Clostilbegyt + pregnyl

simis105
21. okt 2013

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???

majka_3
21. okt 2013

Ahoj 🙂 no mozem ti povedat ze brala som clostilbegyt a den mi meskala ms teda 29DC a robila som test a bola tam slaba druha ciarocka. kolky den ti pichal pregnyl a hovoril ze sa mate snazit? ja som bola na folikulometrii v 12dc a bol folikul 18mm cize ze sa mame snazit. a vyslo to 🙂 no nezuufaj...moze sa stat ze tebe sa ciarocka objavy neskor 😉 nic nieje strateneee 😉

rybka1985
21. okt 2013

ahoj ja som zacala chodit na folikulometriu a prave mi dozrieval folikul sam bez liekov,tak som na 16.DC dostala Pregnyl, a 14 dni som potom uzivala Duphaston. MS prisla az na 36.DC. Dalsi cyklus som od 3.DC do 7.DC brala Clostilbegyt a na 11.DC bol krasny folikul 21mm,takze doktor sa rozhodol ze Pregnyl netreba, ze to praskne samo a najblizsie 3 dni sa mame posnazit,taktiez som 14 dni mala brat Duphaston a na 27.DC urobit test ale ja som nedockava tak som testovala uz 24.DC a cuduj sa svete teraz mam v brusku maleho cervicka 🙂 nic nezufaj, ak nie teraz tak nabuduce,drzim palce aby ti to vyslo

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
ahoj 🙂 15 DC mi pichol pregnyl a mali sme sa snazit na 24 - 36 hodin a teda ze sme sa aj snazili 😉 !!! tak uvidim co bude zajtra, aj ked sa bojim ci nahodou zajtra nepride ta mrcha hnusna 😠

majka_3
21. okt 2013

@simis105 citis sa na mrchu? to nic neznamena...mna bolelo brucho presne tak ako keby mam dostat.test som si nechcela robit ze naco..a aha 🙂 cize sanca je vzdy 😉 daj vediet ako si domadla..alebo vyskusaj test neskor v pirebehu dna alebo zajtra rano... drzim palce

simis105
autor
21. okt 2013

@rybka1985
Tak to ti gratulujem!!! musi to byt krasny pocit 😀

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
no ako mi doktor pichol pregnyl 7.10. o 12:00 tak sme sa mali snazit po 24hodinach az 36hod. takze sme to skusili
cca tak okolo 20:00. Potom som uz iba oddychovala moc sa nehybala (ved chapes 😉 ) a na dalsi den som sa postavila
z postele ze idem do prace a take krce som mala v bruchu, a bolo to cely den v praci aj take pichanie, no neprijemne to bolo. a este ako som prisla do prace kolega sa ma pytal ci som videla ducha ze som strasne bleda. tak neviem ci to nebolo z tych hormonov alebo co. Potom krce prestali ale pichavalo ma v podburusku, aj prsia boleli ale teraz uz ani nie.
Teraz mavam kazdy den, nie cely iba sem tam, bolest v krizoch a taky tlak. No nic pojdem zajtra k tomu doktorovi ako mi
povedal a uvidime. Bud mi to potvrdi alebo vyvrati a aspon sa uz nebudem nervacit!

Dakujem za palceky 🙂

majka_3
21. okt 2013

@simis105 v kazdom pripade drzim palce 😉
tie krce mohli znamenat aj ovulku 🙂 nepamates si cca 7 dni po sexiku take divne bolesti bruska? silny pich? alebo take?
ja dokonca viem kedy sa vajicko uhniezdilo...to bol paraaaadny pich v bruchu.. 🙂 ze au 😀

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
a ked sa ti vajicko uhniezilo aj si spinila troska? mna aj teraz este sem tam pichne... ale kto vie co to je 🙂
toto je moj test z piatku, baby vraveli ze tam nieco vidia ale ja som asi spepotinska 😀

http://static0.asmira.com/photo/84/372284/forum...

majka_3
21. okt 2013

@simis105 aj mne sa zda ze tamnieco je...dnes si netestovala? vyskuusaj 😉
no to obcsne pichanie som mavala aj ja... 😉 a nie nespinila som vobec.

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
no dnes som testovala tiez ale zasa to bolo taketo, ja neviem mozno to tam vobec nieje a len si to nahovaram. neviem.
teraz sa drzim toho co mi povedal doktor ze mozem mat toho hrmonu malicko ale zasa na druhej strane, od piatku do nedele tam toho mohlo troska pribudnut a ja tam teda nic nevidim ani na tom predtym ani na tomto novom. Cvaknem ti ho
ked sa vratim z prace domov 😉

majka_3
21. okt 2013

@simis105 dobre posli 🙂 mrknem to 🙂 😉

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
toto je este ten s piatku, magimary mi robila dake upravi aby som to uz konecne videla aj ja 🙂 a tuto som
sa uz tesila lebo sa mi tam tiez nieco zdalo, ale fakt si myslim ze si to uz nahovaram

http://static1.asmira.com/photo/62/30962/forum/...

bartaloska
21. okt 2013

ahoj, ja som tiež dostala clostilbegyt a hned potom som otehotnela čo som nečakala pretože sme sa už pokúšali dosť dlho...to bola radosť ked som si spravila test a bol pozitívny....bola v 4. týždni ked som mala pozitívny test skor sa to neukázalo

simis105
autor
21. okt 2013

@bartaloska
no to gratulujem!!!!!!!!!!!! a kolkaty DC to bolo presne, ked si si robila test? ci nevies?

bartaloska
21. okt 2013

menštruáciu som dostala 27.mája v ten den som zacala brat liek ktorý som brala 5 dni 2xdenne. A pozitívny test som mala 26.júna. Práve som bola v práci musela som obchod zatvoriť na 15 minút aby som to rozdýchala 😉

simis105
autor
21. okt 2013

@bartaloska
to by som ho asi zatvorila na cely den a sla sa tesit s manzelom 😀

bartaloska
21. okt 2013

ani nehovor, vtedy bolo asi 16 hodín a ja som robila do 20tej 🙂 aj mne to porom lekarka zistila az z krvnych testov lebo na ultrazvuku sa este nic nedalo vidiet a testy nie su vzdy 100%
zajtra ides k lekarovi na krv?

simis105
autor
21. okt 2013

@bartaloska
ano, tak dufam ze do rana budu nohavicky ciste 😉 ! bojim sa ...

bartaloska
21. okt 2013

bude to v pohode neboj cítim,že to dobre dopadne 🙂 hlavne nestresuj! a napíš ako bolo!!!!!!

simis105
autor
21. okt 2013

@bartaloska
neboj moja dam! hned ako sa vratim od lekara! 🙂

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
no co ty na to? mne sa tam nieco zda, ale mozno funguje sugescia

majka_3
21. okt 2013

@simis105 nooo zda sa mi nieco 🙂 je tam duch 🙂

majka_3
21. okt 2013

@simis105 no ked si tento supnes tiez do negativu tak to je tiez nieco vidiet ..len ked to dam do negativu neviem to sem dat 😀

majka_3
21. okt 2013

no dosla som nato ..vidis to tam? 🙂
@simis105

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
ano nieco tam vidim, ale takyto isty mi vysiel v piatok.... nemal by byt tento (kedze je po 3dnoch) silnejsi????
to ma stve!!!
ja neviem, fakt som z toho zmatena

majka_3
21. okt 2013

@simis105 na tomto vidim ja viac ako na tom prvom.ale ak stupa pomalicky hormon tak nemusi byt silny..ved zajtra uvidis.daj vediet 😉

simis105
autor
21. okt 2013

@majka_3
neboj sa dam 🙂 ! dufam ze do rana mrcha nepride... 😒
idem do postele nech uz je rano 😉

simonkazga
22. okt 2013

@simis105 ahoj, ako si dopadla?

majka_3
22. okt 2013

@simis105 nooo co 🙂 ako si dopadla? 🙂

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
@simonkazga
ahojte! prave som prisa. A bez odpovede, moj doktor mi povedal ze sa mu zda ze ovulacia bola len pred 10 dnami
preto mi nerobil este krvne testy, ze este by to bolo skoro. ale povedal mi ze po tabletkach co mi dal pred tym by mi mrcha mala prist presne 28 DC a kedze neprisla je dost velka pravdepodobnost ze som tehotna ale ja fakt neviem!!!! dal mi DUPHASTON na 10 dni a potom mam prist..... tak asi tak
zasa musim cakat................
😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre