Používame cookies. Viac informácií tu. OK
kilauea
9. nov 2019

@tajuskollarova ja som to zvažovala dať si ho pri KET. Embyolog mi ale povedal že to reálne veľký vplyv nemá, teda reálne narodených bábätiek nie je viac ako bez lepidielka.

janulka257
9. nov 2019

@tajuskollarova ahoj, my sme mali a nepomohlo. Sú to zbytočne vyhodené peniaze. Keď to má vyjsť tak to vyjde aj bez toho. ❤️

tajuskollarova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tajuskollarova
autor
9. nov 2019

@janulka257
@kilauea
Ano citala som v inej diskusii, ze to veľmi nepomaha. Ze su to zbytocne peniaze..
Zial z 3 vajok mam iba jedno oplodnene. V stredu mi budu volat, v akej je kvalite. Robili mi kyret, takze na vklad mozem ist az mesiac. Takze idem chudnúť, aby bola väčšia sanca, ze sa uhniezdi. Som z toho hotova.. 😢☹️

kilauea
9. nov 2019

@tajuskollarova držím palce 😃

bambulienka25
9. nov 2019

@tajuskollarova uhniezdenie s schudnutím nemá nič spoločné

janulka257
9. nov 2019

@tajuskollarova verím že to je na nervy... kašli na chudnutie, nestresuj sa, radšej sa nahoď do pohody, sprav si niečím radosť. Pozitívne myslenie robí veľa. Bude dobre ❤️ držím palce 🍀

tajuskollarova
autor
10. nov 2019

@kilauea ďakujem 🌺

tajuskollarova
autor
10. nov 2019

@bambulienka25 povedali mi, ze ano. Tak nvm ja som laik.. Hadam vedia co robia a hovoria..

tajuskollarova
autor
10. nov 2019

@janulka257 mam praveze pocit, ze by som jednak urobila nieco pre seba a aj pre bublinku. Istym sposobom by som mala pocit, že som urobila nieco navyse, aby to vyslo. Ďakujem 🌺🌹

bambulienka25
10. nov 2019

@tajuskollarova ja mám tiež svoje kila ale ešte mi nikdy nevraveli že mám schudnúť

selly671
10. nov 2019

@tajuskollarova ahoj. Ja ked soM chodila do CAR v BA tak mi to strAaaasne odporucali a tak som si to dala...2x a nic. Potom som presla do ineho centra v Martine a ked som sa na to pytali povedala mi lekarka ze ona to ani neponoka ze je to blbost, ze ked si vygooglim svetove kliniky ze tam to ani neponukaju. Ked to ma vyjst, vyjde to...a vyslo mi to tam bez embryoglue na 1x.

tajuskollarova
autor
10. nov 2019

@bambulienka25 mne to tak nenapadne načrtli.

tajuskollarova
autor
10. nov 2019

@selly671 vyslo? To je super. Tvoja polovicka ma dobry spermiogram? A ty mas aku dg.?

selly671
10. nov 2019

@tajuskollarova no zatial to vyzera ze vyslo, ale este je velmi skoro sa tesit... on mal dobry spermiogram, ja som mam len 1 vajcovod, plus mi zistili zvysene cykotyni naco som brala aj bereM medrol - tie mi vraj sposobili pred rokom potrat...

janulka257
11. nov 2019

@tajuskollarova chápem úplne ❤️ veľmi veľmi držím palce naozaj ❤️ viem aké to je.... 🍀🌹

janulka257
11. nov 2019

@tajuskollarova btw keď chceš chudnúť, určite nezabudni na vitamíny, aby to chudnutie nemalo zas opačný efekt... ovocie a zeleninu, ale veď to vieš ❤️ inak niekde som čítala že po transfere je fajn jesť ananás 🙂 že obsahuje nejaké látky ktoré by mohli pomôcť uhniezdeniu. ❤️

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Neda sa mi opd na konkrétny nick, nvm preco..
Selly671 gratulujem a neboj všetko bude ok. Hlavne bud v klude, ziaden stres 💓🌺🌹🍀

Janulka257 ani jedna z nas to nema lahke. Len snazilky vedia cim si prechadzame. A kazda podpora nás zenie vpred.. Dik za typ s 🍍. Aj ja tebe drzim palce. 🌹 🍀
Ja musim pockat na dalsi cyklus, aby som mohla ist na ET, kvoli tomu, ze mi robili kyret. Zatial necvicim, bo ma po OPU a po tom kyrete boli brucho po stranach. Pockam do stvrtku ci to prejde a ak nie, tak im zavolam.. Dufam, ze to nebude nic vazne, co by odlozilo ET. 😓😱

bambulienka25
11. nov 2019

@janulka257 ananas obsahuje bromelain nie nejake latky a ananas by sa mal 5 d pred ET a nasledne 5 d pi ET jest ale len ta stredna tvrda cast ale nema to ziadny efekt mam vyskusane

katkaba1
11. nov 2019

@tajuskollarova Ja som mala vklad s EG a aj bez neho a nič, oba neuspešne.
Neviem či oplodňovali ISCI ale skor ako EG by som odporučila hatching. Zaručene uhniezdenie nie je nikdy ale keby vyberam znova tak miesto EG dam AH.
Držim palce 💪🙏

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Bambulienka25
Janulka257
Inak ja som niekde citala, ze den pred ET by si zena mala dat pohar cerveneho vina. Ale myslim si, ze su to take hluposti kt. velmi nefunguju.. Ked sa to ma podarit, tak aj bez tychto viet, ako "citala som, pocula som.."

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Katkaba1
Ano ISCI, aj ked moj manzel ma celkom dobry spermiogram, ale keďže som mala len 3 vajka, tak som si povedala, ze tento sposob bude lepsi. No nakoniec oplodnili iba jedno a velmi som zvedava, ako na tom mala bublinka je.. No ten EG si nedam. Uvidime, ako sa to dopadne a potom budem premyslat co dalej, ak by to nevyslo.. A ides skusit este raz?

bambulienka25
11. nov 2019

@tajuskollarova ani cervene nepomaha aj to som skusala, uhniezdenie je na osude a prirode s tym nic neurobime zial

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Bambulienka25 presne. Aj ja si to myslim. Zrejme to neovplyvňuje ani ta nadvaha.. Vsak aj silnejsie zeny maju deti.. Aj, ked nemaju zenske problemy.. Su zdrave.. Tak nvm no

katkaba1
11. nov 2019

@tajuskollarova Dobrý spermiogram znamená čo? Počet, motilita, morfo dobré? Mate spravenu aj DNA fragmentaciu spermii?
Ono je to o obrovskom šťasti aj vieš -3 vajka a si zober, že z toho množstva oni vyberu mechanicky 3 na oko pekne spermie...no musi to byť sakra šťastoe aby to bolo správne spojenie. Pri vklade je doležita aj pekna sliznica - červene vino prekrvuje maternicu preto to odporučaju.
Vieš, my sme 4 roky riešili IUI, IVF a všetky pokusy neuspešne. Teraz v auguste som mala posledne mrazenw embryo-nič. Je november a ja som v 6.tyždni - prirodzene ! Takže možne je všetko. Už keď hlava to vzdá tak sa stane zázrak ❤
Prajem to každej jednej, viem čim si prechadzate. Hlavne klud, ozaj klud..hlava musi byť čista čo najviac, neznašala som tie reči ale psychika je fakt sviňa.

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Katkaba1
Takto z hlavy ti to povedat nvm. Musela by som sa pozriet do papierov, ale na klinike nam povedali, ze je to jeden z tých lepších SG..
DNA F. S. Spravenú nemame. Ja som mala sliznocu velmi vysoko. Preto mi robili kyret. Gratulujem, prajem vela zdravicka a aby si to s bubli dotiahla do uspesneho konca. Ja sa pomaly dávam do kludu. Snazim sa to brat pozitívne. S mojimi nepriechod. vajcovodmi a PCOS by som asi prirodzene neotehotnela.

katkaba1
11. nov 2019

@tajuskollarova ďakujem krásne, uvidiš, že za chviločku už budeš mať bublinku aj Ty ❤
A presne, ber to pozitivne. Su pary ktore nemaju žiadnu šancu.. prajem vela šťastička ❣

ateragram
11. nov 2019

@tajuskollarova aku si mala vysoku sliznicu?

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Katbaba1
Dakujem ☺
Mam 1 otazku, zabudla som sa na to opytat na klinike.
Preco potrebujem mat plný mechur pred ET?

bambulienka25
11. nov 2019

@tajuskollarova aby lepsie videli cez usg do maternice

Tu začni písať odpoveď...

Odošli