Doc. Tomáš odišiel z CAR Helios

annamariaa
21. sep 2007

Ahojte snažilky,
som jedna z Vás ktorá má problém s otehotnením a začítala som sa do diskusie o Heliose. Bola som pacientkou Doc. Tomáša, keď tam ešte pracoval. Práve pre jeho ľudský a odborný prístup sme sa aj s manželom rozhodli, že odídeme z Gynfive a prejdeme do Heliosu. O to viac som zostala nešťastná, keď som sa dozvedele, ža odišiel. Najskôr ma v Heliose 2 mesiace ťahali doslova za nos, keď mi tvrdili, že je na PN a vráti sa, a nakoniec mi potom povedali, že už tam nebude robiť.
Pretože chcem byť liečená skutočnými odborníkmi, zisťovala som si, že Doc. Tomáš bol aj odborným garantom Heliosu. Po jeho odchode si síce našli garanta - Doc. Bielika, ale keďže tento je primárom v Banskej Bystrici, v Heliose sa o všetky pacientky stará len Dr. Krajkovič, ktorý má len jednu gynekologickú atestáciu a sám by vôbec nemal vykonávať umelé oplodnenie. Chcem všetky snažilky na to upozorniť, pretože viem čo to je bojovať o dieťatko a keď už sa mám do toho pustiť, tak to musia byť naozaj odborníci a nie nekvalifikovaný personál!!!!!!!
My s manželom sme sa rozhodli zmeniť centrum. Bojím sa totiž, že v prípade nejakej komplikácie by v Heliose nemuseli vedieť pomôcť.
Počula som, že Doc. Tomáš bude v krátkom čase spúšťať nejaké súkromné zariadenie, keď sa dozviem, hneď Vám dám vedieť.
Pozdravujem všetky snažilky!
annamária

gabika24
27. sep 2007

ahojte, nechodim sem casto, ale mam chvilu cas, tak reagujem.
som velmi spokojna s dr. Krajkovicom - co sa tyka pristupu, aj s celym kolektivom. sice tam nechodime velmi dlho a prave beriem lieky a injekcie pred odberom vajicok, mozem to porovnat s centrom v BA a tam takyto pristup urcite nebol - ani starostlivost. to clovek asi najlepsie posudi, ked moze porovnat. musim sa priznat, ze mi vyrazilo dych, ked som si precitala tie prve prispevky a dostala som strach, ci to ja nevidim skreslene. som vsak rada, ze reakcie na ne boli, ake boli a ze som precitala aj tie...povzbudilo ma to a tak dufam, ze to vyjde tak ako ma a o par tyzdnom toto tu budem citat s dietatkom /prip. s dvomi 🙂 / pod srdieckom... pekny den prajem vsetkym

lumah
27. sep 2007

Ahojte, chcela by som reagovať aj ja. VOBEC sa mi nepáči, ked niekto ohovára niekoho, koho ani nepozná!!!!! Ja strácam dôveru iba vtedy, ked vidím, že dotyčný lekár je neschopný, ale nie vtedy, ked má len jednu atestáciu. A čo sa týka pomoci pri otehotnení, nie vždy sa dá pomôcť a nie vždy to vyjde aj pri najväčšom odborníkovi hned. Niekedy treba skusiť viackrát, niekedy to nejde vôbec.

lumah
27. sep 2007

ked to tak čítam, nebude sali annamarie 😀
Sali dobrý pokus! Skus sa opýtať prečo nevyšlo IVF aj niektorým dievčatám napr. v GYN-FIVE, ani jedna nehádzala vinu na doktora!!! Nie vždy to musí vyjsť na prvý raz. Som čítala článok v Šarme asi pred dvoma týždňami a tam jedna mamička otehotnela až na ôsmy pokus!!!! Tak tu neohováraj a nekydaj na doktora, s ktorým su všetky okrem teba spokojné.

marec76
27. sep 2007

nemozem sa aj ja nepridat do tejto diskusie,

sama som pacientkou sanatoria Helios, takze si myslim, ze sa mam k comu vyjadrit, najskor som neverila vlastnym ociam, ked som citala tie prve prispevky a ohovarania Dr. Krajkovica, az ked som citala dalej, pochopila som, ze naozaj len niekto bud maximalne nekompetentny, ale pomstichtivy a ohovaracsky sa moze takto vyjadrovat. Vacsina z vas pisala pozitivne reakcie.

ja sama mam PCO, a tento rok som sa zacala liecit v heliose, vstupne vysetrenie som mala u Dr. Tomasa - maximalne ludsky a profesionalny pristup, ked odisiel prevzal ma Dr. Krajkovic a s jeho pomocou sa nam podarilo otehotniet, dokonca na 3. mesiac liecby, cize sme ani nemuseli podstupit umele oplodnenie, aj ked, keby sa nam to tak rzchlo nepodarilo, samozrejme, ze by sme do toho sli. cize len stimulaciou lieku sa mi konecne podarilo nabehnut na normalny cyklus, a takmer hned sa nam to podarilo a dokonca krasne dvojicky 🙂 .
teraz som v 13tt a aj ked ma Dr. Krajkovic poslal uz k mojmu gynekologovi, stale chodim do Heliosu na sono.

Takze rozhodne chcem vyjadrit vdaku a obdiv ku praci celeho kolektivu, Dr. Krajkovica, Dr. Tomasa aj ostatneho personalu, za ich profesionalny a ludsky pristup. nam sa podarilo pomerne rychlo otehotniet, ale ten ich pristup ma naozaj velmi upokojoval a dodaval mi odvahu.

Este raz VELKA VDAKA!!!

sali
27. sep 2007

Lumah to si vyprosim!!!!!!! Ja nie som ziadna annamarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aky pokus?????? Ja sa nepotrebujem za niekoho skryvat.Mam 36 rokov a taketo detinske veci na nezaujimaju.Ja si viem povedat to co chcem a potrebujem a nepotrebujem sa za niekoho ineho vypisovat.
Tusim si moje vyjadrenia necitala pozorne.Ja som bola aj na druhom IVF a ak ti to uslo tak s toho nikoho neobvinujem.
Mam dost rokov nato aby som vedela posudit ci ma niecie vysetrenie boli alebo ako sa ku mne sprava. Ved ja nikomu neberiem to ze je s dr.Krajkovicom spokojni ja kvoli tomu na nikoho neutocim ja som len vyjadrila svoj nazor.Myslim si ze Helios je skvele centrum.Nechcem nikomu dopriat aby zazil tolko bolesti ako ja a nechcem hmm ale to nema zmysel sem vypisovat a rozpisovat.
Som rada že už ma dr.Krajkovic lepsi pristup k pacientkam.Ja som prave kvoli nemu odisla z Heliosu,ale nikoho neodradzam od Heliosu.

redkvicka
28. sep 2007

Ahojte, rozmyslala som, ci napisat, alebo nenapisat, nechodim do Heliosu, takze len tolko. Mozno annamarie nevolila najvhodnejsi postup, ale prosim vas baby nebudme paranoidne, ze preco to robila atd. Mozno naozaj chcela vyjadrit len svoj nazor a na to ma pravo kazdy. To, ze je niekto spokojny je super a to, ze je nespokojny, tak to asi tiez chce povedat, ze volila nedobru formu, to je uz druha vec. Naozaj si myslim, ze je velmi tazke mat nazor negativny, ked vsetci su pozitivny a to, ze si sali mysli, ze je to vec, ktoru zbabral lekar, tak aj to sa stava, ze aj lekari v centrach zlyhaju. Neviem, ci ste citali o Iscare, tam su tusim len negativne prispevky a nikto tam nejde nikoho ukamenovat za svoj nazor. To je super, ak je z 25 pacientiek, iba jedna negativna.
A jasne, ze ked niekto otehotnie, tak ma nazor pozitivny a aj ked zazil negativne, tak ten maly zazrak je ovela dolezitejsi. Takze len tolko. Dovolim si upozornit, ze sali ani annamarie nepoznam, a nie som s nimi v ziadnom kontakte. Prijemne snazilkovanie, vela psychickej pohody!

albra
29. sep 2007

Ahojte!
Dnes som navštívila túto stránku 1-krát.Nedá mi nereagovať na príspevok ANNAMÁRIE.Ja som tiež pacientka Heliosu a Dr.Krajkoviča.Absolvovali sme teraz
3 pokus IVF, prvé dva sme absolvovali v ISCARE neúspešne.S prácou a prístupom
všetkých zamestnancov Heliosu sme maximálne spokojný.Chceme poďakovať hlavne Dr.Krajkovičovi a embriologičke Mgr.Košarišťanovej ,sú to zlatý ľudia.Ešte nevieme ako tento pokus dopadne čakáme, ale cez to všetko sme veľmi spokojný a prajeme im veľa úspechov a hlavne nervov na také pacientky ako si ty ANNAMÁRIA.

poka
26. apr 2008

pre annamaria

neviem posudit pristup dr.krajkovica, ale k doc.Tomasovi chodim nadalej, nasla som si sposob ako ho najst. ma svoju ambulanciu v ruzomberku.

tanitta
26. apr 2008

Poka... je tu original na to tema kde sa mozes zapojit a napisat svoje dojmy .. tvoja formulacia prispevku mi vyznela ako jedno velke tajomstvo 😅 ..... takze sup sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cvirko
26. apr 2008

Dievčatá, ja len jednu poznámku k Doc.Tomášovi, figuruje na stránke Iscaru, tak možno zastrešuje Iscare v ružomberku

cipenka
12. jún 2009

milé snažilky, to je hrozné ,ked niekto takto píše o jednom skvelom človiečiku MUDr.Krajkovicovi. To sa nehambite takto písať o nom. Je to jeden sklevý človek. Za všetko mu dakujeme.

dahra
12. jún 2009

Babule, ta Annamaria to pisala pred dvomi rokmi...Kazdy znas bol mlady a musel niekde zacinat...My sme tiez s Krajkovicom spokojni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre