Embryoglue pri ET.

tajuskollarova
9. nov 2019

Ahojky,
Davali ste si pri ET EG? Komu to pomohlo? Dakujem za odpovede.

tajuskollarova
autor
11. nov 2019

Bambulienka25
Dakujem ☺💓

katkaba1
12. nov 2019

@tajuskollarova jednak ked je mechur plný tak je lepšie vidieť maternicu ale tiež ten plný mechúr ako keby tlačil na cerkviálny kanál a mierne ho narovnal aby sa katétrom lepšie dostali do maternice. Ono je to bežne trochu ohnuté.
Naozaj skus dodržať aspoň ten liter pred vkladom. Ale nie ze 10 minut pred stiahneš liter vody - musiš v predstihu, inak sa Ti nestihne "naliať" mechur.
Neboj nič, zvladneš to 💪

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evak347
12. nov 2019

Ahojte,prosím
O radu ..minuly pondelok my vybrali 12vajicok, 7 sa oplodnili v sobotu vložili 2 krasne embryjka,či si myslite ?hovori sa tomu blastocysta?je lepšia šanca že sa uhniezdi?🙈🤰

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikuska187
12. nov 2019

@tajuskollarova my sme si embryoglue dali, po vklade som si 3 dni po sebe dala deci červeného vinka a prvý vklad vyšiel, pozitívny test som mala už 4DPT. Pred vkladom som schudla ešte 6 kg za pol roka, mala som aj predtým normálne BMI, ale ešte sa mi podarilo zhodit, dlhsie sme čakali na vklad. Zas to embryoglue nie je horibilna suma, dám si ho aj nabudúce. A ani uplne plný mechúr som pri vklade nemala, lebo ja by som to tam nevydržala a vklad bol úplne v pohode.

zuzzi18
7. dec 2020

Nám ET nevyšiel a následne som schudla 8 kg a dali sme aj embryoglue a KET nám už vysiel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre