucho a take nafuknute som ho este nemala ani pri prvom kete 😉 . Ako sa mas 🙂 ? Nedela je tu o chvilocku 😉 .

bekki18383
7. nov 2013

caute baby tak ja uz po KET TERAZ AKOZE ODDYCHUJEM ALE NEJAKO MA MRLE ZERU ODTOHO LEZANIA 🙂 ale trochu pobehujem doki hovoril ze vsetko normalne mam robit . vy ste nejako mali pauzu nic nerobenia ?

zuzu1108
7. nov 2013

@bekki18383 Tak drzim paste na pozitivny testik 🙂 . Este tak dva dni maj vacsi kludovy rezim a potom uz mozes robit aj bezne veci 🙂 . Teda ja som po ket dva dni viac menej lezala a dnes na 6ty den som uz aj vysavala 🙂 . Kolko embrijok ste vkladali?

bekki18383
7. nov 2013

no super aja ja tebe 🙂 no ja sa motam aj trosku nieco upracem 🙂 umyjem riad a potom lezim a zase nieco popozeram 🙂 davali sme si 2embria tak uvidime som prvy krat na KET a vy ste kolko vkladali?

magdus999
8. nov 2013

@zuzu1108 hlavne neporovnávaj s minulým, ja som mala 3 transfery a každý bol úplne iný 🙂 už sa neviem dočkať nedeľe 🙂 ktorý deň si po vklade?

zuzu1108
8. nov 2013

@bekki18383 Ja si myslim ze vsetko tak s mierou normalne 😉 . Aj to odpocivanie aj robenie doma 🙂 . Ja som dnes 7mi den po vklade. Ja som vcera aj vysavala ale mm mi povedal nech neblbnem 😝 . My sme davali len jedno lebo u nas davaju len jedno embrio. Dve nechcu davat ale ked si to zena vyslovene praje tak vlozia aj dve.

zuzu1108
8. nov 2013

@magdus999 No to zistujem ze naozaj ten prvy vklad bol iny. Ja som citila aj pichanie pred od tak tretieho dna a od vcera uz ma nic nepicha ale prsia ma bolia dobre 😵 . Tak snad je vsetko v poriadku 🙂 . Ja som dnes 7mi den. Ti verim ze sa uz nevies dockat 😀 . A zostanes doma na pn ci pojdes do prace? Ja som sa ala na pnku.

magdus999
8. nov 2013

@zuzu1108 jasné, že je všetko dobre 🙂 ja som dala pred mesiacom výpoveď, popri práci, ktorú som robila sa to nedalo, mala som tam veľmi veľký stres, 10-12 hodín denne, tak sme sa s manželom zhodli, že mi to nerobí dobre a chceme mať kľud, tak si teraz užívam 🙂 pri prvom ET som bola aj na pn, ale to sa mi nepáčilo, celý deň som sa točila len okolo vychádzok, bála som sa, či náhodou niekoho nestretnem v potravinách, bolo nás cez 200 zamestnancov, takže ma veľa ľudí poznalo

makovicka53
8. nov 2013

ahojte zienky ja som bola tiez na KET dnes som 6 den po vklade....hrozne to cakanie ☹ ....
@janette33 ty si tiez po vklade? citam, ze mas problem so sliznicou...ja detto, tiez po 3 kyretoch ☹ ..no snad sa nam coskoro podari 😉

janette33
8. nov 2013

@makovicka53 ahoj. tak drzim palce. urcite sa podari. ja este nie som po vklade. dnes 17 dc kontrola a zatial "len" 6 mm. zvysil mi davku estrimaxu na 3x1 a v utorok kontrola. ale zatial tomu dava nadej, lebo podla sona usudil, ze mam aj ovulaciu posunutu. u mna totiz ovulacia zacina az od 18.,19. teho dna. mozem ti povedat, ze dnes mam naladu pod psa, aj to pocasie mi este pridava. pol dna som len hladela do blba 🙂

makovicka53
8. nov 2013

@janette33 dakujem 🙂 ...ja som pri 6mm sliznici posledne otehotnela 😉 ..teraz som mala vklad pri 5,5mm max ....teraz bez liekov, lebo ja som prestala reagoat na lieky...vklad som mala az na 22Dc tiez po ovulke 😉 ....drzim palce aj tebe,sme dost podobne na tom 😀

janette33
8. nov 2013

@makovicka53 "posledne" - to mam chapat, ze to nedopadlo dobre a teraz mas za sebou dalsi pokus? mne napriklad doktorka povedala, ze pri 5 mm sa to neoplati ani vkladat. a ako citam, ide to. celkom si ma "utesila", dakujem. uz to u nas strasne dlho trva, az sa cudujem, kde beriem na to silu. najhorsie na tom, ze ten vek mi leti. mam 37.

zuzu1108
8. nov 2013

@makovicka53 ahoj držím palce 🙂 . A ako sa cítis? Tebe kedy kauzali testovať? Ja som dnes 7mi deň po ket 😵 .

makovicka53
8. nov 2013

@janette33 ano bola som v aprili na KET a podarilo sa ale zial neukazalo sa srdiecko....ja chodim do heliosu uz 4. rok a vsetko neuspesne... ☹ ☹ vtedy sme sa strase potesili, ale zial....ktora doktorka ti to povedala, lebo mne Culbova povedala, ze to staci, pokial je kvalitna...neboj dobojujeme 😉 ...ja mam sice o trosku menej, ale tiez mi tikaju hodiny a z tolkych neuspechov som tiez uz na bode mrazu

makovicka53
8. nov 2013

@zuzu1108 dakujem 🙂 aj ja tebe...citim sa tak kadejak boli ma od zaciatku podbrusko a krize tie teda riadne no a 2. den ma bolia aj prsia...testovat neviem ale najskor asi na 9 den po a ty sa ako citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre