Estrimax + Duphaston. Vaše skúsenosti

ban
21. nov 2006

Mate niekto skusenosti s takouto liecbou?
D 😉

dalida
22. nov 2006

Ban, duphaston poznam, ten beriem od 14 DMC do 24 DMC. A co je estrimax? 😕

ban
autor
22. nov 2006

Estrimax je prirodny estrogen. Ze mam nizku hladinu, tak este aj ten mam uzivat a keby sa nepodarilo, tak este aj Clostilbegyt.

geegee
22. nov 2006

Ja som uzivala len Duphaston...mesiac pred otehotnenim mi ho doktor nasadil a potom som ho uzivala do konca 1.trimestra...bolo to v pohode, len neskor, taky 2.mesiac uzivania som bola strasne naladova...ale mozno to suviselo s tehotenstvom, aj ked na letaku bolo napisane ze mozu byt depky 😠

dalida
22. nov 2006

Ja beriem duphaston v kombinacii s clostilbegydom. Teraz zacnem brat druhy cyklus.

iva72
25. jan 2007

Prejavuje sa nejako ten nedostatok hormónov, pri ktorom sa potom predpisuje Duphaston?

trelka
25. jan 2007

geegee a Ty si to kvoli akemu problemu musela brat? Ak sa teda mozem opytat? Dakujem 🙂

micula
25. jan 2007

Iva, moze sa prejavit slabuckym krvacanim alebo spinenim na zaciatku tehotenstva. Ak sa niekto snazi otehotneniet a nedari sa, tak sa robia rozne testy medzi ktore patria aj hormonalne a tam sa zisti nedostatok hormonov. Alebo sa to moze prejavovat aj nepravidelnou mrchou, prip. nedochadza k ovulacii. Vtedy sa predpisuje Duphaston. Ja ho beriem tiez, nemal by skodit babatku

iva72
25. jan 2007

miculka, a môže sa to prejavovať aj špinením pred mrchou? Odkedy som prestala brať HAK, mám krátky cyklus (23-24 dní) a 3 dni pred mrchou mám už špinenie. Nikdy predtým som to takto nemala.

albertova
24. apr 2007

ahojte, chcela by som sa spýtať aké pocity máte pri tomto lieku (duphaston) ja ho mám odo dnes predpísaný...

vavka33
24. apr 2007

Ja som uzivala duphaston,od zaciatku tehu do tretieho mesiaca.Pocity som mala dobre,lebo som vedela,ze mi to ma pomoct udrzat plod/kedze som predtym potratila/

albertova
24. apr 2007

aha, no ja som zvedavá čo to mne spraví, či mi to konečne upraví cyklus, a budem aj ja tehulka 😀 😀 😀

rstanka
25. apr 2007

albertova- ja ho beriem 2.cyklus, minuly mesiac som asi tyzden pred mrchou mala bolesti v podbrusku a to som dovtedy nemavala. teraz vsak nepocitujem nic zvlastne a vcera som zobrala poslednu tabletku.

albertova
25. apr 2007

ahoj... a tebe dal dr. dupha. kôli akému problému....????

ja začínam zajtra..., ale zase som ako blbec zabudla, či to mám brať dva krát, alebo len raz. 😅

rstanka
25. apr 2007

ahojky, my sa uz skoro rok snazime otehotniet, takze dal mi ho, aby sa nam to skor podarilo. uzivam aj clomhexal. a co sa tyka toho uzivania, mne doktor do menstruacneho kalendara spravil v tie dni, kedy ho mam brat, dve bodky, to akoze dvakrat za den 🙂

albertova
25. apr 2007

my tiež sa snažíme už skoro rok, teda v júni bude rôčik. Ale môj hlavný problém, je divná mrcha, resp. buď som nemala vôbec, potom to chvíľu bolo v poho, ale veľmi krátky cyklus, a potom som zase krvácala stále 😠 ☹ tak som mala proveru, jeden cyklus, a teraz dup. 🙂

tak uvidíme.... 😀

rstanka
25. apr 2007

ja nemam vobec problemy s mrchou, vsetky vysetrenia, co mi zatial robili,boli v poriadku. aj manzelov spermiogram bol super. tak asi musime len trpezlivo cakat.

albertova
25. apr 2007

spermiogram ako prebieha?

a keď sa môžem spýtať koľko máš rôčkov? 😅

rstanka
25. apr 2007

mam 25 a kazdy mi hovori, ze som este mlaa a nemam sa stresovat atd. atd. ale to sa lahko hovori. spermiogram: manzel isiel na urologiu, kde vyfasoval nejaky teglik na spermie 🙂 , doma ho naplnil a utekal s tym do nemocnice. inak, muz by mal aspon 3 dni sexualne abstinovat. niekto hovori 5 a dokonca moj doktor mu kazal 10, ale to na urologii zamietli, ze to uz spermie starnu, takze optimalne je asi 5 dni. a vysledky tusim aj hned priniesol

govinda
25. apr 2007

ja som teraz začala brať Clostil a budem tento mesiac brať aj Duphaston, ale o Estrimaxe som nepočula 😒

rstanka
25. apr 2007

ani ja neviem, co je estrimax, ja mam clomhexal. ale uz sa prestal vyrabat, tak asi prejdem na clostilbegyt

albertova
25. apr 2007

no ja mám 23 a nikdy by som nepovedala, že to bude tak dlho trvať!!!! každý, že mám ešte čas.....atď....ale keby som tak čakala ešte do neviem kedy, potom by sa to možno ani nepodarilo 😒

ahoj gov... 😀

martina258
25. apr 2007

no ja beriem duphaston v kombinacii s clostylom a tiez som este nepocula o estrimaxe 😕

ale musim povedat,ze mi teda velmi dobre nerobi!!! 😠

albertova
25. apr 2007

ahoj martina, to vážne???? ja som sa tak potešil, že mi konečne niečo všetko vyrieši.... 😀 😠

govinda
25. apr 2007

martinka a čo zlé ti to robí? 😕

rstanka
25. apr 2007

ked sa zena citi pripravena na dietatko, tak nevidim dovod, preco by ho nemohla mat.ved nase maminy sa stavali maminami ovela skor ako nasa generacia. maja mumusa ma mala 21rocna.

albertova
25. apr 2007

no veď hej...a práve preto, tak stále poučujú, že je ešte skoro...atď 😠

martina258
25. apr 2007

ahojcek gov 🙂

no ja z neho priserne priberam a som si ista,ze z toho,lebo odkedy som zacala s liecbou (mam za sebou prvy cyklus) tak som za tri tyzdne pribrala 8 kil 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a strasne nalady mam 😅 duphaston ma aj napisane na letaku,ze sposobuje depresie...

ale ja som taky divny clovek, vsetky lieky na mna prehnane ucinkuju 😅

vela ludom C a D pomohli 😉

albertova
25. apr 2007

no dúfam, že ja nepriberiem, lebo sa snažím momentálne schudnúť...

govinda
25. apr 2007

matrtinka, aha, už chápem. Ale hlavne, aby spĺňali svoje najdôležitejšie posolstvo 😀 . Ja som stále tenká, chudá, celý život som sa snažila pribrať, potom sa zistil problém so štítnou žľazou a po liečbe som konečne pribrala. Teraz sa cítim tak akurát, teraz už preiberať nemusím 😀

martina258
25. apr 2007

albertova,aj ja mam 23 a lekarka mi povedala,ze este dobre ze som prisla teraz, nech to vyriesime a bude miminko 😵 ze neskor by mohlo byt neskoro 😠

a tak isto po nom tuzim uz velmi dlho 🙂ale zas,ked ti ma pomoct tak par kileciek hore dole 😎 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre