Čaká ma Embryotransfer

efran
28. okt 2019

Ahojte dievčatá. Chcem sa opýtať, či je tu nejaká kočka, ktorú v blízkej dobe čaká embryotransfér? Ja idem v stredu na kontrolu sliznice a asi v pondelok 5deň po oplodnení vajíčok ma čaká tranfer.

aedrika
15. nov 2019

@efran ja som o obidve embryjka prišla..presne ako som cítila....ja celkovo silno a nepríjemné krvacam od toho 8 dňa a niet tomu konca.....a to aj potvrdil test z krvi i sono....smutno mi 😔a cakaa má ďalšia konzultácia čo ďalej...🙂....tak uvidime

aedrika
15. nov 2019

@efran waaw...no super....tak test z krvi pozitívny...tak len kľud a asi keď bolo nízke HCG tak len nech pekne sa dvihne a ďalšia kontrola bude v poriadku a radosť z tehulkovania nech bude!!! 🥰🥰🥰

efran
autor
15. nov 2019

@aedrika moja ďakujem ti. Veľmi má mrzí, že tebe to teraz nevyšlo. Veľa síl do ďalšieho boja.

aedrika
15. nov 2019

@efran jooo verím že nájdem silu....ted som vypnutá a liečim si dušičku a naberiem i silu....manžel je úžasný a teda lepšie sa to zvláda ....i napriek tomu myslím i na teba nech je všetko v poriadku a pekne sa fazuľka má dobre u Teba a uvidíš bude to okej 🥰

evak347
16. nov 2019

@efran ja som dnes presne tyzden po vklade vkladali my 2 ebryjka blastocysty po predlzenej kultivacii,myslíš že sa mozem testovať?ty si sa kedy testovala ked sa mozem opytat?dakujem a držím palce 🙏🙏🤰🤰

teeea
16. nov 2019

@sawa ahoj ďakujem ti za odpoved. Ja som mala všetky vyšetrenia v poriadku ale ťahá sa to už naozaj dlho.

teeea
16. nov 2019

@efran ja som si povedala že tentoraz dám do toho všetko a mám dosť hekticku prácu stále som v aute a niečo riešim tak som sa dala vypísať a ostala som doma už je to 10ty deň a musím sa priznať že mi z toho naozaj prepína 😆 a tebe to vyšlo ?

nefertariska
16. nov 2019

Ja som mala KET do prirodzeneho cyklu 5.11. v pondelok 18.11 idem na krv tak som riadne zvedava... prvy test som si robila na 10ty den od vkladu lebo som nevydrzala 😁 no a jedna ciarka...smarila som ho do kosa a isla sa rozptylit nejakou domacou pracou. Po 2 hodinach mi to nedalo, ze som mozno kratko cakala, tak som isla kuknut do kosa a prekvapenie... bola tam aj druha ciarocka...slaba ale bola. Dnes som test opakovala a rovnako tak uz len pockat do pondelku.

efran
autor
16. nov 2019

@teeea ja som bola na krvi vo štvrtok a bolo to pozitívne, ale slabučké. Idem v pondelok na kontrolné sono, čo HCG stúpa. Uvidíme. Mrcha zatiaľ neprišla. 😉

sawa
17. nov 2019

@teeea tak tomu rozumiem, 8 vkladov je už dost- na psychiku, takže všetky vyšetrenia mate ok? Takže ani neviete dôvod, prečo sa nedarí?

efran
autor
18. nov 2019

@teeea tak dnešná krv úplne negatívna. Hcg kleslo úplne...😭. Ešte máme 2mrazacikov. V stredu konzultácia...

efran
autor
18. nov 2019

tak dnešná krv úplne negatívna. Hcg kleslo úplne...😭. Ešte máme 2mrazacikov. V stredu konzultácia...@nefertariska
@nefertariska ty už máš výsledok?

efran
autor
18. nov 2019

tak dnešná krv úplne negatívna. Hcg kleslo úplne...😭. Ešte máme 2mrazacikov. V stredu konzultácia...@aedrika

nefertariska
18. nov 2019

@efran ano, mam. Mne to vyslo.
Tvoje sklamanie ma mrzi ale aspon nemusis cely ten proces absolvovat znovu ako ja. U nas to bol druhy pokus a vzdy sme mali len 1 emryjko aj to prve z pred roka malo minimalnu sancu... teraz som mala KETdo prirodzeneho cyklu co som uplne inak psychicky zvladala ako ten ET z pred roka.

aedrika
18. nov 2019

@efran juuuj to ma mrzí moja....ale hlavu hore....máš mrazáčikov a tak ďalší krôčik k šťastiu! To dáš a podarí sa ! Držím paluchy veľmi!!!! 😘

efran
autor
19. nov 2019

@nefertariska gratulujem, nech to dopadne dobre. Ja som asi skoro tešila... Nevadí v stredu konzultacia a ideme do toho zase. Len mrchu som nedostala ešte stále... Už 5 dní mi mešká. Asi to robia tie hormony.

efran
autor
19. nov 2019

@aedrika veď áno. Ideme do noveho vkladu ešte teraz. Chcela by som do vianoc byť tehotná. Ale keby to nevyšlo , tak asi končíme. Len ešte neviem či si dám vložiť 2 blastocysty, alebo 2x po jednej... Uvidime čo povie v stredu doktor.

aedrika
19. nov 2019

@efran držím palce...uvidíš rozhodneš sa a podarí sa....😊😉

misik123
24. nov 2019

Ahojte, chodim do gynfiv v BA a dnes som 8.den po ET. Je to moje prve IVF a aj prvy transfer. Dali sme vlozit 1 embrio na 5.den. Dnes som si robila tehotenský test rano a negativny :( Zajtra mam ist na krv rano. Je tu niekto kto chodi do gynfiv v BA? Neni to skoro ist na krv za 10 dni od transferu? A ked je tehu test negativny myslite, ze je sanca este? Nemate skusenosti prosim? Dakujem

nefertariska
24. nov 2019

@misik123 ahoj, podla mna na 8 den je este skoro aj s testom. Ja som si robila na 10 a 12 den a aj vtedy som mala slabucku ciarku. Na krvi sim bola az na 13 den po KET.

spurky
4. dec 2019

Ahojte prosím vás otazocka merali vám sliznicu pred vkladom?

evak347
4. dec 2019

@spurky Ahoj mne podla krvi Ale Este pred Tym Ako som to Vsetko podstupila a sanozrejme mala som zvysenu tak beriem tabletky,ma to vplyv na tehotenstvo...

spurky
4. dec 2019

@evak347 ďakujem za odpoveď....bojím sa že ferticentre trošku toho zanedbali.....

evak347
7. dec 2019

@spurky Ahoj tak Ako si dopadla?😘❤️

spurky
9. dec 2019

@evak347 ahoj zatiaľ neviem v piatok mám ísť na krv ....zatiaľ ms neprišla ale si myslím že to má trošku docitenia aj s crinonom co si musím dávať každý večer...

evak347
9. dec 2019

@spurky drzim palce🙏🤰

norbotin82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evak347
16. dec 2019

@norbotin82 prepacte,trosku detinska otazka🙈🙈áno samozrejme ja som mala 9.11 transfers a 18,11.2019 už som vedela že som tehotná s krvi😍držím paĺce🙏🤰

spurky
17. dec 2019

@evak347 ahoj tak aj ja už mám výsledky a tiež sa nám to podarilo🙂

evak347
18. dec 2019

@spurky Jeeej Super tak blahozelam🙏,drzim palce aby Vsetko dobre dopadlo😘😘🙏🤰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre