Do kedy skúšať IVF?

katkapk
18. nov 2008

Ahojte som tu taka skoro nová tak by som rada prebrala otazočku do kedy skúšat IVF ja má za sebou 4 neúspečne IVF tak čo dalej? skúšat? neskúšať? Je tu niekto taký neuspešný ako ja?

zuzla80
20. nov 2008

Orsulka, tak nech majú žiadaný účinok 😵 🙂

orsulka
20. nov 2008

😀 😀 😀 ano...dufam aj ja 🙂 aj tá informácia prišla ku mne v ten správny čas .-)

staza
24. nov 2008

Ahojte dievčatá.Tak dnes sa mi stal ten krásny zázrak a ráno som mala pozitívny test prvý krát v živote.A krv len potvrdilo hcg mám 560.Tak som šťastná ako blcha.Ciže do kedy skúšať ivf?mne sa podaril pokus číslo štyri takže to určite nevzdávajte a bojujte.Ja len verím že to dotiahnem do úspešného konca. 😉 😵

katy2
24. nov 2008

staza, gratulujem 😵 😵 😵 😵
vyzera to na dvojicky 😵

staza
24. nov 2008

dakujem aj doky mi to povedal 😵

katy2
24. nov 2008

ja som mala 500 a tiez to boli dvojky, ale jedno to vzdalo skor, ako mu zacalo bit srdiecko 😔 ale verim, ze druhe bude bojovat za oboch 😵

zuzla80
24. nov 2008

Jéééééj Stazka, tak vidíš, že sa to nakoniec podarilo. Moja prajem ti nech sú to dvojky a nech to dotiahnete do toho najkrajšieho konca v podobe bábätiek. Vieš ako sa teším, že sa to na 4krát podarilo 😵 😵

staza
24. nov 2008

katy ja vás sledujem na fore aj ja som chodila do splnu ale teraz som prešla do gyncare a oplatilo sa mi.Neboj sa tvoj bobáčik je určite silný a tvoja kontrola zajtra dopadne dobre.Viem že ten strach je tam stále a bude kým náš uzlíček nebudeme mať v rukách.

staza
24. nov 2008

zuzla ani sa mi stále veriť nechce ale som strašne na začiatku a až o tri týždne idem na prvý ultrazvuk tak len verím,že bude všetko ok.díííky ste zlatéé

zuzla80
24. nov 2008

Stazka len ver a užívaj si to - proste si tehuľkaaaaaaaa 😀 😀 😀
A čo polovička, tešila sa (blbá otázka však), veď vy musíte byť dnes najšťastnejší pár na svete 🙂

staza
24. nov 2008

volala som mu tak mi neveril,že si srandu robím tak ked príde domov z práce tak dúfam,že mi uverí. 😉

orsulka
25. nov 2008

staza...tak to je mooooc krásne...gratulujem.......dufam, že moj 4 pokus bude tak isto uuuspečny!!!! 😵

renusa
25. nov 2008

Ahojte 😉
Stazka, gratulujem 😵 😵
😎 a do kedy skúšať?? môj štvrtý pokus som si povedala, že bude istotne posledný.....že ak to nevýjde, tak končíme 🤐 a tentokrát som si aj ja objavila // na teste, prvý krát v živote po deviatich rokoch snaženia 😵 sme iba na začiatku, ale dúfam, že to dotiahneme do konca 🙂
Takže verím, že aj Vám ostatným sa to určite podarí, len treba veľa trpezlivosti 😎

orsulka
25. nov 2008

renusa..........................dakujem......stvrto pokusove mi dodávaju viac a viac sebavedomia!!!!!!! diky babenky .-)))))
a veeeela štastia........... tak krasne sa to čita🙂 😵 😵 😵
kam si chodila? a bolo to po IVF???????

petkaerdal
25. nov 2008

ahojte kocky,staza gratulujem 😀
chcem vam povedat,ze aj mne vysiel az 4 pokus,netreba sa vzdavat a bojovat 😉

renuska tiez ti gratulujem...

renusa
25. nov 2008

orsulka, bolo to moje 4 IVF, prvé 3 som bola na SK cez poisťovňu, a tentokrát sme to ako samoplatcovia skúsili v CZ, bolo to SOFT, a zaplatili sme menej, ako predtým cez poisťovňu 😎

petkaerdal
25. nov 2008

resusa az teraz som si vsimla,cakas dvojicky? ja som mala na prvom uzv jednu dutinku a na druhom uz dve,jeden krpec sa nam schoval 😀

zuzla80
25. nov 2008

Renuska aj ja ti ešte raz gratulujem - takýto ľudia mi dodávajú neskutočnu chuť bojovať a nevzdávať sa 🙂 😵 Inak Reni ty si chodila tiež do Reprofitu v Brne. Môžem mi prosím napísať koľko ťa vyšiel soft?

renusa
25. nov 2008

petka, ešte to nie je isté, ešte neboli srdiečka, ale boli krásne dve dutinky, mala by som ísť znova na uzv budúci týždeň, tak uvidíme 😉
a Tebe to vyšlo na ktorý pokus?

petkaerdal
25. nov 2008

renuska,mne to vyslo tiez az na 4 pokus,dovtedy nic,az teraz a rovno dve..
nebojkaj sa,srdiecka budu urcite 😉
ja som cakala na jedno srdiecko a boli tam nakoniec dve 😉

hcg si mala 14 den 308?

petkaerdal
25. nov 2008

zuzli,tebe drzim palce,bud silna,troska poznam tvoj osud ☹

renusa
25. nov 2008

zuzla, ďakujem ešte raz 🙂
ja som mala 5 vajíčok..takže 10.000,- SOFT + 5.000,- ICSI (1.000,- za každé vajíčko) = 15.000,-Kč...a lieky som neplatila vôbec, mala som iba Clostibegyt tbl. (120,- Sk) + 3ks Menopuru, čo mi ostali po predchádzajúcom IVF

petkaerdal
25. nov 2008

mne to nejak nepali dneska,ved vidim v pase,ze si bola 11 den na krv 😀 ,ja som bola 12 a mala som Hcg 904

zuzla80
25. nov 2008

Petkaerdal držkajte sa aj vy - ja to určite nevzdám, aj napriek všetkému 🙂 Už sa veľmi teším na Ket 😵
Renuška vďaka. My tiež s mužíkom, ak nebodaj nevíjde Ket (ale verím, že výjde), tak zvažujeme nad softom v Brne. Pýtala som sa na ceny preto, lebo som bola minule na ich stránke a videla som tam, že soft 10tis, ICSI-8tis a PK-6tis. A pritom mi baby písali, že vcene softu je už aj PK a ICSI sa platí 1000Czk za jedno vajko. Tak ďakujem

rebo
25. nov 2008

A čo je to soft, ak sa smiem opýtať?

renusa
25. nov 2008

zuzla, nemáš zač...ale Vy to už potrebovať určite nebudete, KET-ko výjde na 100% 😵 😵
petka, tak oproti mne si mala hCg na trojičky, ja som nedúfala vôbec, že budú dve...ale uvidíme nabudúce pri uzv...

zuzla80
25. nov 2008

Renuska 🤐 😵 Inak je to zaujímavé, že si mala Clostil a len 3menopuri. Ak sa ťa ešte môžem opýtať, zvykla si mať veľa vajok pri klasických IVFkach?
Rebo softom je "jemnejšia" stimulácia - vlastne sa ti nesnažia vyprodukovať veľa vajok, ale takých do 5kúskov. Je to menšia záťaž pre organizmus, lebo picháš menšie dávky.

cikyta
25. nov 2008

Všetkým tehulkám-obrovská gratulácia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Všimla som si,že väčšinou výjde bud druhé IVF,alebo štvrté IVF.
To je len môj postreh,alebo náhodne tak čítam osudy dievčeniec-neviem... 😅
Ale každopádne ešte raz GRATULUJEM a teraz držím palce aj ostatním snažilkám,aby nepretrhli dvojčiarkovú niť (//) a už len nasledovali Stazku aj Renusku! 🙂

orsulka
25. nov 2008

a preto je ten Soft aj lacnejsi??? no ja mávam tak okolo12 vajičok a z toho mi vyslo max. 4 dobre.....dve na vloženie a dve na kryo...

renusa
25. nov 2008

Zuzla, neuveríš, že predtým pri norm. IVF som mala konské dávky 😠 a mala som štyri, štyri, a posledný raz päť vajok, ale iba 4 zrelé...a tentokrát 5 zrelých 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre