Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
27. apr 2009

ozaj a nevies ake si mala to endometrium? som sa zabudla spytat

cigaretka5
27. apr 2009

ahojte kocky dnes som po druhom utzv doki vravel ze je vsetko peknucke, ale ja mam aj tak depku

mimka30
27. apr 2009

Dobre mojenko, tak ťa nebudem vyrušovať. Potom sa ozvi, keď sa vrátiš. Pa, pa. Pekný deň 🙂

petkaerdal
27. apr 2009

po Pk sa dievcata uhniezduje max .do 28 hodin..nie na 5 den,to urcite nie

petkaerdal
27. apr 2009

este mam cas,len vyfukam vlasy a asi sa aj namalujem dneska

mimka30
27. apr 2009

do 28 hodín? A to nevadí, že mi dávali len morulky a nie blastulky?

mimka30
27. apr 2009

Endometrium mi povedal, že krásne vysoké. Ale milimetre nepovedal, len že môžem byť spokojná.

emka1
27. apr 2009

petka, mas pravdu - mimka mala PK, takze tam sa doba uhniezdovanie skracuje !! 😵

emka1
27. apr 2009

mimka - tak to je super, ze sliznicu mas krasne vysoku 😵 😵

emka1
27. apr 2009

ahoj cigaretka - a co dalej ? mas prist aj na tretiu kontrolu ?

mimka30
27. apr 2009

No hádam neklamal doki, lebo každý natára bársčo, len aby si bola spokojná a nedepkovala 😝 Veď to poznáš, nie?
Áno, áno fantastické, úžasné..... a nakoniec nič z toho 😀

cigaretka5
27. apr 2009

kocky aka je dolezita sliznica? ako sa da zlepsit?
ma to este zmysel som 9 den stimulky odber bude asi v piatok v sviatok prace tak snad o to stastnejsi 🙂

emka1
27. apr 2009

cigaretka - a z coho mas depku ??? ved Ta doki povzbudil, ze vsetko je na dobrej ceste, tak uz len par dni a vajka budu krasne zrele a pojdu von do skumavky 😵 😵

mimka30
27. apr 2009

Cigaretka- nedepkuj. Depkovať budeš ako ja po ET 😀 😀 😀
No keď budeš mať odber na sviatok práce, tak to bude dobrá úroda, nebojkaj 😀 Veď práci česť 😀 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

do 48 hodin tam malo byt,pisem po leziacky,tak preklepy same
ono blastocysta sa hned zacne zbavovat toho obalu a nastava uhniezdenie,uz na 5 den malo vela bab //..to viem na 100%,lebo som to zistovala..preto aj PK moze byt max 5 dni,viac nie...

a nevadi,ze si mala morulky,lebo oni to v prebehu nieolkych hodin dobehli...to sa deli rychlo

cigaretka5
27. apr 2009

no depku mam z toho ze mi doki povedal ze zial fakt je ten ze z 10 to vide 4 a z tych 4 jedna potrati..... a ze sa s tym zial nic neda robit. Utesuj sa s tym ze ja som ok kramy vzdy na cas, ovulka pravidelna len drahy ma trochu pomalsie spermijky ............
no porazi ma a rozmyslam, ze by som isla najradsej uz zajtra na PN-ku ma tu v praci asi porazi

mimka30
27. apr 2009

Tak len nech sa delia babulky, lebo už keď po PK nič nebude, tak potom neviem.
Peťka- ty si naša patrónka, tak to zariaď nech som tehuľka, dobre??? 🙂 🙂 😀

petkaerdal
27. apr 2009

cigaretka ,mala by byt nad 7mm ,ale neboj,tie injekcie pri ivf stimuluju zaroven aj endometrium...s tym problem nebyva

petkaerdal
27. apr 2009

uvidim,co budem citit,zatial nic mimka,moje pocity ma niekedy nesklamu a modlim sa za teba 😉

mimka30
27. apr 2009

Cigaretka, ja som na PN. Kašlem na celú robotu. Pre mňa sú dôležitejšie moje dve krásne čo mám v brušku. Aj ty by si mala radšej ostať doma. Je to ťažké, hlavne ten stres, či to výjde, alebo nie. Veď to poznáme každá z nás, že to nie je jednoduché.

cigaretka5
27. apr 2009

qa co vlastne ovplyvnuje ci IVF vide alebo nie? sliznica? kvalita vajik? alebo? viem ze je to naivna otazka ale tak velmi chcem byt mamca

emka1
27. apr 2009

cigaretka - ja som na tom podobne 😖 ja som ok, a drahy ma tiez menej spermosiek a su lenive 😖

mimka30
27. apr 2009

Ďakujem Peťka. Len sa modli prosím, aj ja sa modlím a prosím aby sa nám konečne splnilo naše prianie.

Cigaretka- aj si myslím, že je to o šťastí všetko.

emka1
27. apr 2009

cigaretka - vsetko co si vymenovala ovplyvuje uspech - a este si do toho pripis aj to, ze o tom, ktore bunky sa spoja rozhoduje embryolog a nie Ty s Tvojim drahym, takze konecne rozhodnutie je len na prirode ...

cigaretka5
27. apr 2009

n o neviem ci nastatsie ci nie ale pocet ich je vraj dost aj morfologia je OK len ta chut sa hybat im chyba..............

mimka30
27. apr 2009

Cigaretka pozri, ja som mala pri odbere 31 vajok a z toho len 2 morulky mi vložili, ostatné žiadna kvalita, nič na zmrazenie. ☹ Takže darmo budeš mať habadej vajec, ak sú nekvalitné. Takže všetko je o šťastí a v rukách Božích.

petkaerdal
27. apr 2009

cigaretka stastie,to ze je kvalitne embryo a sliznica vysoka je len podmienka,ale je to o stasti...
a vysvetlim vam to takto este,aj zdrava zena,celkom zdrava ano,nieje schopna otehotniet v kazdom cykle,tak je to aj pri ivf,je o o to tazsie,ze aj ked je vsecicko ok,proste ten cyklus zena neotehotnie,treba trafit ten spravny,rozumiete mi ,ako to myslim?
nie kazdy cyklus je proste vhodny na otehotnenie

emka1
27. apr 2009

cigaretka - aj my mame morfologiu OK, len spermosky su lenive, chyba im energia ... nechcu ist dopredu ale utekaju naspat 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

mimka,co tu pisala pikha vies? ta mala len jedno jedinke vajko,aj sa oplodnilo,aj otehotnela z neho,my sme mali presne rovnako et,mne dali 3 a nic a ona s jednym mala //(zial mimomaternicove) 😔

mimka30
27. apr 2009

Chúďatko Pikha. 😔 😔 😔

Mne povedala embryolog. že ak by sa vôbec nevyvíjali tie moje, tak zastavia transfér, takže sa našťastie vyvíjali.
To môžu aj stopnúť len tak transfér? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre