Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
16. apr 2009

Katka,ano Satan je z jacoviec 😉 ,chodime k nim niekedy do obchodu na klince 😀
ja z jacoviec niesom,ale to je dedina tak vedla,malo kto to pozna...oponice poznam tiez,je to okolie

su jacovce,prasice a potom uz duchonka..

loginka,tak to ja som mladsia,ja ho nebudem poznat,ale mozno z videnia 😉 ,lebo To su male

petkaerdal
16. apr 2009

a na podhradi je pekne 😉
kamoska tam mala tiez svadbu,ale nebola spokojna z obsluhou

petkaerdal
16. apr 2009

loginka a ty si z Ba? ked ste teraz tam? ci kvoli praci

loginka
16. apr 2009

nie som z BA, ale studovali sme tu a pracujeme byvame tu uz 9 rokov
obsluha nebola bohvie aka ale dalo sa, mne sa pacilo to prostredie
inak z Prasic poznam jednu zlatu holku, tiez robi v BA

loginka
16. apr 2009

a ty kde teraz byvas?

bobjan
16. apr 2009

ja mám sestrenku čo býva myslím v prašiciach, alebo jej svokrovci, teraz presne neviem....

petkaerdal
16. apr 2009

Ja byvam teraz v At,vo Viedni..tak ty si tiez z TO potom? 😕
a ta holka ma kolko rokov z prasic? mozno poznam 😀

ja vela ludi nepoznam z prasic,len z videnia

loginka
16. apr 2009

ja som dievca z Gemera 🙂
ta holka je mladsia, vola sa Gabika 🙂
a co robkas vo Viedni, okrem toho ze tam cakas dvojicky 😉
rodit budes v AT alebo doma trebars v Topikoch?

bobjan
16. apr 2009

loginka, ja mám chlapca z Gemera 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

ziadnu Gabiku nepoznam

okrem toho nerobim nic momentalne,lebo musim len doma viacmenej lezat 😖
v Topikoch rodit nebudem,ja mam uz zivot tu,ako to tak vypada,tu mam poistovnu,na Sk uz nemam nic,tu chodim aj k lekarom

ako casto chodis do Topikov?

loginka
16. apr 2009

bobjan, to su dobri ludia 🙂

bobjan
16. apr 2009

Logi, ja viem 🙂

bobjan
16. apr 2009

ja som s ním veeeeľmi spokojná 😉

loginka
16. apr 2009

no kedze tam mame svokrvcov, tak sa tam semtam zastavime 🙂

bobjan
16. apr 2009

logi, my taky tak 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

tak nechodite moc casto ze? a v Ba si si ako zvykla? ja si neviem zvyknut na velke mesto a byt,ja som z dediny ,ale chceme ist neskor vo z Viedne na dom

katka14
16. apr 2009

jaj, ale som sa nadlabla. he-he. mala som vyborne parene buchty s jahodovym dzemom a kakavkom. mnam. 😀 😀 sice to nie je moc dietne, ale raz za čas to nejako snad zvladnem.

petkaerdal
16. apr 2009

Katka,mnaaam...posli mi 😀
ja si robim len obycajnu fazulu na kyslo

loginka
16. apr 2009

zvykla som si, aj ked doma je doma, teraz sme sa prestahovali na predmestie BA do domceka, takze mame klidecek
no vlastne ani nie, lebo stale nieco riesime - zahradka a domcek si vyzaduje svoje 😵

loginka
16. apr 2009

aj ja som papala fazulu mnam 🙂

katka14
16. apr 2009

no teda, petka, sorry ale už som ich zhltala. boli len 3. teda ja fazulu moc nemusim, nie ze moc, ale vôbec. ale dobru chut vam prajem 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

no kati,teda sa ani nepodelis 😠

ja by som si aj zvykla,keby som bola na dome,ale nie v byte..ale vydrzime este a s detmi pojdeme na domcek coskoro
ale chyba mi aj take dedinsky pokoj a klud..

katka14
16. apr 2009

peťka, na buduce ti pošlem. 🙂 ked budu so slivkovym lekvarom, take su lepšie 🙂 aj ja by som šla radšej byvat na dzedzinu, ale už máme byt, a na chalupku nie su dengy a požičiavať si nechceme. a neviem či by sme za byt dostali dost prasuli na chalupku. a to by sme museli mat 2 auta !!! 🙂

bobjan
16. apr 2009

aj ja som robila fazuľu predvčerom 😎 s údeným kolenom 😉

loginka
16. apr 2009

my sme sa zadlzili az po usi, ale stoji to za to 😉

katka14
16. apr 2009

no a bola by som bez kamaratok - teraz sme vedla seba, kazda v jednom cinziaku, len prejdeme cez cestu a sme u seba. to by mi asi chybalo najviac, a trosku asi aj to mesto. aj ked teda BN, nič moc. ale sme tu spolu šťastní, len keby sme už boli traja ................. 🙂

cigaretka5
16. apr 2009

KOCKY UZ SOM SA RAZ S VAMI RADILA ALE TO TU NEJAK PADALO A NEMAM ODPOVED. BOLA SOM SI PO INEKCIE NA STIMULKU VYZERA ZE V PONDELOK ZACNEM, MAM DOST STRESUNG PRACU - 26 LUDI CO MI PEKNE PIJU NERVY. ROZMYSLAM ZE CO A AKO ? AKO PREZIT? JE LEPSIE PO TRANSFERE ZAHRADKA POHODICKA CAJIK, ZMRZKA TERASKA DOM? ALEBO JE BETTER PRACOVAT O DUSU? NEMAM DOVOLENKU A DOKI SA VYJADRIL JASNE ZE NA Pn-ku narok nemam, tak rozmyslam ako ukecat svojho lekara? ako ste top riesili vy? boli ste v praci alebo doma? kto vam dal pn-ku?

katka14
16. apr 2009

ahoj cigaretka, ja som bola v praci, robim ucto a finance, takže sa to dalo, ale bohuzial nam to nevyšlo, tak rozmyslam ze pri druhom pokuse beriem dovolenku. len či jej dovtedy budem mat tolko. to si musim podla mna zvažiť sama, ale radila by som byt doma. ak sa mas stresovat, to nie je dobre. my sme mali vtedy uzavierku, snazila som sa byt kludna. ale neviem či to chcem na buduce riskovat ?

petkaerdal
16. apr 2009

Kati,ved ani my sa nechcem moc zadlzit,preto este stale setrime a setrime,ale aj tak budeme musiet nejaku tu aspon malu pozicku zobrat,to sa bez toho neda

a loginka byty su lacnejsie vo Viedni,ako v Ba...

cigaretka,jasne ze doma,teda ja by som bola urcite doma,nielen po Et ale aj pred OPU

cigaretka5
16. apr 2009

hned presne takto nad tym uvazujem akokolvek sa budem snazit ja si nedokazem nejake veci filtrovat a tak urciote budem v strese. len ci sa doma nezblaznim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre