Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
15. apr 2009

ja som prešla od hnedej, fialovej, bordovej, červenej, malíru, ryšavú skoro všetko a skončila som teraz na blond....tak rozmýšľam, že zasa zmením 😀

petkaerdal
15. apr 2009

ja nemozem ,musim lezat,ty dojdi 😉 😉 😉

ides kukat tu bathory? ja som to kukla minuly tyzden,no cakala som viac od toho,
ked pojde do Schwechatu,tak to uz daleko nemate ku mne,tak sa stavte 😉

bobjan,ale niesi cista blond? nievyzera to teda na tejto foto tu

mimka30
15. apr 2009

Bobjan ďakujem. Vy ste tiež zlatučkí 🙂 🙂 🙂 Inak tá blond ti sekne. 😉

bobjan
15. apr 2009

peti, nemám čisto blond, to je len hustý melír cez čiapku

petkaerdal
15. apr 2009

ja som mala raz ciernu a raz blondavu,ale taka mi vobec nejde zevraj,tak len takto vzdy farbim,ako som teraz...hneda a melir a niekedy dam cervene spodky,kedze som na kratko

petkaerdal
15. apr 2009

aka blond? dala si foto bobjan? ja som nevidela 😖

mimka30
15. apr 2009

Peťka rada by som, len furt musím na wc, lebo toľko vody pijem, že by som u Vás bola len na wc 😀 😀 😀
Takže Báthory nič moc??? Pozriem si to, aj keď som tiež počula, že nič moc. 😒

Baby dojdite k nám. Urobíme si párty. Peťka pre teba kúpim niečo mamičkovské zdravé. Nejaký džúsik, keď vínečko nesmieš 🙂

bobjan
15. apr 2009

mimka, ďakujem 😉 foto som nedala, len to čo mám tu... volala som kaderníčke, ale nedvíha, tak zasa nič 😠

bobjan
15. apr 2009

Jóoooooj mimka, taká párty vôbec nie je zlá 😅 To vínečko by som si teda dala... 😅

bobjan
15. apr 2009

Báthory, mám doma na PC, ale veru som to ešte nevidela.....ani včera ordinejšn, iba koniec 😝 dom mala návštevu 🙂

mimka30
15. apr 2009

Peťka ja som myslela tú blond u Bobjan, čo má pri mene- tú malú fotku. Lebo v albume je červenovláska. 🙂

Bobjan aj ja by som si dala vínečko. 😀

petkaerdal
15. apr 2009

mimka,ja by som dosla veeeelmi rada na party,to ja mozem vzdy take party,pred tehu sme mavali pravidelne kazdy vikend take jemne ozran party 😅 😅 😅
ale nechcem nikam chodit teraz,lebo nemozem pit a potom nemam naladu,az po porode dojdem,ok?

tak ta Bathory nieje zla,ale cakala som viacej od toho

bobjan
15. apr 2009

Mimka, to chilli je aké? to sú len kúsky a koľko toho ješ?

mimka30
15. apr 2009

Dobre moja, po pôrode to roztočíme. A hlavne oslávime 🙂 🙂 🙂 Inak fakt si urobíme niekedy nejakú tú žúrku, čo vy nato??? Teda počkáme pokiaľ Peťka porodí a potom 😉
Ja som od prvého ivf aj fajčiť prestala, ale vínečko, alebo nejaké miešané nápoje, to bych si dala sem-tam 🙂

bobjan
15. apr 2009

mimka, ja som nefajčila od augusta a teraz si sem-tam jednu dám....tak raz za týždeň 😝

mimka30
15. apr 2009

Bobjan- to je sušené, také nakrájané. Ja si ho dávam na čokoládu, alebo na nejaký kus keksíku, nech to moc nepáli a zožujem 😀 Ale s čokoládou je to fajn. Nie veľa, len troška. Vyskúšam, či to bude mať nejaký efekt. 🙂

bobjan
15. apr 2009

mimka, kde si to kúpila? Som také nevidela...ja som mala to kajanské korenie

mimka30
15. apr 2009

Ja som to kúpila vo veľkom tescu, mali to medzi koreninami. Inak myslím, že aj hypernova to má.

bobjan
15. apr 2009

aha, pokukám v tescu...inak kotányi je dobré, to kupujem dosť.....veľa druhov 😎

mimka30
15. apr 2009

Ja by som si tiež niekedy z tých nervov zapálila, snažím sa ovládať, uvidíme čo z toho bude 😝

petkaerdal
15. apr 2009

ja nefajcim odkedy som zacala pichat,ale vyfajcila som nejakych 5 cigariet odvtedy za 8 mesiacov 😅
mimka,ale ked ja porodim,zase budes tehu ty,takze co

baby,ja by som velmi rada stretko,velmi rada by som aj nejaku grill party spravila 😀 😀

inak vinko s cigaretkou som mavala velmi rada 😉 😉 😉

petkaerdal
15. apr 2009

mimka a myslis,ze tie papricky maju nejaky vyznam?

babulka123
autor
15. apr 2009

petaaaa ake chute mi robis... my sme boli na opekacke s Pahu a takuuuu som mala chut.. mala som co robit aby som si nepotialhla..

mimka30
15. apr 2009

Bobjan, to Kotány je myslím rakúske. Inak niektoré slovenské sú písané že chilli a je tam posekaná štipľavá maďarská paprika. 😀 Ale toto je origoš chilli. Mangel to preštudoval 😀

Peťka- ja sa dotrepem aj s banderom, nebojkaj. Inak vínko a cigaretka bola aj u mňa dobrá kombinácia. Najviac mi chutila po dobrej papanici.
Ale to stretko by sme fakt raz mohli zorganizovať. Veď hádam nebudeme furt len na internete, no nie?

bobjan
15. apr 2009

grill party je super, my sme teraz grilovali v piatok, sobotu, nedeľu 😅 bolo aj vínečko aj cigaretka 😀

...boli sme síce len traja, ale to nevadí 😉

petkaerdal
15. apr 2009

babul aj mne chuti velmi,ci uz vinko alebo aj ciga,ved uz je to dlha doba,co som si nic nedala a doma mam zo svadby tolko flias este 😖
ale dala som si raz deci vinka..

bobjan
15. apr 2009

baby ja to mám k vám ďaleko ☹

mimka30
15. apr 2009

Peťka neviem, že vraj prekrvuje maternicu. Je to pravda?

bobjan
15. apr 2009

mimka, áno je to pravda....prekrvuje a po ET by sa nemalo papať už...

petkaerdal
15. apr 2009

nieco som otom citala,ale nikdy som to ja nebrala...odkial to vies bobjan?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre