Čudné pocity v brušku v 16. týždni

radusssa
13. jún 2016

Ahojte baby...som v 16tt a od vcera mam také čudné pocity v brušku, ani ne v podbrušku ale v brušku v okolí pupka. Take "šteklenie" , alebo pocit napnuteho svalu...Stalo sa Vam to niektorej??? A co to moze v tomto pripade znamenat...

rebellefleur
13. jún 2016

Znamená to, ze uz citis pohyby bábätká 😉

pribinak
13. jún 2016

Babatko?

radusssa
autor
13. jún 2016

Pohyby? Tak skoro? Jeeej, no bodaj by..lebo telefonovala som aj svojej gynekologicke a ona ma hneď hnala do nemocnice..tak som sa vystrašila...@rebellefleur

laura1804
13. jún 2016

Mozu to byt pohyby, ja som tiez citila niekedy na zaciatku 17tt a nikto mi neveril,...

rebellefleur
13. jún 2016

To šteklenie sú pohyby bábätká a ano daju sa cítiť uz v 16 tt 🙂

rheuska
13. jún 2016

No veru. Moje mrvidlo sa tiez zacalo mrvit kocom 15 tyzdna. No vtedy to tesilo. Tatkovi sme prikladali ruky. No a potom sa uz tatko zacal odtahovat. Ze ho mala kope tak, ze nevie spat 😀. A mna tu uz bolelo, spat nedalo. Uzi si tieto jemne pohyby. Su najkrajsie.

nika_17
13. jún 2016

ja som tiez mala prve pohyby v 16 tt 🙂

tobnuf
13. jún 2016

A citis ich stale alebo len ked si v klude.. lezis? Mozu to byt kludne pohyby

zuzanadringus
13. jún 2016

Urcite su to uz pohyby babatka... ja som pri prvom tehu tiez citila v 16 tt a dr. mi povedala ze to urcite este nemoze byt to... Ja som vedela svoje, materinsky instinkt je silna vec.

radusssa
autor
13. jún 2016

Vkuse, od vcera rana...@tobnuf

seahorse27
13. jún 2016

No ja neviem, ale v tomto tyzdni citit pohyby uplne dolu v podrbrusku....teda aspon ja som ich vtedy tam citila. Bolo to take jemne steklenie, ako keby mi v bruchu plavala mala rybka, urcite nie pocit napnutého svalu. Podla mna fundus v tomto tyzdni este nesiaha k pupku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre