Darcovské spermie vaše rady, skúsenosti

Ahojte,

začíname zvažovať s manželom darcovské spermie. Zaujímali by ma názory tých, čo do nich už išli. Ovplyvnilo to nejak Vaše manželstvo? Ako to Váš manžel niesol? Šli by ste do toho znovu? Aké boli Vaše pocity keď ste otehotneli s darcovskými spermiami? Ako dlho ste sa vyrovnávali s tým, že darcovské spermie sú jediná možnosť?

Budem rada za každú reakciu, ktorá mi pomôže si trocha ujasniť ako to asi/možno budeme prežívať a čo to s nami urobí.

Ak nechcete o tom písať verejne, pošlite mi, prosím, IP.

Ďakujem.
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
elegantgentleman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pusolamy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viva13
11. feb 2013
Ahoj boli ste niekto v Gyn Five na umelom oplodnení s darcovskými spermiami, kolko vás to vyšlo, ako to celé prebieha? poviete mi niekto? Viem že je to anonymné, všimol si niekto z rodiny teda ak ste to utajili, že sa nepodobá na manžela? dakujem
jennyska
24. apr 2013
Ahoj všem! 🙂

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušenosti maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s Dárcovskými spermiemi, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/darcovstvi-vajicek-spe....

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby byly právě ve Wiki Modrého koníka pod daným tématem.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení v nelehkých chvílích.

Mějte krásný den! 🙂
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team
mlady_darce
10. aug 2016
Dobrý den,
je mi 25 let, během studia na VŠ jsem chodil darovat spermie do několika klinik neplodnosti. Mám dokumenty prokazující můj skvělý zdravotní stav a genetickou nezatíženost nemocemi celé blízké rodiny. Z časových důvodů (práce) jsem se rozhodl pokračovat jako soukromý dárce. Morálně se není čeho obávat, jelikož můj genetický materiál byl využíván v klinikách z 95% pro vývoz do zahraničí či zahraniční klienty (nevím, proč to v ČR takto funguje). Mé děti tedy neběhají po ČR 🙂 S přibývajícím věkem dárce se rizika spojená s možnou vadou dítěte zvyšují. Všiml jsem si, že dárcovství nabízí hlavně starší muži nad 35 let. Já Vám nabízím jistotu podpořenou mým věkem a několika genetickými a jinými testy, kterými jsem procházel při mých darováních. Akceptuji pouze stříkačovou metodu a to bez výjimky. Žiji střídavě ve Valašském Meziříčí a Ostravě, proto mi prosím nepiště, pokud jste například z Prahy, Čech apod. (pokud nemáte v plánu jezdit). Kontaktovat mě můžete na mail futurepilot8@seznam.cz nebo skype (futurepilot😎. Přes skype bychom vyřešili detaily a mou odměnu. Při následné osobní schůzce vám předložím doklady totožnosti, maturitní vysvědčení + VŠ diplom a všechny dokumentace ohledně genetiky a zdraví...a hlavně mě také uvidíte na živo že 🙂 Případné odpovědi očekávám na mailu či skypu.
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia