Darcovské spermie vaše rady, skúsenosti

kveta
1. aug 2008

Ahojte,

začíname zvažovať s manželom darcovské spermie. Zaujímali by ma názory tých, čo do nich už išli. Ovplyvnilo to nejak Vaše manželstvo? Ako to Váš manžel niesol? Šli by ste do toho znovu? Aké boli Vaše pocity keď ste otehotneli s darcovskými spermiami? Ako dlho ste sa vyrovnávali s tým, že darcovské spermie sú jediná možnosť?

Budem rada za každú reakciu, ktorá mi pomôže si trocha ujasniť ako to asi/možno budeme prežívať a čo to s nami urobí.

Ak nechcete o tom písať verejne, pošlite mi, prosím, IP.

Ďakujem.

elegantgentleman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pusolamy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viva13
11. feb 2013

Ahoj boli ste niekto v Gyn Five na umelom oplodnení s darcovskými spermiami, kolko vás to vyšlo, ako to celé prebieha? poviete mi niekto? Viem že je to anonymné, všimol si niekto z rodiny teda ak ste to utajili, že sa nepodobá na manžela? dakujem

jennyska
24. apr 2013

Ahoj všem! 🙂

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušenosti maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s Dárcovskými spermiemi, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/darcovstvi-vajicek-sp....

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby byly právě ve Wiki Modrého koníka pod daným tématem.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení v nelehkých chvílích.

Mějte krásný den! 🙂
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team

mlady_darce
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kocica7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre