Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
6. apr 2009

prestali sme obaja,dohodli sme sa,ze urobime maximum tentokrat,lebo predtym sme nikdy neprestali kvoli ivf,ani ja sa priznam 😅

vierka
6. apr 2009

petka - no dobre, vecer ako pride z prace zacnem na neho vyvijat citovy, psychicky a iny natlak 😝 😀
a asi budem pri tom vyzlecena - nahej zene sa pritaka prakticky v comkolvek 😝 😝 😝 😀 😀 😀

petkaerdal
6. apr 2009

dr.nic nenariadil,ale aj v papieroch je napisane,ze to znizuje sancu,pokial si pamätam dobre

petkaerdal
6. apr 2009

ty si blazonko..ja tu vybuchnem vzdy smiechom pri tebe 😀 😀 😀
tak vyvijaj na neho vsetky mozne natlaky 😀

bobjan
6. apr 2009

Emka, gratulujem 😉 Mala by som sa aj pozrieť po nejakých vitamínoch asi...

petkaerdal
6. apr 2009

ahoj bob 😉
ako? pracovne?

my sme nejdeli ziadne vitaminy,okrem dzsikov kazdy den liter...len to sme pili

bobjan
6. apr 2009

Peti, ahoj🙂

Ja som tu už ráno bola, asi si ma prehliadla 😀 Som sa pýtala, ako ti je??

no pracovne...čo už 😖

môjmu sa tiež akosi zhoršil spg...mal len 30 mil...sice, že vraj o.k., ale pred 3 rokmi mal 90mil..... 😒

petkaerdal
6. apr 2009

prehliadla som ta asi pjepac 😉 😉 😉
co ja viem,ako sa mam,tak nervozne,kym nebudem vediet,ako vyzera krcok po tyzdni,ci stoji alebo co sa s nim deje
prisli mi vysledky z krvi,mam tam zvysene tie leukozyty,cize mam tu infekciu este a tak,snazim sa lezat..doma sme...

ze 30 mil....to ste dobry este,moj ma nejake 3mil 😔

katka14
6. apr 2009

ahojte babenky, takže mne v piatok vložili 2 8-bunkové embryjka, to 3. sa prestalo vyvijat, takže sme bez mrazáčikov. ale su vo mne 2 dufam silne embryjka, tak už len čakám na 14. dn aby som mohla ist na testy. inak cítim sa akokeby sa nič nedialo. je to nejake divne, alebo nie? len som unavena. normalne fičím v práci, a deň pred ET som stihla aj okna umyť. je to nekonečné čakanie. ale všetko vo FC bolo super, nič ma nebolelo, super ľudkovia su tam. tak už musim len čakat.

petkaerdal
6. apr 2009

Katka,tak ti drzkam palce,nech mas // 😉

a ze nic necitis je ok,nemas co citit este 😝

budes skusat aj testik?

katka14
6. apr 2009

asi nie, nemám odvahu. ale jeden doma mám, tak uvidim či to vydržím alebo si ho spravím. ešte neviem. 🙂

katka14
6. apr 2009

a ty sa máš ako? si okey? babenky sa držia?

veam
6. apr 2009

Ahojte...tak citam same dobre spravy,baby gratulujem k tolkym vajkam.

ja sa hlasim ze zajtra idem konecne na kontrolu k doktorovi,tak som zvedava ci nam bude bit srdiecko a ci je vsetko ok.

veam
6. apr 2009

Katka a tebe drzim palce nech sa ti tam tie potvorky uchytia a pekne ostanu...

katka14
6. apr 2009

veam, diky za podporu. to čakanie je nekonečné, dufam že bude uspešné.

veam
6. apr 2009

ja viem,ale to ti utecie ako voda neboj...budem drzat palce velmi nech je uspesne

petkaerdal
6. apr 2009

Katka ci som ok este neviem,tento tyzden chcem ist ku gyn. nech mi skontroluje moj krcok,co robi ,,dufam ale,ze drzi rovnako aspon nadalej 😅

veam zajtra???
hned sa hlas,som zvedava,co nove 😉

lolka
6. apr 2009

caute 😉
dnes som dostala mrchu, za par dni pojdem do FC nech si ma naplanuju a tak cca o mesiac aj my zaciname 😅 citam, ze to zvladate uplne super, tak tfuj, tfuj..... nech to ide hladko az ku // 😉
ja uz mam viac narkoz sa sebou a vzdy to bolo trosku ine 😅 uz sa na to tesim, aj ked nervozita urcite bude.

vierka, tiez som naordinovala muzikovi vitaminky......sice uz pred asi rokom bral Profertil, Permen, Cem M, vobec nepil....a vysledky +- rovnake, ale pre klud v dusi ich papa, aj ked sa pri tom ksichti 😝 😅

vierka
7. apr 2009

dobre ranko dievcata 😀 a tym ktore cakaju chlapcov, tak ze zdravim aj tych 😀

katka - tak to je super ze 8 bunkove, urcite su to bojovnici... mne vkladali len 4 bunkove 😉 tak drzim palceky a neboj sa, tych 14 dni ubehne ako voda 😀 a je este prilis skoro na to, aby si nieco citila, ved mas v sebe malych susnikov co este nevedia robit neplechu 😀

veam - na dneska drzim straaaaaasne moc palce, potom sa ohlas ako si dopadla, ale ja verim, ze vsetko bude v uplnom poriadku 😉

lolka - ja som sa tiez bala tejto narkozy - teda bola som nervozna, ale teraz budem vediet do coho idem, takze to bude uuuuplne v pohode... 😀
no a tomu mojmu asi pre pokoj duse tiez asi nieco nasadim, nech aspon nieco robi aj on, lebo takto mi to vyznie, ako keby som vsetko pre to len ja robila 😅

lolka
7. apr 2009

vierka, ja sa tej narkozy ani nebojim, ale som zvedava ako to sklbim s robotou. som v nej pomerne kratko, tak si budem musiet vymyslat ohladom nejakeho volna..... 😅
moja polovicka ide este k urobologovi, mal ist sice este v januari, ale akosi nemal furt cas 😠

drobec123
7. apr 2009

ahojte, tak po dalsom UTZ hlasim ze este mame folikuly male, takze cakame. dalsi UTZ v stvrtok. ale len nech to ide pomalsie ale o to kvalitnejsie ! aby som potesila cakatelky, musim povedat ze to zvladam uplne v pohode az som sama z toho prekvapena. skoro rano idem do CAR na injekciu a v praci vobec nemeskam, nikto si nic nevsimol pretoze ani pribratejsia nie som, ani nerovoznejsia, vobec nic. citim sa ako keby som sla rano na pokec so sestrickami a potom vediem normalny zivot..... tak dufam ze nie som divna. ale ja si to fakt vychutnavam !!!
teda az ne tie UTZ.....

vierka
7. apr 2009

lolka - ja tiez premyslam, ako to posklbujem, lebo pri prvom IVF som cerpala dovolenku a teraz to budem musiet nejako inak spravit, kedze tej dovolenky uz vela nemam 😀
ten moj uz u urologa bol, ale ten mu povedal, ze o dva tyzdne ma prist este na pokec a odvtedy presli aj dva mesiace 😀

drobec - tak to je super... radsej pekne pomalicky, nech su vajicka kvalitne, ved cim dlhsie budes stimulovat, tym ich bude viacej, takze neboj 😀
stimulka je v pohode, ja sa na nu uz tiez velmi tesim, len mna ku koncu trochu pobolievalo brusko, tak som si musela pomali sadat a vstavat a si pamatam, ked som prisla na odber nafuknuta ako balon a prisla tam jedna babenka a napasovane rifle, ploche brusko 😀 ona si tie vajka priniesla zo sebou asi v kabelke 😀 😀 😀

katka14
7. apr 2009

vierka, teda ty si riadny vtipalek. 😀 😀 akurat dnes sa riadne nervačím v práci, mám toho veľa a ešte aj telefony mi tu vyzvanaju. ale uz som sa ukludnila a idem dalej. musim, lebo inak to do velkej noci nepostiham. len sa musim skludnit.

slavenka25
7. apr 2009

Ahojte rada si pokecam s niekym kto má rovnaké korene vo ferticent.

vierka
7. apr 2009

katka - no to vies, ja srandista.... mozno raz pride den ked ma smiech prejde 😀 😀 😀

slavenka - ahojcek... kludne pis, radi s tebou popiseme, lebo my sme tu rovnake "korenarky" 😀

mimka30
7. apr 2009

Ahojte babenky, takže prvá včelička je zanami 😉

petkaerdal
7. apr 2009

ahojte,
mimka uz? 😉 😉 😉

mimka30
7. apr 2009

Ahoj Peťka, ako sa máte????

Už moja. 😉 Včera naobed sa dotrepala mrcha a dnes som už dostala 5 Merionalov. Mám si ich tiež riediť len s jednou vodičkou, alebo mám dať dve??? Peťka poraď.

drobec123
7. apr 2009

jeeeej, dalsia bojovnicka !!!! 🙂 mimka gratulujem !
ako ti to dnes pichala sestricka ? podla toho si to miesaj. ja mam 3merionaly a miesam s jednou. teda sestricka miesa, ja len nastavujem pravu alebo lavu stranu, podla toho ako sa rano citim 🙂

petkaerdal
7. apr 2009

mimka,ved ty si sestricka 😉 ja som riedila jednou,ale co ja viem,nic sa nestane ked das tak jednu a troska z druhej,5 je predsa viac

velmi ti budem drzkat palciaky 😉

my sa mame tak vseliak,no zajtra idem na kontrolu ku gyn.tak som nervozna,ze co a ako ,co sa mi tam deje,ale snazim sa verit,ze je to dole stale uzavrete a ze babam sa von nechce,no ale ved zajtra uvidime...

a inak tu mam strasny bordel,lebo prerabame a pripravujeme pre deti,takze vsade beton a prach a ja len pozeram a nemozem ani pomoct 😠

inak mas dobre konsku davku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre