Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
16. apr 2009

Vierka ty si tu uuzivas najviac zo vsetkych tusim,ved pockaj,aj tabula bude 😀 😀 😀

ja mam nervy na mojho niekedy a na tie jeho cigarety,ked mi to tak smrdi a potom ma ide bozkat 😠 😠
(ked som fajcila mi to nevadilo 😀 😀 )

katka14
16. apr 2009

mne drahy ani pusu nedal, ked som si predtym zapalila. ale to je už za nami, teraz si treba užiť vzájomnej laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasky a po lete šup-šup na 2. pokus. ale keby som bola dovtedy tehu, nenahnevala by som sa. 😀 😀 😀

vierka
16. apr 2009

petka - no teraz si minimalne 4 dni nebudem 😠 😀
tak mne to jeho fajcenie nevadi, je to jeho zdravie a ja ako zakonna manzelka budem dedit 😀 😀 😀 ale ked budeme mat aspon 4 deti, tak mi to bude vadit menej, potom mi uz nebude vadit, ze nema nic vo vzorke, aspon nemusim brat antisku a aj tak neotehotniem... ale aspon kym tie deti nie su, to tak trochu obmedzit by mohol 😒

petkaerdal
16. apr 2009

Vierka ja z tvojich prispevkov raz odpadnem,ty mi fakt vzdy pozdvihnes naladu,este ze si sem prisla 😀 😀 😀 😀 ty kde na to chodis prosim ta,to je tou blond ci ako???

ja ked som inak fajcila,ja som si po kazdej cige umyvala zuby 😀 😀 😀 samej mi to smrdelo 😀

katka,tak bodaj by sa ti to podarilo 😉

vierka
16. apr 2009

petka - no tak ja som asi taky dvorny konikovksy saso - blondavi 😀 😀 😀
no ked uz to smrdelo tebe ako samotnej, tak to uz muselo co potom byt 😀
ja neznasam ked prideme niekde do baru a moj muz ako fakciar povie ze mu to tam smrdi, ze podme prec, co mam potom povedat ja ako total nefajciarka?! 😀 .... cigariet 😝 😀 😀 😀

katka - tak su tu aj take co otehotneli medzi cakanim na dalsie IVF 😀

petkaerdal
16. apr 2009

ja neviem Vierka,mozno som fajcila len z nudy,lebo mne to smrdelo vzdy a veci som hned musela prat,ruky si po kazdej cige umyvat 😀 teraz mi to ani nechyba

chcela by som tvoju povahu 😝 neda sa naucit byt taka vtipna? 😝

vierka
16. apr 2009

petka - tak podla mna, ked porodis, tak ti to uz ani nepride, ze by si znovu zacala 😀
a mozno ti porod tak rozhadze organizmus, ze zase zacnes a ani ti to smrdiet nebude 😀

moju povahu?! ha 😅 niekedy zo sebou vazne nedokazem zit 😀 a nie vsetko je v skutocnosti take lahke ako na konikovi 😉 😀

petkaerdal
16. apr 2009

Vierka a to sa da nevediet so sebou zit? 😕 to je ako?

ja si myslim,teda som si ista,ze zacnem urcite fajkat...

bobjan
16. apr 2009

Vierka, viem, že nedoporučuje dr. nič, ale katka sa pýtala, tak som jej zháňala info....

bobjan
16. apr 2009

Peti, aj mne srmrdí, keď ma ide bozkávať, hlavne keď príde z roboty, lebo v tej húli o dušu 😠

petkaerdal
16. apr 2009

bobjan,tak ked je az tak moc niekto prefajceny a napachnuty,ako z krcmi tak to mi je na grcanie..bleee

bobjan
16. apr 2009

peti, aj mne, fuj....

katka14
16. apr 2009

ahoj bobjan, ako sa máš? si v práci? lebo ja hej, ale vôbec sa mi nič nechce, vonku je tak krááááááásne. a ja tu musím trčať. jaj-jaj-jaj. 🙂 🙂 🙂

bobjan
16. apr 2009

kati, ahoj🙂 Veru v práci...dnes sa mi tu teda vôbec nechce byť.....je mi tu zo všetkého na grc....neviem

ráno sa mi nechcelo vstávať, po dlhej dobe sa mi dobre spalo a aj drahý nechrápal 😎

petkaerdal
16. apr 2009

bobjan,nechrapal? aj moj by aspon jednu noc nemusel 😖

baby,ja by som si s vami jeden den aj vymenila ,mozno aj viac,mna ide klepnut zase z toho byt doma,to by nebolo az take zle,keby som mohla aspon cosi porobit,ale ani to nemozem a musim kukat na bordel 😖

katka14
16. apr 2009

aj mne sa tak super spalo. jaj, ale musela som vstavat ešte skôr ako inokedy, lebo sa mi večer už nechcelo do vane, si umyt vlasy, tak som musela si rano privstat. radsej by som šla teraz niekam na bycik alebo na prechadzku ako tu sediet. ale v pondelok a utorok mam volno, tak snad bude pekne počasie a užijem si to nejako. ale zatial neviem ako. vytiahnem asi von kamaratku - tehulku,na prechadzku aspon. uvidime. už aby padla - ale to je až o 17,00 hod. a som pomalyčky hladnááááá. 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

Katka,ja by som sla s tebou tiez na bike niekam v takom peknom pocku a potom niekde na zmrzku 😝

katka14
16. apr 2009

jaj peťka, zmrzku ani nespominaj, začínam mať hlad. mam tu cafe, po 2 tyzdnoch abstinencie - kávovej.
no už máme doma aj prilby, teda zatial len požičané, ale plánujeme kupiť, a možno už aj dnes po práci vybehnem s drahym na bycik, alebo možno v sobotu. musim sa začať trochu hybat, lebo som po zime dost pribrala, a ešte teraz aj tie hormony asi tomu pomohli. tak musim so sebou dačo spravit, lebo sa mi to takto nepáči 🙂

bobjan
16. apr 2009

Peti, no neviem, nechrápal akosi 😉 on máva také striedajúce obdobia....chrápania a nechrápania 😔
ja by som momentálne menila s tebou za to ležanie doma...

Kati, na bike by som šla aj ja....ja nemám s kým 😖 chodievam s manžom, ale v nedeľu je v robote a v sobotu čas nebude....aj prechádzka by bodla, to so mnou nechce chodiť, že ho bola kolená 😠

bobjan
16. apr 2009

no ozaj ... nemáme prilbu 😖

petkaerdal
16. apr 2009

Kati aj chodite niekedy na duchonku?

bobjan,tak ma dojdi vymenit na par dni 😀

bobjan
16. apr 2009

peti, veľmi rada 😀

katka14
16. apr 2009

peti, aj ja si to s tebou vymením. aj hned. ok? hej, 2 roky teraz po sebe sme tam boli na hudobnom festivale. bolo super. pred 2 rokmi sme tam boli s drahym a mojou segrou, to vyšlo aj počasie. minuly rok sme vzali so sebou sesternicu, ktora nechala doma mangela i 2 nezletile deti a šla sa s nami baviť. to bola riadna jazda - v piato lialo ako z konve, ale nam to bolo jedno. blaznili sme sa na tublatanku ako take pubertacky, všetky veci vrátane stanu boli mokre. poznáš to tam? na duchonke?

loginka
16. apr 2009

caute dievcatka,
no ja teraz znova fajcim, viem, viem, nemala by som, ale ked mi teraz tak chutiiiiiiiiii
mame novy domcek a vyjdem si na terasku, slniecko, kavicka a pofajcujem
sakris mala by som prestat, no ked zacne stimulka prestavam, silne predsavzatie!

inak aj my chodime na duchonku, moj drahy je z Topolcian, takze je to jeho srdcovka 🙂

katka14
16. apr 2009

loginka, a boli ste aj minuly rok. ked tak strašne v piatok lialo? to bol silny zažitok, tancovat v blate, v lejaku 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

Kati,ja som na duchonke priam vyrstla,ja byvam vedla jacoviec,ak vies,ktora je to dedina..no byvam 15km od duchonky...bola som tam,ako inventar,inak segra moja tam bola pred tyzdnom a zevraj je to tam dost pekne prerobene,nove budovy tam nejake vyrastli,no prasice zainvestovali..tak uvidime..hadam sa tam pozriem tento rok aj ja

inak na disko som chodievala pravidelne,ale hrozne tlacenice...

Loginka,ja som z od Topolcian 😉 mozno poznam tvojho draheho,aka je vekova kategoria?

inak ja by som si veru tiez pofajkala tak na teraske niekde vonku pri domceku,ved hadam aj my budeme uz coskoro na novom

vierka
16. apr 2009

bobjan - ja viem ako si to myslela, len som ti napisala aj moj priklad ako sme dopadli 🙂

petka - jasne, ze sa to daaaaaaa... 😀
aj ja by som si s tebou vymenila 😉

loginka
16. apr 2009

minuly rok sme v lejaku neboli 🙂
ale chodievame tam na dedkovu chatu, prip. na ine chaty
sadnut na hradzu na pivko ...
akurat mi vadi, ze sa tam neda kupat
ale moj drahy na duchonku nedopusti, on by sa tam najradsej prestahoval
sme vekova kategoria - kristove roky 🙂

katka14
16. apr 2009

Jacovce? nie je odtiaľ náhodou aj Miroslav Šatan - moj najmilovanejší hokejista? a si presne z Jacoviec? ja som bola počas výšky v Oponiciach na brigáde. to je tiež kusok od TO.

loginka
16. apr 2009

a svadbu sme mali na Podhradi u Hupkovcov- kraaaaaaaaaasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre