Podstúpili ste niektorá vklad darcovských spermií?

domca002
16. aug 2019

Dievčatá chcem sa opýtať tie ktore ste museli zvoliť darcovské spermie ako ste dopadli? Či ivf alebo inseminacia .nám už asi nezostáva nič iné kopec vkladov bez úspechu

renate43
16. aug 2019

V mojej rodine ma sesternica. Prvý pokus a bol úspech. Momentálne majú 11 rokov chlapec a dievča / dvojičky 😊

domca002
autor
16. aug 2019

@renate43 a po ivf či inseminacii?

renate43
16. aug 2019

@domca002 prepáč neviem čo je to ivc 🤔 ja sa tomu moc nerozumiem . Viem že manžel bol neplodny . Viem že jej zobrali vajíčká ktoré oplodnili zo spermiami od darcu a tak jej vložili potom naspäť. Ja len viem to čo my ona rozprávala .

domca002
autor
16. aug 2019

@renate43 tak to je to ivf 😀

ucholacik
16. aug 2019

@domca002 Ahoj nás čaká asi na 50percent to iste...zatial ideme na genetiku a ta ukaže či budeme bez dieťatka alebo podstupime darovanie spermii...A tvoj muž nemal s tým problem??prijal to v pohode?

domca002
autor
16. aug 2019

@ucholacik no ešte to vstrebáva ale keď chce dieťa tak čo sa dá robiť,ja som úplne zdravá ale jeho spermie sú veľmi slabé už sme mali neviem koľko vkladov a nikdy sa ani len neprichitilo

katkaapetko12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kocica7
22. sep 2019

domca002,@ucholacik .aj nas s priatelom to caka ,umele oplodnenie s darcovskymi spermiami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre