Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
18. feb 2009

Petka, aha, no to je jasné, sa chudák narobí... môj mi včera povedal, že ak to výjde, tak sa opije 😉 som mu povedala, že to je veľmi skoro, nech radšej zapije až to keď sa narodí/ia 😉

bobjan
18. feb 2009

Pre dnešok sa lúčim, papapa a dobrú noc 😉

petkaerdal
18. feb 2009

moj tusim ani nepil,on nepije vobec takmer

ok bobjan,pa pa

bobjan
19. feb 2009

Dobré ránko🙂

petkaerdal
19. feb 2009

dobre ranko bobjanko 😉
ty si ake ranne vteca,co tak skoro? 😕

vierka
19. feb 2009

dobre ranecko 😀

bobjan
19. feb 2009

Ahojky🙂

Petka, no dnes som hore od 4.30 😝 Nejak som nemohla spať.. ☹ kukám tv, navyberala som si DVD a momentálne kukám s tebou me baví svet 😀

Čo robkáš??

Vierka, ako v práci?

vierka
19. feb 2009

bobjan - no ja tiez valam sunky pri TV a tiez mam v plane pozerat nejake DVD, lebo ja nie som v praci, som doma na PN 😀

bobjan
19. feb 2009

jáj, veď ty si choručká...ako ti je ? Dúfam, že už lepšie 😉

vierka
19. feb 2009

no vcera vecer hrozne, som isla skoro do postele, ale som dokazala zaspat az okolo polnoci, som stale kychala, tieklo mi z nosu - no katastrofa... ale dnes zase o nieco lepsie, tak verim, ze to coskoro pominie 😀
ty ides kedy na kontrolu k Dr? 😀

bobjan
19. feb 2009

No veru, najhoršie sú tie večere..to poznám...hlavne mávam nervy, keď nemôžem dýchať 😠 😒

Na kontrolu idem v pondelok 😉 A ty? ťa nechal týždeň, nie, či ako?

vierka
19. feb 2009

tak ale ja som na seba hrda, ze som neochorela cez stimulku a po ET, takze teraz je mi to jedno 😀 aspon si vyskusam aka je vyplata pri PN, leno pri buducom ET budem aj ja cerpat PN - mam malo dovolenky uz 😅
no ja idem na kontrolu v utorok a to som objednana aj mojmu gynekologovi na kontrolny utz po stimulke a ET ci nie je nejaka cysta, alebo nejaky problem a sa ho spytam ake vysetrenia by sa mi este hodili porobit... 🙂
a potom od utorka pojdes do prace?

bobjan
19. feb 2009

Vierka, dúfam že dobre pochodíš a žiadna cysta nebude,neboj 😉 No máš to dobré,ja som bola chorá cez stimulku a som rada, že mi vtedy tie homeopatiká zabrali 🙂

Ja by som sa chcela ísť dať aj vypísať, od utorka ak by sa dalo, uvidím, čo povie dr...

petkaerdal
19. feb 2009

bobjan,ja prave idem objednat sady do postielky pre male z netu,tak este sa rozhodujem,co objednam
inak som uz tiet dlhsie hore,lebo moj chrapal 😠

Vierka ,dobre ranko 😉

vierka
19. feb 2009

bobjan - no dufam, ze nic nebude, lebo som mala nejaku slabu mrchu a potom som este tak va dni spinila, tak len dufam, ze to bude v pohode a ze sa nebudem musiet este aj tym trapit...
no ved uvidis co ti povie, potom daj vediet... a vlastne co ti napisal na PN, aku diagnozu???

petka - inak tie veci na tej stranke co si mi poslala su krasnucke 🙂
dobre ranko aj tebe 😀

bobjan
19. feb 2009

Petka,tak si pekne pokukaj a dobre sa rozhodni 😉 To chrápanie ti nezávidím, to poznám.... 😒 Potom hoď do albíku, aby sme sa pokochali aj my 🙂

Vierka, neboj. A diagnózu neviem, napísal tam číslo a to neviem, čo znamená...a my máme podnik v BA, tak mi to je jedno, s nimi aj tak nie som... a v kancli asi aj tušia...

vierka
19. feb 2009

bobjan - ja sa ho teraz tak informacne opytam, ci by sa potom dala PN od neho a kedze su u nas v praci vsetci zvedavy, tak sa s nim dohodnem, ze by tam napisal nejaky zapal alebo co.. a verim, ze tento krat ten "zapal" bude trvat 9 mesiacov 😀 😀 😀

bobjan
19. feb 2009

Vierka, neboj, ak je v pohode, tak by sa to určite dalo 😉 😉 Inak myslím, že pri IVF je nárok na PN normálne... a musí nám to už klapnúť... 😔

vierka
19. feb 2009

bobjan - on v pohode urcite je a myslim, ze sa snim bude dat dohodnut 😀 tak mozno je narok na PN pri IVF, ale nechcem aby kazdy v praci vedel, preco som na tej PN bola - radsej nech ten doki napise ze mam nejaky zapal, alebo AIDS - mne je jedno 😝 😀

bobjan
19. feb 2009

no ten AIDS by teda dobrý nebol 😀 😀 😀

petkaerdal
19. feb 2009

aha,no idem to hodit do albumu,co som objednala

bobjan
19. feb 2009

hrozne ma bodlo v bruchu, som zakašľala...hm asi budem musieť prestať 😝

bobjan
19. feb 2009

Petka , sme zvedavé 😅

vierka
19. feb 2009

bobjan - aspon by sa ma nikto nechytal a nehovoril na mna 😀
ale nie, to bol len hlupy zart... ved uvidim na com sa s nim dohodnem v utorok 😀

petka - no hned pozeram do albumiku 😀

petkaerdal
19. feb 2009

uz to tam je,je tam toho tak moc,ze som nevedela ktore...ale hadam sa vam toto bude pacit

vierka
19. feb 2009

petka - jeeeeeej, to je krasne a to je v tej sade vsetko? aj ten baldachyn, aj ten odkladaci vak, aj ta zavinovacka? 😀

petkaerdal
19. feb 2009

podla toho ,aku velku sadu vyberies,objednala som dve mega,tam je vsetko okrem zavesov,aj stojan na baldachyn,zavinovacka je gratis,palony,vankus,plachta,volanik okolo postielky aj vreckar,je tam toho dost za tu cenu 🙂
a potom tie kacickove som objednala uz len stvordielne,lebo uz stojan a paplonik je v ten mega...je tam ale 10 kusov v tej mega

bobjan
19. feb 2009

Petka, náderhnéé sú oboje. Ako tam drží ten baldachýn nad postieľkou? je na stenu, či z dola na nejakých drôtoch?

bobjan
19. feb 2009

A koľko to stojí? Mega a tá nemega??

petkaerdal
19. feb 2009

na ten baldachyn je stojan,ten je prave iba v tej mega sade,preto tu druhu sadu som objednala uz iba stvorkovu
ta mega stoji 93 eur a je k tomu zavinovacka zadara a nejaky darcek,to je najlacnejsie,co je...

co robkas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre