Dr. Ditte alebo Mareš. Aké máte skúsenosti?

martamarta
17. aug 2007

Prosím, aké máte skúsenosti s týmito doktormi? Momentálne pracujú v GPN s.r.o. Ďakujem.

lilinka76
18. aug 2007

Dr. Mareš mi robil v januári v Koch-u laparoskopiu. Večer po operácii prišiel za mnou na izbu, všetko mi vysvetlil, viackrát sa informoval, ako sa cítim, zdal sa mi veľmi milý a ľudský. To isté môžem z jedinej skúsenosti povedať o Dr. Dittemu, ten ma do špitála prijímal. Ale viac skúseností nemám.

zabka1003
19. aug 2007

Dr.Ditteho si pamätám od Kocha ležala som tam 5 dní a bol môj izbový a zapam´ätala som si ho ako veľmi skvelého človeka...bol milý ľudský...

leva
19. aug 2007

Ahoj,Dr.Ditte je uzastny doktor,velmi laskavy,starostlivy a ludsky,rodil ma v july 2006 a bola som nad mieru spokojna.Dr.Mares bol pri cisarskom mojho prveho dietatka a tiez mozem onom len dobre povedat.Pametam ze ked mal bud Ditte alebo Mares sluzbu,tak bola hned fajn nalada medzi pacientkami.

martina236
19. aug 2007

ahojte, tiez sa pripajam s pozitivnou skusenostou. Dr. Ditte bol moj izbovy, ked este v maji 06 lezala o Kocha v piatom mesiaci tehu. celkom pohodak, klidanek a Mares izbovy ked som v 09/O6 rodila. taktiez si nasiel cas, aby ma o vsetkom dokladne informoval a mala som z neho super dojem. napriek tomu ze sme sa videli prvy krat, pytal sa na porod, pocity a dojmi... obaja maju nieco do seba.

martamarta
autor
20. aug 2007

Kočky, ďakujem vám pekne. Moja dilema stále pokračuje. Chystám sa totiž o pár týždňov otehotnieť a rady by som mala super doktora na celé tehotenstvo. Preto je to pre mňa také dôležité. Koho by ste si vybrali vy?

martamarta
autor
20. aug 2007

Ešte ma napadlo, sú citliví pri vyšetrovaní?

ivana0107
20. aug 2007

Mam skusenost s obidvoma. jednoznacne odporucam dr. ditteho. Chodila som k nemu pocas celeho tehotenstva a aj ma odrodl. Dr. Mares je mily, ludsky a velmi ochotny a snazivy ale Dr. Ditte ma tych viacej rokov praxe k dobru 🙂.

martamarta
autor
20. aug 2007

Ivka, ďakujem. 🙂 Predpokladám,že je aj pri vyšetrovaní citlivý. 😉

marija
21. aug 2007

Ahoj, mojim doktorom je DR. Mares a som s nim velmi spokojna, je presne taky ako tu vsetci opisali 🙂 Ale aj Dr. Ditte je skvely, tak snad Ti v dileme pomoze fakt, ktory z tychto dvoch bude mat este volne miestecko 🙂 a mozno aj fakt kto kedy odrinuje a co najviac zhladiska casoveho vyhovuje Tebe 🙂

leva
22. aug 2007

myslim ze to je jedno,obaja su vyborny,no viac skusenosti mam s dr.Dittem,tak asi jeho,no keby nemal volne bezim Dr.Maresovi 😀

martamarta
autor
22. aug 2007

Ďakujem! Objednala som sa k Dr. Dittemu, aj keď až na september,lebo je na dovolenke. Dúfam,že to bude fajn.

lukmaj
8. apr 2010

Holky je tu nejaka mamicka, ktora pred nedavnom rodila u Ditteho?
Robi este prax porodnika? teraz pracuje v GNP.
Ake ste mali skusenosti?
Dakujem krasne

esther03
9. apr 2010

No ja dr. ditteho rozhodne nemozem odporucat, ale moje skusenosti su starsieho data 😒

peach
12. máj 2010

Chcela som sa opytat, u koho rodite ked chodite do GPN? Oni sa ze vraj nedaju zazmluvnit, tak potom ako to riesite? Dakujem

kvetinqa
8. nov 2010

@peach ja budem rodit na kramaroch a mares mi dal odporucanie na lekarov tam, takze si vyberiem. Na zaciatku tehu mi este hovoril, ze mozno stihnu aaj opatovne otvorit koch a potom ma bude moct odrodit tam, no zial nestihli to. Najnovsi plan je, ze v januari otvaraju...

trinity525
13. nov 2010

Ditteho absolutne neodporucam ... mal by ist uz do dochodku, je nekomunikativny a robotu uz vykonava rutinne 😠 neprajem ziadnej tehotnej u neho ultrazvuk pretoze z neho nevyjde ani jedine slovo ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre