Family dental care Bratislava

eba7
29. jan 2019

Ahojte, hladam pre 2 rocnu dceru zubara v Bratislave. Mam odporucanie od znamej na family dental care na Sturovej. Vsimla som si, ze maju pobocku aj v petrzalke na Budatinskej. Mate prosim na tuto pobocku nejake recenzie? Pripadne aj na tu na Sturovej? Dakujem

evitka83
29. jan 2019

@eba7 na budatinskej neviem, my chodime s dcerou od 2,5 roka na sturovu kazdych 6 mesiacov. Stataju sa o zuby celej nasej rodine, takze za nas top 👍😊

gugu15
29. jan 2019

ja som ta chodila ked tam este bola stara zubarka ako odisla tak ma automaticky supli tejto novej tak som isla ze co bude lebo mi vypaddlaplomba ako pekne to maju ceny velmi vysoke a zub mi urobila tak ze 70 eur a ked som tam volala ze stale ma to boli nech mi to teda pozru co je tam tak sestra mi povedala chodte k inej zubarke tak navela navela ma zobrali a vtedy mi pani doktorka povedala ze mala som tam hlboky kaz ze to musi liecit /to vtedy nevedela ked mi ho vrtala? zbytocna robota peniaze vyhodene/ ze to bude stat 400 eur inac robila aj snimok a vsetko tak som presla k inemu zubarovi a mam pokoj ano isla som k inej zubarke ako mi poradila sestricka/asi vtedy nechcela aby bolo zle na doktorku/ a mam pokoj nikdy viac tam nechcem ist a kazdemu odporucam aby si zvazil ci mu to stoji za tie peniaze fakt to nie je najlac. tie zuby a hlavne nervy inac na sturovej som bola este predtym tam ich je viac aj lepsie robia to je moja recenzia na toto zariadenie na budatinskej je zubarka tesne po skole tak asik preto nehovoriac ze mala oci ako sova ked videla peniaze joj a stale mi predkladala len drahsie alternativy ako keby tie lacnejsie sa nedali ani urobit sice chapem ze peniaze ale aj tak neodporucam urobi zub a potom ju to uz nezaujima clovek moze ist ona ma peniaze uz nezaujem

gugu15
29. jan 2019

pristup dobry kym platis vo velkom tak neviem podla toho aky mas baksis na taketo polozky vycleneny ale neriskovala by som lebo male dieta tazko pochopi ze 2-3x bude robit ten isty zub 😎

gugu15
29. jan 2019

male dieta by som tam rozhodne nedavala dostane strach zo zubarov a to je na cely zivot potom uz iba prehliadka preventivna a bude plakat a bat sa

kika831
29. jan 2019

@eba7 my chodime s 6 rocnym synom na Sturovu a obrovska spokojnost. Vysoka odbornost a ludsky pristup. Teraz otvorili aj pobocku v Devinskej - kamoska tam zacala chodit tiez s dcerkou a su velmi spokojni a to maju obrovske problemy so zubkami.

eba7
autor
29. jan 2019

@kika831
@evitka83
@gugu15
Dakujem za reakcie, asi teda skusime tu Sturovu 🙂