Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
22. apr 2009

nie nevypadnu,maternica ma obe strany akoby zlepene,ako dva krajce chleba k sebe..ale v aute som si ja operadlo dala tak do pololehu pre istou..ale urcite nie,ved potom by som nebola ani ja tehu,keby vypadli pri postaveni sa 😀 😀

bobjan
22. apr 2009

mimka, ešte žuješ do chilli?

mimka30
22. apr 2009

Peťka 😀 😀 😀 😀 😀
Čilli žujem Bobjan-teda do soboty, ale včera a predvčerom som si nedala, lebo mi bolo špatne 😔

bobjan
22. apr 2009

mimka, no veď to bol des, že???? 🙄 😕

aj mne to tak povedali, že sú ako chleby natreté maslom a proste sa prilepia k sebe...

mirinda10
22. apr 2009

mimka presne ako Peta pise daj si pol litra to bude stacit max liter ale to netreba ja som bola uz na transfer 2x cersteve a 3x snehuliaci a mala som mechur na pol plny a doki povedal, ze ok isla som asi tak 1.hod na wc predtym ako som sla do Caru a po ceste som vypila asi 0.7l vody a bolo ok

na Peti ved aj ja chcem stimulovat na dalsiu mrchu dufam, ze vsetko bude ok a mozem zacat urobim predoperacne no na internom ma opat radi uvidia bola som tam vo februari ( bola som na hysteroskopiu) tak pojdem opat no co uz ☹

bobjan
22. apr 2009

aha...dobre teda, dúfam, že u teba zaberie 😉

vierka
22. apr 2009

petka - tak verim a budem sa modlit za to aby som to ja tento krat dopracovala az k PK 😀 budem na tych vajkach sediet dovtedy, kym ich nebude aspon 10 😀 😀 😀

mimka - mne to s tou kavou poradila kamoska... ja som normalne sla na wc, tesne pred odchodom som si dala kavu s mlieckom a za hodinu bol transfer a bolo to akurat 😀

mimka30
22. apr 2009

A teda keď hovoríš, že pri plnom to tlačí von??? Tak potom mám tomu ako rozumieť 😅 😅 😅

bobjan
22. apr 2009

mimka, dr. chce plný aby dobre videl maternicu a dobre sa tam dostal....

bobjan
22. apr 2009

ja som napr. pri ET v Olomouci nemusela mať plný...nikto nič nevravel...

mimka30
22. apr 2009

Bobjan- tak to bolo hrozné 🙄 🙄 🙄 Som myslela, že očúram celú sálu. 🙄 🙄 🙄
Mirinda- tak už takú chybu neurobím, že sa napijem a potom zle mi bude 🙄

bobjan
22. apr 2009

no to aj ja mimka 🙄

mimka30
22. apr 2009

Ja som uzavrela dohodu s mangelom, že bude tvrdiť, že som doma vypila viac ako dva litre. 😠 Nech mám aliby. 😝

petkaerdal
22. apr 2009

baby,ako pise aj mirinkda,nemuse sa nalievat vodou,staci trosku,aby to podvihlo krcok a dr. sa tam dostane,radsej pockat na izbe o 10 minut viac,ako nevydrzat a trpiet...tiez som uz mala par krat et,tak viem 😉

mirinda,ty mas predoperacne z februara? mozno ti to Pinter zoberie,to ma byt max.3 mesiace stare,mne raz zobral jedno predoperacne na 2ivf ka po sebe

mimka,plny,ako plny,,vravim,ze ked to uz je ozaj na nevydrzanie,potom je ta maternica nejak nahnuta alebo co ja viem a tlaci to tam...tak som to pocula..

bobjan
22. apr 2009

mimka, no tvrdiť sice môže, ale to nepomôže... 😖

mimka30
22. apr 2009

Aha 😅 tak to sa nalejem trošička ako aj vy ostatné. 😅
Inak fakt mám pripravenú podložku a 2 veľké inkontinentné vložky z roboty 😀

petkaerdal
22. apr 2009

to fakt? odpadnem z teba 😀 😀

mirinda10
22. apr 2009

no peta to by bolo super ale v Iscare nemohlo byt starsie ako 14 dni iba krv nemusis na HIV a hepatitidu ale zvysok ano to je hroza ale co uz ved mam kopiu tak mu ukazem uvidim co povie len musim teraz pocitat pre manzelka dni, 3 dni sa musi postit ☹ a ideme v utorok tak bude o vikendu na suchu xixixixixix 😀 😀

bobjan
22. apr 2009

mimka, ty si prípad...to ti nebude určite treba 😅

petkaerdal
22. apr 2009

vo fc 3 mesiace
kedy mas dostat menzes mirinda?

mimka a to tu podlozku si kedy chcela pouzit a kde?

mimka30
22. apr 2009

Fakt baby. Potom dám vedieť, ako to dopadlo. Inak môj muž dostal školenie, keď bude treba- musí asistovať 😀 Pozeral na mňa že mi dobre šibe 😅 Ale radšej sa na to dobre pripravím, ako tá hanba, že očúram sálu.

petkaerdal
22. apr 2009

mimka nie ze salu,ale Pintera 😅 😅 😅 hanba na 100 rokov 😅 😀

mimka30
22. apr 2009

Peťka, tú podložku keď mi bude treba moc moc cikať, tak mangelovi poviem, že nech to zastrčí podo mňa a aj tú inkontinentnú vložku, a ja si trocha odcvrknem a on to zahodí to igelitky a potom to vyhodím 😀 😀 😀
To vtedy keď mi nastavia ten budík. Ale to použijeme len v prípade potreby 🙂

mimka30
22. apr 2009

Peťka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
22. apr 2009

no hanba na 3 zimy 😅
ty si blazonko 😀 😀 😀 ..tak mna toto s tym mechurom najmenej trapilo pri et 😝

mimka30
22. apr 2009

No to je len v prípade, že mi bude treba moc, moc, cikať 😀 😀 😀 Kašlať na hanbu, hlavne že mňa neroztrhne 😀 😀 😀

mimka30
22. apr 2009

Baby musím vložiť Utroša, tak sa na chvíľku vzdialim. 😀

mimka30
22. apr 2009

Inak aj môj mangel povedal, že hanba jak hovado, ale ja som mu povedala, že ak náhodou??? A on? Načo som toľko pila pred ET. Inak tú podložku mám fakt pripravenú, niekde som to čítala, že to v inom centre nejaká baba použila. No jasné, že tam nebudem hanbu robiť, až taká blbá nie som. Ale radšej som pripravená na všetko 😀

petkaerdal
22. apr 2009

😀 😀 😀
mimka,pred odchodom sa vycikaj,vypi minosku pol litra a bude to akurat,ked bude treba ,radsej dopijes,ako prasknes 😉

idem sa ja najest,pridem neskor

bejuli33
22. apr 2009

Ahojte kočky.Možem vám skočiť do debaty???Som tu nová...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre