Dr. Mareš z Ružinovskej nemocnice. Skúsenosti?

pusinka1985
22. apr 2008

Ahojte tehulky,
chystám sa hľadať pôrodníka a chcela by som môjho gynekológa, keďže ma "celú" z dola pozná.
Nemáte niektorá skúsenosti s dr Marešom, ktorý pracuje v Ružinovskej GPN???
Ďakujem, cmuk 🙂

tilly
23. apr 2008

bol pri kamoške pri pôrode, vraj krásne šije 😀

ja som ho mala tiež, dával mi vyvolávačku a potom kontroloval po pôrode, je zlatý, dobre sa s ním komunikuje, ale myslím, že tu téma o ňom už je, skús si ju vyhľadať 😉

pusinka1985
autor
23. apr 2008

Ahoj tilly,
dakujem za info, skusala som ho tu hladat ale nejako sa mi to nezadarilo, skusim to znova 😉

leva
23. apr 2008

Aj pri mojom prvom bol a pri druhom som ho mala na vizitach,je to super clovek,o pacientky sa ozaj zaujima,dobre si vyberies 😉

leva
23. apr 2008

A ako pise tilly ze krasne sije,je pravda,mna sil po cisaraku,spokojna nad mieru 😉

pusinka1985
autor
23. apr 2008

Som rada, ze ste mi v tomto poradili, aj ked pisete iba o "siti", ale aj to je dolezite,nie???? 😉
Podobnu temu som tu ale o nom nenasla, tak neviem

amdeis
24. apr 2008

No ja som bola 1x krat z neho nadsena ale teraz sa sprava uplne rutinne. Mam pocit ako by som ho ani nezaujimala. Akykolvek moj problem prejde mlcanim. Skratka zacinam uvazovat o zmene gynekologa. A to ze pekne sije je chvalihodne, ze ma nadanie na rucne prace.

pusinka1985
autor
24. apr 2008

Amdeis, to je pravda aj ku mne je taky, ale ja uz velmi na vyber nemam, kedze som v 32tt, gynekologa menit by sa uz nevyplatilo, takze to este vydrzim, nech ma odrodi a hotovo

seva
25. apr 2008

ahojte buduce maminky,
to som rada, že som tu našla túto tému ...

pusinka, ty vieš kde Dr. Mareš rodí ?
V Ružinove ?

v GPN je zatiaľ iba ambulantná starostlivosť o tehulky (alebo sa mýlim ?? )
k doktorovi Marešovi chodím od min. roka, a rada by som ho mala aj ako pôrodníka,
len som nevedela, či je to vôbec možné.
ako lekárovi mu určite dôverujem, myslím, že je v svojej práci zodpovedný,
a to je pre mňa asi najdôležitejšie ...

pekné tehulkovanie všetkým 😉

pusinka1985
autor
25. apr 2008

Seva, ahoj...Dr.Mares rodi na Kramaroch, vcera som bola v poradni a vsetko som si s nim uz dohadovala.Vraj sa musi podpisat najprv nejaka zmluva, lebo chcem mat konkretneho porodnika pri porode, cize sa zato aj dost plati.Ale kedze ma on pzna najlepsie, nebudem uz vymyslat.
V GPN je porodnicko-ambulantná starostlivost,ak ti to pomoze 😉 😉

seva
25. apr 2008

jej, pusinka, tak toto bolo rýchle 🙂
tak si ma potešila, že sa to predsa len dá,
ja som odhadovala, že by mohol rodiť v Ružinove,
(keďže by to mal najbližšie 🙂 ),
ale aj Kramáre sú OK.
vies, kolko ma to bude stáť ? ak nechceš písať priamo, môžeš aj do IP ...

ja tiež myslím, že keď si k nemu chodila ako tehu, on ťa pozná najlepšie,
a vie najlepšie zhodnotiť situáciu, to človeka dosť ukľudní, keďže toho stresu bude asi dosť
(aspoň čo sa mňa týka, určite ... 🙂, som strašný bojko )

držím ti palce, nech úspešne dotehulkuješ, zatiaľ si to ešte uži !
a ďakujem za radu, naozaj si ma dosť potešila 😉

pusinka1985
autor
25. apr 2008

citala som tu niekde, ze ked chces konkretneho porodnika, tak sa plati 7000,-, ale vcera ma doplietol s tou zmluvou.Neviem, ci sa plati za tu zmluvu a nemocnica mu da urcitu sumu penazi, alebo sa zvlast plati aj jemu (vies, sluzby stoja vela).
Dokonca som tu niekde citala, ze jedna nechcela zaplatit a tak sa k nej a spraval, ze hrozny zazitok. 😒
No budem to musiet nejako zistit 😵
Aj tebe krasne tehulkovanie, cmuk 🙂

seva
25. apr 2008

fuha, no budem musiet zacat vcas zistovat ...,
ked budes vediet nieco blizsie,
daj vediet, ja tiez skusim vyzistit ... 😉

amdeis
25. apr 2008

No ja som v 26 tt a rodit budem inde, nie u neho. A nebyt toho, ze si vyberiem ineho porodnika, ktory si vsimol moj problem s dychanim a neodignoroval moje problemy s rukami, tak dodnes lezim v posteli a placem od zufalstva. Od februara mi trpnu ruky a zhorsuje sa to a mares na to absolutne nic. A to, ze fucim ako kovacske mechy ho asi netrapilo. Teraz uz viem ze mam na oboch rukach syndrom karpalneho tunela a problem so srdieckom. Sice mierny ale predsa. Takze asi tak. Netvrdim, ze je mares zly lekar ale je bez zaujmu a tak nech si trhne rukou. Neurobil nic aby mi ulavil a pomohol.

amdeis
25. apr 2008

nohou si ma trhnut ale moze aj rukou 😀

seva
25. apr 2008

amdeis, tak to mi je luto, ze si sa tak vytrapila ...
mozem sa spytat, ten lekar ku ktoremu chodis teraz je z GPN ?
alebo si ho nasla uplne inde ??

amdeis
25. apr 2008

Nie je z GPN. Je to mudr.niznanska z antolskej. Poznam ju roky rokuce este zo zochovej a viem, ze je velmi zodpovedna a mila. Konecne po dlhom case som mala pocit, ze lekarovi na mne zalezi.

pusinka1985
autor
25. apr 2008

amdeis, to je strasne.
Raz som prisla z prechadzky domov a nasla som si krv na nohavickach, tak som rychlo volala a nastastie som ho zastihla (Maresa), lebo bol akurat na odchode domov. Chcela som poradit, co mam robit, ale on mi poradil, len aby som si vylozila nohy a odpocivala a ze ked sa mi to zapakuje, na druhy den mam prist na prehlaiadku.
Tak chapete ten pristup, mohla to byt zavazna vec a on mi povie, aby som si len vylozila nohy?? 😖
Tak priatel sa nastval, volal tam hned a tam mu povedali nech rychlo pridem a ze ma vysetri ini lekar, nastastie to nic nebolo...
Nechcelo sa mu uz pracovat, tak si skratka povedal, ze co sa so mnou bude zatazovat.
Ked ja sa bojim aby ma rodil iny lekar, ktory ma nepozna... ☹ ☹

amdeis
25. apr 2008

pusinka uplne ta chapem, ja som mala to stastie, ze poznam niekoho komu verim. Ale zase na druhej strane mas este cca 10 tyzdnov do porodu takze veci sa riesit daju. Sadnite si s priatelom, porozpravajte sa ako dalej. Vzdy mozes v GPN poziadat o zmenu lekara a ked sa budu pytat kludne povedz, ze nie si spokojna. Mas na to pravo ved ide o teba, teda o vas. Mares ma poskytoat sluzby a nie si prevalat sunky. Zase na druhej strane nemam pocit, ze je zlym lekarom. Ale hlavne ty sa musis citit v dobrych rukach.
A co sa tyka toho krvacania nikdy to nepodcenuj vylozenim noh. Radsej prehnat par doktorov ako sa nechat ohrozit. Viem si predstavit aky strach si musela prezit. Hlavne to uz mat za sebou vsak? 😉

pusinka1985
autor
25. apr 2008

presne tak nech to uz je za nami, lebo cela som na nervi s vyberom doktorov a zdravotnymi problemamami.A kedze som prvorodicka, tak aj banalna vec ma vystrasi. Uz nech kazda mame po vsetkom 🙂

amdeis
25. apr 2008

Ja som tak isto prvorodicka ale strasne narocna. 😎 Cakam dvojicky. 😅

pusinka1985
autor
25. apr 2008

tak to je pekne 😉 prvorodicka a hned dve babatka 😅
dufam, ze vsetko vsetci traja zvladate na jednicku, lebo to si uz fakt neviem predstavit, ake je to mat v sebe dve dietatka.Chudaciky ti sa tam musia tlacit.... 🤐 🤐

amdeis
25. apr 2008

Tiez ti prajem aby ste to zvladli a cim lepsie. A mat v sebe dve je take iste ako mas ty s jednym iba to vsetko vynasob x2. 😀

leva
25. apr 2008

Tak baby,to som prekvapena,ze by sa tak zmenil?lebo on sa ozaj staral,dva roky do zadu este u Kocha,rodila som tam 7,2006 vtedy tam bol na vizitu a pytal sa vsetko,niektori lekari len otvorili dvere kukli a zavreli,on sa aj zastavil,poriadne popytal.

pusinka1985
autor
26. apr 2008

Kazdy ma nanho iny nazor, no ja ho velmi nepoznam, iba toto jedine co sa mi s nim stalo.Porozpravat sa s nim da a aj k porodu si ho asi dam, lebo spoliehat sa na niekoho cudzieho je o nicom 😒

lalunna
29. máj 2008

ja k nemu chodim do poradne a asi som este nezazila doktora s takym laskavym pristupom
som velmi spokojna s jeho pristupom aj starostlivostou

titkovamiriam
29. máj 2008

ak je to doktor Mares z byvaleho Kochu,tak ten je suprovy a strasne chapavy,prepustal ma co najskor domov z nemocnice,aby som mohla ist za synom ktoreho 2 dni po porode museli previest na Kramare.

inka04
5. aug 2008

baby, mate nejake cerstve info ohladom dr. Maresa?... viem, ze kazdy moze mat iny nazor... som zvedava na nejake vase skusenosti, referencie na jeho osobu...

dula_renka
8. aug 2008

Dobre ranko vsetkym krasnym tehulkam. Nemam osobne skusenosti s Dr. Maresom, ale od inych mamiciek viem, ze partri k tym zhorovcivejsim, co nemusi znamenant, ze je odbornik, je dobre, ked sa pytate na to co povazujete za dolezite. Najlepsie je pocuvat vlastne telo, to je najlepsi odbornik 🙂

raduz06
25. sep 2008

ahojky devcata, ja k Maresovi take chodim. Zatim jsem byla u neho jednou, a navsteva byla v pohode. Musim ale priznat, ze primo na GPN dela ma pribuzna, takze to mam pres ni dohodnute.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre