Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
9. apr 2009

Ahojček Bobjan. Ja som myslela, že len mne to blbne- že som niečo zlé napísala a urazila koňa 😀

bobjan
9. apr 2009

Mimka, inak kôň blbol teraz, ale mne aj PC od rána....asi sa mu už dnes nechce, tak ako mne 😝

petkaerdal
9. apr 2009

ako sa citis po 3 davke? 🙂

mimka30
9. apr 2009

Si v robote Bobjan? Nezávidím. Inak teraz dobré teplo, čo? Som zvedavá, čo bude v lete.

Peťka- dajú sa teda vložiť aj 3 bublinky?

mimka30
9. apr 2009

Peťka cítim sa celkom dobre. V noci som cítila podbruško, dnes bol mangel na SPF, tak som išla s ním a sme pokecali so sestričkami. Zlaté sú tam všetky. 🙂

petkaerdal
9. apr 2009

daju,ale bez PK ,mne vlozili na moju ziadost,musela som podpisat papier...po PK urcite nie,lebo som chcela aj teraz,este ze mi nedali vsak 😅

bobjan
9. apr 2009

Mimka, veru v robote 😖 ja mám v kanceli zimu, takže sa dá....v lete mi tu je normálne zima na nohy, tak ani holé nemôžem nosiť 😝

petkaerdal
9. apr 2009

sestricky su velmi zlate,to ano,pozrdav ich mimka odomna,ked tam pojdes..nezabudnes? 😉 😉 😉 staci povedat petkaerdal

a preco uz siel dneska odovzat matros? nie az na 6 den?

mimka30
9. apr 2009

😀 😀 😀 Boli by osemtorčatá 😀 😀 😀

Takže bez PK? A to 3 plus PK tak zvyšuje???

bobjan
9. apr 2009

Mimka, no PK je vyššia pravdepodobnosť uchytenie ako bez....

mimka30
9. apr 2009

Bol dneska, lebo v sobotu idem na uzv, ale kvôli sviatkom to v sobotu nebudú robiť- tú SPF. Preto mi volali, nech príde dnes, lebo tam je embryologička.

petkaerdal
9. apr 2009

ano len bez PK,lebo tam je sanca asi nizsia,ale ved vieme,ze PK preziju tie naj,tak je ovela vyssia sanca ,tak take nedavaju...

ze 8torcata,bozeee

mimka30
9. apr 2009

Tak to by som radšej PK- ak bude z čoho 😒 Bobjan a ty kedy na ďalšie???

Peťka určite ich pozdravím 🙂 😉 a tebe sa teda kočky uchytili aj bez PK?

petkaerdal
9. apr 2009

aha,embryologicka tam nebude cez sobotu...
aj ste abstinovali par dni pred odovzdanim? nech je to kvalitnejsie

petkaerdal
9. apr 2009

nie mimka,ja som mala prvy krat v zivote praveze PK,dovtedy nebolo z coho robit PK a nic..a teraz vidis 4x a hned dvojmo,neviem si vysvetlit to
tvojke sa uchytili obe bez PK

dik

mimka30
9. apr 2009

Áno, áno- nič nebolo 😀 😀 😀 My ani teraz nič nerobíme, kvôli tomu aby som zniesla čo najviac vajec 🙂

petkaerdal
9. apr 2009

ok,tak to ma byt,teraz by uz ani nemal do odberu,nech je to troska odstate a kvalitne,nejakych 6-7 dni by malo byt a moj bol tak dobra,ze odovzdal dvojitu davku 😀 😀

bobjan
9. apr 2009

Mimka, neviem kedy pôjdem, nejako sa mi do toho ani nechce 😖

mimka30
9. apr 2009

Peťka 😀 😀 😀
Aj ja by som chcela dvojičky, no uvidíme, či vôbec niečo bude. Čím bližšie sa to blíži, tým som nervóznejšia. Ale to je asi normálne, nie?

petkaerdal
9. apr 2009

to je normalne,jasne...kazdy je ,aj ja som bola,hlavne do prvej kontroly,lebo si zvedava,co sa ti tam deje...a som zvedava aj ja na teba

ja ti tie dvojicky prajem 😉

bobjan
9. apr 2009

Mimka, aj ja by som chcela dvojičky.....

držím ti palce na sobotu 😉

mimka30
9. apr 2009

Ďakujem Peťka 🙂

Bobjan- ja ti verím, ale nevzdávaj to. Mne sa teraz nechcelo tiež kvôli tomu čakaniu na stimulku atď. Škoda, že nebolo nič zmrazené. 😒

petkaerdal
9. apr 2009

bobjan,aj tebe ich prajem,kazdej,co ste tu 😀 😀

a akoze sa ti bob nechce,ved to sa musis na to tesit

mimka30
9. apr 2009

Bobjan ďakujem, si zlatá.

Inak ja si teraz asi nebudem robiť tehot. test. Minule som si robila 7 deň po ET, bol negatívny a preplakala som celý čas až do odberu krvi a na 12 deň ešte aj tá mrcha došla ☹ ☹ 😠

petkaerdal
9. apr 2009

a mimka,nemas to lepsie,ked to vies na 7 den a vies,co mas cakat,ako cakat do 14 dna?

ja pockam s tebou aj do 14 ale 😉

petkaerdal
9. apr 2009

jedna baba,co je teraz tehu mala na 5 den //,ono to ukaze uz velmi skoro

mimka30
9. apr 2009

Viem Peťka, že je to lepšie, len to sklamanie na úplne položí a preplačem dni a noci 😒 Ja som taká senzibilná.

mimka30
9. apr 2009

To fakt už na 5 deň? Aj pri jednom, alebo len pri dvojkách??? Tá ale mala určite PK. 😒

petkaerdal
9. apr 2009

mimka,ja to sklamanie pozam ovela lepsie,ako ty moja 😔
ale ja som zase typ,ze radsej chcem vediet dnes,ako o tyzden a aspon viem,ci mam dufat,alebo to uz zapit 😝

petkaerdal
9. apr 2009

este nevie,ci ma dve,este nebola...ale aj babulke uz ukazal na 6 den a nemala ani PK a caka jedno..
ono to mimka ukaze,uz ked zachyti najnizsie hcg,staci aj 50hcg a ukze to...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre