Do kedy skúšať IVF?

katkapk
18. nov 2008

Ahojte som tu taka skoro nová tak by som rada prebrala otazočku do kedy skúšat IVF ja má za sebou 4 neúspečne IVF tak čo dalej? skúšat? neskúšať? Je tu niekto taký neuspešný ako ja?

rebo
25. nov 2008

Zuzla díky a v ktorom centre si bola v Brne? Ja som chodila do Fakultnej nemocnici.

zuzla80
25. nov 2008

Rebo ja som v Brne nebola, tam bola Renuska a tuším, že bola v Reprofit Brno a nemáš zač 😉
Aha Renuska tak to je fakt zaujímavé, ale hlavne, že to dobre dopadlo - teda perfektne 🙂 Držte sa 😉

staza
25. nov 2008

Renusa,dakujem aj ty sa drž.Ako vidím nejak tá štvorka je tutovka 😉

staza
25. nov 2008

Orsulka,neboj sa na štvrtý krát určite vyjde držím ti veľmi palce a aj ostatným babenkám

orsulka
25. nov 2008

dakujem......verim ...... 😉 😉
kažadym dnom som tu na koniku prekvapena a dozvedám sa tu spuuuustu nových možnosti a aj sposobov....o pripadoch jednotlivych tehu či netehu už ani nehovoriac...... je ru vela veci pre mna inšpiratívnych....som rada, že mi dr povedal o tejto stránke..... 😵

staza
25. nov 2008

to naozaj ti o tej stránke povedal doky?sranda.Ja som tiež veľmi rada,že je modry koník pretože veľa sa tu dozvieš.

orsulka
25. nov 2008

ano...naozaj.....lebo ako samolatca som si myslela, že ešte bude fungovat chat na ich stranke, ale bohužial to na nátlak medii museli zrušiť......a ja som potrebovala kupoval lieky lacnejšie.....a tak mi povedal, nech skusim tu..... a mal pravdu....-) 😀 zlatý človiečik 🙂

rebo
25. nov 2008

Aj mne túto stránku odporučil doki v Martine. Som mu za to vďačná, lebo naozaj sa tu človek dozvie všeličo.

orsulka
25. nov 2008

ano..aj mne....Krajko..🙂 v Martine ...... 😀 😀

aj dozvie...aj pokial viem , tak poradim.... z vlastných skusenosti .-)))))))

majka11
25. nov 2008

Ahojte dievčatá. Stazke a Renuske blahoželám... a samozrejme silno držím palce.
Ja som bola dnes na OPU, tiež je to moje 4 IVF, tak verím, že konečne budú krásne Vianoce.

staza
25. nov 2008

majka,dakujem a neboj sa všetko dobre dopadne ved tu štvorka vychádza.A akú úrodičku si mala?dávaš aj predlženú kultiváciu?

orsulka
26. nov 2008

ahojte...prajem dobré rano 🙂

vitam všetky 4-ky!!!!!!! hihihihihihihi asi založime novu temu..."stvorpokusové forum" 😀 😀 😀 rplko sa nas tu prihlasilo 🙂

majka11
26. nov 2008

Ahojte všetky, no Stazka, mala som 13 vajíčok, dnes ráno som volala, tak 8 sa ich oplodnilo, tak uvídíme. Mám volať v piatok, máme aj predlženú kultiváciu, tak ak to dobre pôjde v nedeľu by som mala ísť na ET.

staza
26. nov 2008

Majka,to je super.Ja som mala teraz 12 vajíčok z toho sa mi oplodnilo 7 a sme to davali na pk.A ostali mi 4 takže ešte máme 2 mrazáčky.A môžem sa spýtať do ktorého car chodíte?Ja som to teraz všetko úplne ináč prežívala(stimulku a tak) nakoľko som menila car tak som veľmi bola optimistka a mala som dobrý pocit z lekára.A hlavne som sa vyhla hyperstimuláku.Takže sa neboj určite bude všetko ok.

staza
26. nov 2008

orsulka dobré,že štvorpokusové forum 😀 😀 😀 😉

zuzla80
26. nov 2008

AHoj Stazka, tak čo ako sa cítiš ako tehula 🙂 . Inak som čítala, že aj ty chodíš na hematológiu, môžem sa opýtať kam a čo ti zistili? Mňa tiež poslal gynekológ na hematológiu a chcem skúsiť dnes zavolať o výsledky. Bola som v Centre hemostazy a trombózy na tr. snp

orsulka
26. nov 2008

majka.....to je fakt dobre..držim palce, nech len VSETKY pekne rastu......a to cakanie a volanie ma vždy vedelo pekne znervozniť!!!!! a preto...hlavne klud .-)

majka11
26. nov 2008

No ja teraz chodím do Helisou a som veľmi spokojná s prístupom lekárov. Predtým na troch IVF som bola v Iscare. Teraz sa to nedá porovnať, ja som sa s takým dobrým prístupom lekárov ešte nestretla a to už chodím po lekároch 9 rokov. Držím nám všetkým palce, nech to už konečne vyjde.

staza
26. nov 2008

Ahoj zuzla tak ja som začala chodiť na hematologiu do fak.nemocnice na snp k Beňovej.Poslal ma tam Herman z car ešte pred stimulou.No a zistili mi MTRHFR C 677T aj A 1298C:Heterozygot.Mala som prísť ked budem mať potvrdené hcg.Tak som tam bola dnes a dali mi injekcie fragmin 0,2ml na riedenie krvi zatiaľ na 20 dní preventívne lebo som mala trošku hustejšiu krv.Takže dúfam,že mi potom vysadí tie injekcie ako povedala.A mám si pichať inj.B12 raz za týždeň do 8 mesiaca ale to sú len vitamíny.Kontrolu mám o dva týždne.Ináč sa necítim vôbec tehu ani si to neuvedomujem. 😉

rebo
27. nov 2008

Ahojte baby.

Potrebujem poradiť ohľadne pichania Decapeplytu. Keďže IVF sa mi odkladá na február a ja som mala zohnané inj. Diphereline a k tomu som si musela zohnať oranžové a zelené ihly a striekačky, tak neviem, či niektoré ihly budem potrebovať ku Decapeptylu. Alebo sa pichá perom? Prosím poraďte.

zuzla80
27. nov 2008

Rebo Decapeptyl sú už pripravené striekačky aj s ihlami, takže tam ihly nebudeš potrebovať. Aspoň ja čo som mala stále doteraz Decapeptyl, tak to boli hotové injekcie už aj s ihlami 😉

petkaerdal
27. nov 2008

rebo,ako vravi zuzla,decapeptyl su uz hotove striekacky s ihlami 😉 uz len pichnut 😉

rebo
27. nov 2008

Díky baby. Zase som o niečo múdrejšia. Ja som ich ešte totižto nevidela, lebo drahý mi ich len dnes donesie od jednej baby z BA.

orsulka
27. nov 2008

a ja prechadzam na dalsie IVF na decapaptyl...pred tym som si miesala sama .-) 😀

simiatko
14. jan 2009

Ahojte baby,už dávno som tu chcela napísat a konečne som nabrala odvahu.Ja som tiež snažilka už 3 roky a je to niekedy velmi tažko aj ked Vás čítam tak vela x mi vypadnú slzy.Obdivujem žienky ktoré už idú na IVF aj 3 x.Ja začínam od 26.1 brat proveru a potom Decapeptyl a Menopur.Velmi by mi pomohlo keby som sa mala o tom s kým porozsprávat.

misik1
14. jan 2009

simiatko je nas tu vela.....vela bab len cita, vela cita aj pise....takze porozpravat sa da...a o comkolvek...kazda prechadzame tou cestou za babtkom, niekto dlhsie, niekto kratsie.... 😉

adra17
14. jan 2009

Ahoj, simiatko. Ja som už dllllhoročná snažilka s jedný dieťatkom a tiež veľmi nemám odvahu sem písať, lebo mám vždy strach, ako dopadnem. Teraz už idem na tretí pokus IVF a začínam približne ako ty, ale mám krátky protokol. Veľmi mi pomáha, keď viem, že tie ťažké chvíle okrem mňa vždy prežívajú aj iné žienky a veľmi sa teším a som šťastná s každou, ktorej sa ten zázrak podarí. Každej prajem, aby sa jej čo najrýchlejšie splnil svoj sen, pretože úspechy iných mi dávajú nádej, že aj mne sa to raz podarí. Tak aj Tebe želám veľa šťastia 🙂

simiatko
15. jan 2009

Ahojte a chodila niektorá s Vás do heliosu v Martine? na ivf? ináč sú tam velmi zlatý ludia.My tam chodíme s Mikuláša a sme zatial velmi spokojný s prístupom a s doktormi.No musíme si verit že to dokážeme a aj ked mám strach vždy si spomeniem a predctavým si aké budem mat bruško a postieločku.......tak mám taký pocit presvedčenia že ja to zvládnem.No nie nadarmo sa povie že žena ked ide na takýto zakrok tak v prvom rade by mala byt po psycickej stránke velmi dobre natom.Takže si musíme verit 😵

misik1
15. jan 2009

ja nie, ja chodim do bratislavy, ale baby si chvalia helios, tak je tam urcite fajn.... 🙂

monajs
15. jan 2009

Ahoj holky,
jsem snažilka něco přes 3 roky. Mám za sebou 2x abort a teď před 14 dny po 2IVF biochemické těhu. 😢
Ale chystám se co nejdřív na 3IVF.Člověk to nesmí vzdávat.Je sice těžké se vždycky zvednout a jít dál,ale tyhle stránky a holčiny které tu jsou mi moc pomáhají. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre