Embryotransfer August 2018

sweat
13. aug 2018

Ahojte dievčatá. Nájde sa tu niekto, koho v najbližšej dobe čaká ET a chcel by sa podeliť o pocity, skúsenosti, úspechy či neúspechy?

sweat
autor
27. sep 2018

@mishka0508 hmm to je zaujimave, mozno ti len prilis skoro brali krv, preto bolo v pondelok hcg take nizke. A kolko dni malo embryo pri vklade? alebo teda kolko dni po odbere vajicok si bola na transfere?

mishka0508
27. sep 2018

@sweat v pondelok som mala výber. A vo štvrtok som mala transfer. Obe embrijka sa vyvíjali dokonale a boli z nich prekrásne blastocyty. Takze boli pripravené na vklad

sweat
autor
28. sep 2018

@mishka0508 moja ako si dopadla?

mishka0508
28. sep 2018

@sweat no neuveríš. Výsledky z labaku dnes nedostali. Buď sa ozvú zajtra rano alebo až pondelok. A to som za krv zaplatila £50. Takze neviem nic a digi CB je stale +1-2

sweat
autor
28. sep 2018

@mishka0508 akosi ma to neprekvapuje. Tiez som zila v UK 😉 Len dufam, ze sa ozvu zajtra. Inak budes mat dlhe cakanie...

melinnda
28. sep 2018

@sweat no tvrdohlave baranca a ak bude po mne tak tvrdohlavost navyse bude mat 😀 ja som tiez po vklade bola len doma tak aj ty potom oddychuj lez ....😊 a tam su asi tiez dobre centra ze?

mishka0508
28. sep 2018

@sweat ja už mám dlhe čakanie, moja. Ale zatiaľ to máme takto.

mishka0508
29. sep 2018

@sweat TEHOTNAAAAA ❤❤❤

sweat
autor
29. sep 2018

@mishka0508 🙂 🙂 🙂 to je supeeer, tesim sa s tebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre