Doktori Róbert Dankovčík a Stela Muránska. Máte s nimi skúsenosti?

cervena_ciapocka
15. jún 2008

Tyto lekari su z Centra prenatalnej diagnostiky v Kosiciach.
Chodi tam niekto? Ake mate skusenosti s touto ambulanciou?
http://www.3dultrazvuk.sk/

junovka
15. jún 2008

ja som bola u Dankovcika 3 x na sono.Je super spica v svojej profesii 😉 vrelo odporucam 😎

jankapo
15. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ciapocka, kuk sem.... 😉 kopec skusenosti.... 🙂

cervena_ciapocka
autor
15. jún 2008

Dakujem 🙂 obaja vizeraju velmi milo

cervena_ciapocka
autor
15. jún 2008

mne ani tak nejde o ultrazvuk, ale o normalneho lekara

jankapo
15. jún 2008

aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a fakt su zlati...odborne aj ludsky super...len nadstandard nieco stoji...ale stoji to zato

cervena_ciapocka
autor
15. jún 2008

plati sa aj za bezne vysetrenie? (teraz nemyslim sono)

cervena_ciapocka
autor
15. jún 2008

Aha, som si nevsimla ze je tu taka tema 😵

stalida
15. jún 2008

ahoj, obaja su v pohode, Dankovcik mi robil aj amniocentezu a fakt sa snazil vsetko vysvetlit, bol ok.
poistenci vszp platia za usg myslim 300,- ak si to dobre pamatam, s ostatnymi vysetreniami neviem ako to je, on ordinuje na rastislavke.

cervena_ciapocka
autor
15. jún 2008

Ale myslim, ze niekto k nemu nechodi nie do nemocnice ale do jeho ambulancie na Masarykovej. Ide mi hlavne o bezne vysetrenia a starostlivost pocas tehotenstva.

andrejta
16. nov 2013

..

adka666
3. feb 2014

MUDr. Dankovčík mi robil laparku miómu. Všetko prebehlo v poriadku, takže sa nemôžem sťažovať.

bohuslava88
8. máj 2014

Človek by si povedal, že snáď nič horšie ako oni neexistuje... Sú "odborníci" pokiaľ ide o bezproblémové veci.
Dr. Muránska.. za prijatie pacienta si žiada 10e.., prednostné vyšetrenie 7e,... o tie peniaze nejde...
Ale prídem tam na prvú prehliadku, mala som zápal kt. si akože jej vysoká odbornosť nevšimla, že prečo ma nevie vyšetriť vaginálnou sondou.. malo to aj súvis s tým, že mi chýbajú ženské hormóny. Namiesto toho, aby mi vzala cytológiu a to všetko čo má.. , ponúkla mi chirurgické zväčšenie vagíny..
Pozerala na môj hormonálny profil od endokrinológa a namiesto hormónov v dvojkombinácií mi pichla zbytočne agolutín. Asi príliš veľa rozumela...
Moja noha tam už nevkročila.. asi mi je môj život príliš drahý.. na niekoho výpadky mozgu.
Po neúspešnom vaginálnom sone ma poslala k Dr.Dankovčíkovi, ten ho robil cez brucho.. keď tam nič nevidel po ileuse len zrasty, tak sme sa dohodli na diagnostike vaječníkov cez LPSK. Tak som mu povedala ok., ale že asi budeme potrebovať aj nejakého chirurga lebo mám plné brucho zrastov. On sa na mňa ofúkol, že to robí 20 rokov a že keď bude potrebovať chirurga tak sú na jednej chodbe zavolá ho. Výsledok bol taký, že keď ma uspali a videl vnútro brucha, zavolal si ešte primára Friča a po jeho potvrdení sa na to vykašľal.
Druhý deň na vizite, sa ani na mňa nepozrel a ani ku mne nepriznal. Poslal za mnou iba svojho druhého lekára Dr. Vargu.
Neviem kam túto príhodu radiť.Či ide o jedinečné vypadnutie mozgu v oboch prípadoch.. alebo čo..? A viacej sa to už im nestáva, ale myslím si, že sú od nich aj lepší lekári. Poznala som ešte ďalších dvoch.. ale toto som ešte nikdy nezažila a ja verím, že už ani nikdy nebudem musieť zažiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre