Druhé mimotelové oplodnenie v máji 2013

evagy
30. mar 2013

Chystá sa niekto na ivf v mesiaci máj prípadne na 2 ivf po neuspešnom 1 ivf?

zuzu1108
30. júl 2013

@mominko Tak to su uz malí,velki drobci 😵 😵 . Musia byt kraasni 🙂 .Tak brusko uz take vacsie 🙂 ?

mominko
30. júl 2013

@zuzu1108 nooo veru som už ako veľrybka aj keď na váhe za celý prvý trimester 3kg ale som pribrala 8kg pred tehu z tých hormónov...aaale nevadí vypotíme 😀 jaj moja zachvíľu ma dobehneš teraz je plodný rok a budeme všetky veľrybky... 😉

zuzu1108
30. júl 2013

@mominko Aj na teba sa tak kila nalepili? to je strasnee 😠 . Ja to nemozem dat dole a to som mala len jedno ivf a jeden ket ☹ . A nejde a nejde to dolu.
No badaj by si mala pravdu 🙂 .

mominko
30. júl 2013

@zuzu1108 no veru nalepili ☹ ale ja som bola ako slon aj keď som čakala krpca a potom som ani nevedela ako som to zhodila...ty veru ešte nechudni až po tehu 😉

zuzu1108
30. júl 2013

@mominko Juuj mojenko len ja mam tak pol roka asi pauzu,lebo idem na ct zil a ciev v polovici septembra a ze potom 3mes nemozem byt tehu. Takze ak sa bude dat , tak ja tak januar,ale nic radsej do predu neplanujem aby mi zase do toho nic neprislo. Tak ty uz jedno dietatko mas 🙂 . a tesi sa ze bude mat surodencov 🙂 ?

mominko
31. júl 2013

@zuzu1108 to nevadí zlato aspoň si telo oddýchne od hormónov... áno krpca teraz bude mať 10rokov a straaaašne sa teší no som zvedavá či mu to vydrží keď začne doma nočný plač 😀

dukokatka
3. okt 2013

@mominko ako sa mate,babetka rastu?viete co budete mat?

mominko
3. okt 2013

@dukokatka ahoooj rastú rastú aj ja rastiem 😀 budeme mať párik, strašne sa teším... a vy sa ako máte? čo nové?

dukokatka
3. okt 2013

@mominko paraaaaaaada to vam pekne vyslo,tesim sa vela zdravicka a radosti prajem.ja cakam na schvalenie ziadosti a potom sa dame do toho tak v novembri alebo decembri ako to vide podla menstuacie.Dcerka uz zacala chodit do skolky tak mam viac casu na oddych.

mominko
3. okt 2013

@dukokatka tak len oddychuj 😉 mojko budem ti držať všetky palce čo mám...!!!

dukokatka
23. nov 2013

@mominko
@zuzu1108 ako sa mate?ja v pondelok idem na odber uvidime kolko sa ich oplodni,stacia mi aj 2 kvalitne.

mominko
23. nov 2013

@dukokatka moja budeme držať palce!!!

dukokatka
3. jan 2014

@evagy ako sa mas?neskusili ste to znova?my ano a vyslo to mala bysom byt v 8 tyzdni.

zuzu1108
4. jan 2014

@dukokatka Ahoj 🙂 . Čítam, ze vam vyšiel et 🙂 ? Supeeer gratulujrm 🙂 . My sme boli na kete v novembri a vyšlo zo opäť zle, opäť anembryomola a kyret 😒 . Takze my si dávame pauzu od ivfiek.
A vsetko dobre do nového roku vam prajem 🙂.

evagy
autor
5. jan 2014

@dukokatka gratulujem, my sa na to nechystáme, chystám sa totiž v marci na operáciu s nohou. a potom sa uvidí. držím palce aby ste to dotiahli do úspešného konca a aby bábatko bolo hlavne zdravučké. daj vedieť ako rastiete. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre