Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
18. feb 2009

Petka, ahoj🙂 Som myslela na teba a super, že ste v poriadku, to je krása, tak si to pekne užívaj 😵 😵 😵

Petka, a budem sa snažiť, ale nie je to len na mne..

Vierka, ďakujem, pozdravím 😉

peggyyy
18. feb 2009

no je to nádherný pocit.....už som to raz zažila
to mi povedia do telefónu aké je to Hcg alebo sa musím naň spýtať?

alex
18. feb 2009

vieri mám tam aj laparku aj 3xIUI, aj že bakteriologické testy negatívne. Všetko toto mi tam napísal.

petkaerdal
18. feb 2009

Vierus ahoj,uz som domka z kontroli,baby krasne pribrali a opät potvrdili,ze su to holky 😀
sme v najlepsom poriadku,vsetko ,ako ma byt 😉

ako sa mas?

pegy povedia ti to do telefonu,ak nepovie,tak sa spytaj,ale povie urcite myslim

vierka
18. feb 2009

petka - tak to je super, ze kontrola dopadla vyborne, tesim sa s vami 😀

bobjan - no ved preto 😀

pepina9
18. feb 2009

čaute holky :o) no konečne sa to tu rozbehlo s dobrými správami.... len tak ďalej..... :o ) je to dobrá motivácia pre ostatných...
ja si vás čítam každý deň, len málokedy prispejem ..... mne už rastie bruško.... pribrala som 2 kilá....
babulka 123 koľko si pribrala ? už ti je vidno pekne bruško ? si doma alebo chodiš do práce ?

alex
18. feb 2009

vieri aj spermio tam napísal, že normozoospermia a že tan postkoitálny test vyšiel zle, patologické spemie tam dal, také niečo...

matkamatko
18. feb 2009

alex ja neviem, asi to bude stačit, mne u nas vzdy povedali, že HP je v poriadku a ked som prisla do FC (mala som ti vysledky ofotené) tak dr.povedal, že FSH mam vysoke, že mladá baba musí mať do 10 a ja som mala 13, teraz mam8,8.

všetkým držím palčeky. 😉

vierka
18. feb 2009

alex - aha, tak som to potom zle pochopila... tak to im urcite bude stacit... ja som tam tiez mala len HP v poriadku, HSG tiez a uplne im to takto stacilo, ani som tam ziadne presnejsie hodnoty nemala 😀

petka - tak sa tesiiiiiiiiiiiim s tebou 😀 to velmi rada citam...
no ja sa mam dnes uz lepsie, aj ked mam este stale vysoku teplotu... ale hadam tu uz bude zajtra lepsie 😅 aspon si ten tyzden doma oddychnem 😀

marcy28
18. feb 2009

Pegy, gratulujem z celeho srdiecka. Ja vas tu len tak potichucky kazdy den citam a drzim palce a strasne sa tesim z kazdeho uspechu, lebo mna to caka buduci mesiac. Tak ani nevies ako to cloveka povzbudi, ked vidi taky krasny testik. 🙂

vierka
18. feb 2009

alex - to im urcite bude stacit, mne tam tiez napisal normozoospermia, poskoitalny test - devit. spermii, HSG ako dopadlo, cytologia - negat, o tom ze som uzivala clostil a to je vsetko, takze len take vseobecne co mam za sebou... oni mi robili sono a mangelovi kontrolny spermiogrm ktory dopadol horsie, tak sme potom sli na kontrolny po mesiaci...

marca - ahojcek, ty zacinas buduci tyzden stimulaciu?

alex
18. feb 2009

vierka skoré uzdravenie prajem 😉

no aj to mi napísal, že som brala clostil a ovulka bola cca na 16DC, ale že mám nepravidelný cyklus.
Akurát tu cytológiu nemám, ale to nie je problém skočiť k dokymu.

no uvidíme, čo nám povedia v piatok.

marcy28
18. feb 2009

vierka, buduci mesiac zacinam, povodne som mala uz tento tyzden, ale nie som este fit po chripke, tak som to radsej odlozila. Aj tebe som strasne drzala palce a po tvojom vysledku mi vypadli slzicky, ale neboj nic, pride to, ved sme bojovnicky. 🙂

vierka
18. feb 2009

alex - tak to bude v pohode podla mna a nie je problem im tam nejake papiere este pocas stimulky dolozit keby nieco pytali, ved ty vies co vsetko ti bolo robene a doki sa bude aj tak este na vsetko pytat co mas na papery, takze to bude podla mna pohodka.. piatok tu bude coby-dup... sa tesim s tebou 😀

marcy - jasne ked si chripkovala, radsej to odlozit... ja chripkujem teraz 😀
no aj mna to zamrzelo, ale nevadi... ideme dalej a doktora budem dovtedy otravovat kym nebude po mojom a kym nebudem tehotna 😀 😀 😀

marcy28
18. feb 2009

presne moja rec 😉

vierka
18. feb 2009

baby, idem si na chvli lahnut, lebo uz mam vaznu teplotnu krizu 😀
ale urcite vas este dnes pridem pocitat, lebo som zvedava na pegynu hladinu tehu hormoniku a pridem sa urcite potesit s nou 😀

petkaerdal
18. feb 2009

Vierka a co si chorucka? ani som nepostrehla,kde si to pisala,tak prajem skore uzdravenie 😉

vierka
18. feb 2009

petuska - ano som, skolilo ma to... vysoka horucka, bolave a hnisave hrdlo a okrem toho ma boli cele telo... doki ma nechal tyzden na PN, tak som teraz uz druhy den doma... a je to uz trochu lepsie...

a pegy sa este neohlasila kvoli vysledkom???

petkaerdal
18. feb 2009

nie,este nepisala,uz jej museli predsa volat,som zvedava

juj mojko,tak skore uzdravenie

vierka
18. feb 2009

ved aj ja som uz zvedava, ved o takejto dobe som uz aj ja vedela... len dufam, ze nebol nejaky problem v labaku alebo co 😒

verim, ze sa skoro uzdravim, som doma az do utorka 😀 a verim, ze cez vikend uz budem skakat po posteli 😀

bobjan
18. feb 2009

Vierka, skoro sa uzdrav 😉

Kde je tá peg??? 😒

vierka
18. feb 2009

bobjan - dakujem, pokusim sa... a vy sa mate ako??? 😀

petkaerdal
18. feb 2009

bobjan,co robkas mojko?
ja som unavena,vyumyvala som cely bytik ,krasne mi tu vonia cistotou 😀
tak oddychujem pri nete,
dneska som sama,drahy ma poobednu,kedze sme boli v nemocke si vymenil
a rozmyslam,co jest budem 😕

peggyyy
18. feb 2009

oni na mňa asi zabudli, ešte stále mi nevolali ☹

peggyyy
18. feb 2009

ak sa do tretej neozvú mám im tam zavolať?

babulka123
autor
18. feb 2009

pegy... este ze si si robila ten test.. inak GRATULUJEM..

bobjan
18. feb 2009

Vierka, ďakujem, mám sa dobre, nič mi nie je, tak dúfam, že to nie je nič zlé...

Petka, kukám TV, klasika...polihujem, navarila som a inak nič také...môj zajtra začína dennú 😉
To sa človeku, tak lepšie dýcha, keď je čistučko 🙂

Tak hovoríš, že pipík nenarástol??? 😀

vierka
18. feb 2009

petka - to je ten syndrom pripravy "hniezda" 😀 mozes ho prist pripravit aj mne, u nas je ako po vybuchu, ale mne sa nic nechce... mozno zajtra sa k tomu dokopem ked mi bude uz lepsie 😀

pegy - este nevolali? no oni volaju medzi 13.00 - 15.00, tak ked sa dovtedy neozvu, tak normalne potom zavolaj ty 😒

peggyyy
18. feb 2009

už chodím s mobilom aj na WC 😀

babulka123
autor
18. feb 2009

hehehe sestricky vo FC len na toto cakali.. a teraz budu volat.. ked budes s tym mobilom na WC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre