Dr. Lauková. Ak máte záujem, mám kontakt!

katja78
7. júl 2008

Ahojte 🙂
nie som síce snažilka, takže si ani neviem predstaviť, čo všetko sú ženy schopné spraviť pre to, aby raz držali v náručí svoje vytúžené bábo.
Ale zaujíma ma, či niektorá z vás pozná dr.Laukovú, či využila jej rady a podarilo sa jej otehotnieť.
Ja ju poznám len z rádia, ale to, čo hovorila, mi dávalo hlavu a pätu. Ak by bol záujem, mám na ňu tel.kontakt.

katja78
autor
7. júl 2008

asi by som mala napísať viac.

v spomínanej diskusii na rádiu lumen, dr.Lauková hovorila, že je veľmi veľa žien, ktoré sa liečia na neplodnosť, podstupujú hormonálnu liečbu, IVF,...
a pritom stačí (určite nie vždy) sledovať menštruačný cyklus Billingsovou metódou, či vôbec dochádza k ovulácii.
pretože častokrát za nemožnosťou otehnotnieť môže práve to, že nedôjde k ovulácii.
Táto doktorka hovorila napríklad o svojej pacientke, ktorá mala ovuláciu len 1x do roka !!! a predsa sa jej podarilo otehotnieť.

tak na toto sa pýtam, či už o tom niektorá zo snažiliek počula.

moncika15
7. júl 2008

ahoj ja som nepocula ale zaujima ma to 😕

katja78
autor
7. júl 2008

monika, jediné, na čo ťa môžem odkázať je link:
www.billings.sk, je tam aj telefonický a mailový kontakt.
informácie na tej adrese sú podľa mňa dosť zložité, ale píše sa tam, že sú určené hlavne pre inštruktorov, ktorí pomáhajú jednotl.párom otehotnieť.
ale zrejme sa stačí na nich nakontaktovať a konkrétne táto p.doktorka je veľmi milá a ochotná.

ja sama o tom neviem viac, ako to, čo som už napísla. len ma zaujímalo, či niektorá snažilka o tomto vie, či skúšala aj túto metódu a či úspešne.

aj keď nie som snažilka, napísala som sem hlavne preto, lebo "topiaci sa aj stebla chytá".

prettybaby
8. júl 2008

katja, dakujeme 🙂

lenkove
8. júl 2008

Katja,
tymto sposobom, symptotemalnou metodou, sa snazime otehotniet v grafy bt III, a obcas to vyjde, obcas nie...
Prezentacie dr. Laukovej doverne poznam a bilingsova metoda spolu s meranim tepoltky urcite funguju: zial, asi nie u mna... Co mne na nich trosku vadi je to, ze tuto metodu prezentuju ako liek na vsetko a zial, ako vidime aj my, babule v grafoch, nie vzdy to tak je... Jenoducho bude to asi na "vyssich" miestach 😵
Inak ja som pani dr. pisala a neodpovedala mi, asi ma privela prace...

katja78
autor
8. júl 2008

držím palce, hlavne aby vám to na "vyšších miestach" schválili 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre