• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Estrimax + Duphaston. Vaše skúsenosti

31. augusta 2007 
ten clostyl,ked ti ma pomoct,pisem ako tatar :grinning: :grinning:
25. apr 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, tak....ja si tiež myslím, že by to bolo horšie neskôr... :confounded: veď keď už takto v mladosti sú problémy, tak čo neskôr?
25. apr 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to :angry:

idem do vane, potom neskor,paaaa
25. apr 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja mám 26, v lete 27 a mnohí mi síce hovoria, že na mimi ešte mám čas :angry: . Ale keby vedeli, aké problémy s tým sú ... :frowning2: . Žiadne odkladanie miminka, škoda, že som na to nemyslela skôr. Ale nevadí. Bojujem teraz :slight_smile:
25. apr 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, ja mám dnes za sebou prvú tabletku duph. :grinning: , ale ešte sa snažím dovolať dr. aby ma uistila, že to mám brať 2x denne...lebo som v pomikove :unamused:

gov: presne tak, ja to tiež stále počúvam, a nikto nevie pochopiť aké to je keď to nejde.... :frowning2: všetci si myslia, že to hop - šup....a bohužial!
26. apr 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ešte by som sa chcela spýtať? aké účinky to má na pleť(dup)?
26. apr 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
albertyova, ja odkedy beriem duphaston, som vyhadzana ako pubertiacka. :angry:
30. apr 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no ja som tiež krásna :angry: ,ale ja keď nemam hak tak som väčšinou tiež jak....... :angry: :angry:

a kolko už berieš duphaston? :wink:
30. apr 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja už druhý cyklus beriem clostilbegit a teraz som začala brať aj estrimax lebo mám nízku hladinu estrogénu a doktor mi povedal, že mám sliznicu maternice nízko a po podaní tohto lieku by mala dorásť. Tiež mám užívať ešte duphaston od 15 dc. Čítam tu vaše príspevky na duphaston, ale ja nepriberám len možno tie nálady a čo sa týka toho estrimaxu strááášne ma po ňom bolí hlava, len mi je divné, že v letáčiku ku lieku píšu, že by mal lekár zvážiť jeho predpísanie keď má žena zachovanú maternicu a plánuje tehotenstvo. Tak teraz neviem s manželom sa o bábo pokúšame cca 3 roky a navštevujeme CAR v Martine tak dúfam, že vedia čo robia. Ahojte
28. máj 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJTE
aj ja som dostala Duphaston, tak dufam ze ziadne vedlajsie učinky nebudu :grinning:
inac ja ho mam na upravenie menzesu lebo mi samej bez liekov nechodi, iba raz do roka,ale kamaratka ho brala 3mesiace mala menzes ako švajčiarske hodinky, išla na ultrazvuk a tam jej zistili ze jej nepraska folikul vajíčka dali jej iný liek a hneď na prvý cyklus otehotnela....tak to nebude asi zlá vec, dedukujúc podľa tohto :sunglasses:
31. aug 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok