Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
19. feb 2009

aha, no tak to nie je až tak veľa. Inak tá zavinovačka sa mi hrozne páči 😉 Pekné si vybrala.

Kukala som DVD a idem nájsť nejaký recept na nete...som vyhodila baraninu, tak idem niečo nájsť a potom z toho niečo vykúzliť v kuchyni...ale to až večer

a ty??

alex
19. feb 2009

čaute kočky 🙂

petkaerdal
19. feb 2009

ja sedim pri tv,rozmyslam,co na obed pre mna,moj ze drzi dietu,tak mam po starosti a cakam navstevu

jedavate baraninu? to som teda dobre dlho nejedla

prave moj povedal,ze to kacickove sa mu nepaci 😢

ahoj alex 😉

bobjan
19. feb 2009

ahoj alex🙂

drží dietu?? hádam nie hladovku? 😒 Nepáči sa mu? ale on si zvykne, mne sa práve páči viac, lebo je živšie 😉 Ale to už musíš vedieť ty...

Ja baraninu nemusím, ja celkovo málo jedávam čo navarím....ale našla som baraní guláš a urobím ešte knedle a bude pre môjho mňamka 😉 😅

alex
19. feb 2009

baby nevadí keď idem 1x do FC, že už budem po ovu? Myslela som, že ovu nebude tak skoro, ale mám dojem, že minulomesačný clostil ešte pôsobil a ovu bola 12DC, zajtra budem 16 deň. Nie som si 100% istá, ale ak zajtra stúpne teplota, tak mi plodné vyznačí na 12-13-14DC. A 12DC som večer cítila ľavý vaječník a aj 13DC ráno. To asi Pinter nič moc neuvidí na tom sone. 😒

alex
19. feb 2009

petka krásne sady si objednala 😵

bobjan
19. feb 2009

Alex, podľa mňa to nevadí...

Petka, inak nejako často ani baraninu nevarím, ale mala som ešte 2 kúsky v mraziaku, tak som vyhodila a uvidím čo z toho vytvorím 😀

alex
19. feb 2009

hmm taký dobrú gulášik z diviny, to je mňamka.

bobjan
19. feb 2009

alex, to hej. My divinu dávame do gulášu, ale aj bravčovinu, aj hovädzinu, ale teraz bude čisto z diviny🙂))

mimka30
19. feb 2009

Ahojte babulky 🙂
Teraz som sa zobudila, som po nočnej 🙂 Čo nového? Peťka- bábatká? Bobjan- som si prečítala, že tvoji dvaja bojovníci, alebo bojovníčky sa pekne uchytili. 😉
Ja idem budúcu stredu do FC- podať žiadosť na druhé IVF. Sme si pokecali so setričkou v telefóne- a celkom sa teším aj na ich kávu 😀 😀 😀

bobjan
19. feb 2009

Mimka, ahoj🙂 Verím, že 2.IVF dobre dopadne a budeš následova Petku, Peggyyy, no a samozrejme mňa 😅 😅 😵 😵

Pekne sa držkali naši bojovníčkovia a dúfam, že sa krásne u mňa zabývajú 😉

mimka30
19. feb 2009

Ďakujem Bobjan- ja som sa tiež rozhodla, že jednoducho ostanem tehu 😀
A tebe prajem- nech sa pekne silno zakusnú 😀 😉 Ako si prežila ET??? Najviac mám obavy z toho plného mechúra 😀 Minule mi bolo na prasknutie, aj to sa zdálo dokimu, že nie je plný 😀

mimka30
19. feb 2009

Idem sa napapať, potom nakuknem, čo ste popísali. 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
19. feb 2009

tak taky gulasik by som ochutnala aj ja bobjan,nechces prist na kavicku? a doniest trosku 😅
alex to urcite nevadi,ze budes po ovu,ja som ovu nemala nikdy 😔

mimus ahoj,my sme v poriadku a zase potvrdene,ze sme 3 kocky v 1 😉

ako sa mas ty? ako bolo v praci?

alex
19. feb 2009

uff, tak to mi odľahlo. No zajtra uvidíme, či sa môj pocit potvrdí.

bobjan
19. feb 2009

Mimka, aj ja ti ďakujem 😵 Ty vieš čo? Ja som držala celú cestu z domu - vyše 2 hodín, pila som, tlačilo ma a dr. povedal, že to je ešte málo 😖 😒 Tak som sa vrátila na izbu, vypila 2 pohára, musela som chodiť a po cca 15 min. bol ET, aj to dr. povedal, že ešte nie je celkom plný, ale podarilo sa 😉

Petka, veľmi rada, ale sme ďaleko od seba, škoda... ☹ 😒 😢 😖
Na obed som si dala ryžu🙂 Som normálne plná...

petkaerdal
19. feb 2009

to je uplne jedno alex,jeho ovu nezaujima vobec,on sa pozrie na vajecniky len,ci su ok alebo si mas pco si myslim...a ten spg...

bobjan
19. feb 2009

Alex, mňa tam ani nikdy neobjednávali, či mám po ovu, či ako 😉

alex
19. feb 2009

aha, tak už som v obraze. No tak teda potom je to ok.

vierka
19. feb 2009

babulky a druha zidost na IVF sa ide len vypisat, alebo tiez budu robit este nejake vysetrenia a je jedno ktoru hodinu tam pojdeme, alebo si taketo nieco objednavaju hned zrana... lebo sme premyslali s manzom, ze by sme tam chceli ist az okolo druhej, aby sme zase nevymeskali pracu...

bobjan
19. feb 2009

Vierka, len sa vypíše žiadosť a myslím, že na čase sa s nimi určite dohodneš 😉

vierka
19. feb 2009

bobjan - tak to je super, ze len ziadost, tak to si mozem ist potom vybavit hocikedy, aj cez mrchu 😀

petkaerdal
19. feb 2009

Vierka len ju vypises,nic nove netreba,iba predoperacne potom zase 😉

nikto tu nieje?

sylvusa
19. feb 2009

ahojte baby, len tak som pozrela na neplosnosť u muže - tam písala jedna holkal, že ona prvý krát v Iscare , išla cez poisťovňu a platila pohovor o, krv a sono 12000,- , vpichnutie iniekcie ICS 12000,-, lieky 12000,- takže spolu asi 52000,- , tak ak to je s tým platením, vy ste vraveli že nič neplatím, tak ako to je ,ďakujem

petkaerdal
19. feb 2009

ahoj,ano je to tak v Iscare,preto som ja od nich odisla,su to nehorane peniaze
vo FC sa platilo za ivf okolo 3500 sk,ako je to v eurach teraz neviem...

luly3
19. feb 2009

petka noooooooo pekne ja chodim do GF
a prve IVF ma stalo 38000 sk a druhe 50000 sk
ak sa vo ferticente plati tak malo tak to sa čudujem

peggyyy
19. feb 2009

luly no ja som za lieky a KEt platila ani nie 15000,-

sylvusa
19. feb 2009

baby tak aj sa čudujem, to je strašné

petkaerdal
19. feb 2009

luly,aj v gin-five je to tak,ja viem
ja som prve ivf do Iscare investovala,ale neviem si predstavit,ze by som tam ostala na este dalsie 2ivf a stvrte,ako samoplatca 😅 😅 😅 mne vyslo az stvrte...vo FC sa plati len za lieky
to ostatne je v cene,ved preco sa plati napr .monitorovanie cyklu 7000 ,nechapem,to za to 4x urobene sono? 😕 😕 😕 myslim ze to je uz prehnane

preto si treba dobre rozmysliet ,kam pojdete

petkaerdal
19. feb 2009

mna vysli moje 4 ivf okolo 150 000 neviem si predstavit,ze by som bola v inom centre 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre