Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
27. apr 2009

Ja som tiež kľudná, teda sa snažím 😝 😀 😀

mimka30
27. apr 2009

Ak nemáš namáhavé povolanie cigaretka, tak sa to dá. To je iné, ja fakt tie denky, nočné a tie stresy by som nezvládla. Aj doki mi poradil, že pri mojom povolaní je najlepšie od 6. dňa stimulky nič nezdvíhať.
Ono je pravda, keď si doma, tak na to furt myslíš, ale ja som nechcela riskovať.

cigaretka5
27. apr 2009

no ja som vsetko len ten klud nejak nikde furt si najdem nejaky stres faktor,

mimka30
27. apr 2009

Veď to ti moja radím, radšej aspoň pred tým odberom až do výsledku tehot. testu ostaň doma. Určite ti je bábenko prednejšie, však? 😉
Inak musíš sa dať vypísať od obvodného, alebo svojho gyndoša. Nárok na pééénku pri ivf nemáme. 😠 😠 😠 Neviem prečo 😠 😠

cigaretka5
27. apr 2009

mimka kukala som tvoj album tie kame plodnosti to je aduar?

emka1
27. apr 2009

cigaretka - ja mam sedave zamestnanie, den po OPU som bola este doma, citila som sa ako znovuzrodena, aj brusko som uz mala takmer ploche, potom som isla na jeden den do roboty a 3 den po OPU bol ET, a potom bola Velka noc, takze som len sedela a trosku sa hybala, ale vtedy sa u mna zacal rozvijat hyperstimulak, takze 4 den po ET som uz nevladala ani chodit ani dychat a musela som "utekat" na pohotovost .... 😖

mimka30
27. apr 2009

Nie moja, to je Karneol. 🙂

mirinda10
27. apr 2009

baby zajtra idem prvy krat do FC uz mam vsetky papiere pripravene a neviem sa dockat tak sa tesim a som plna ocakavania tak potom napisem co doki navrhol
este, ze mam vsetky papiere zo stimulky, OPU aj ET daval mi vsetky spravy tak mu to tam vsetko donesiem

vcera som pocitala aj injekcie co mam v chladnicke do zasoby tak som zvedava

ako je tam s parkovanim, dlho sa tam caka alebo ked som objednana tak nejak dodrzuju cas?

cigaretka5
27. apr 2009

mirinda s parkovanim nie je problem, hned pri FC sme vzdy nasli miesto a ak nie pred je velke parkovisko aj ked su to predrezervovane miesta na pol hodku nie je problem Viem ze aj FC ma svoje parkovacie boxy na tom parkovisku.
S cakanim nie je problem, my tam vzdy dokluseme tak 5-10 min pred objednanou hodinou a doki nas vzdy vezme aj skor,takze ziadne cakacky ako v inych cetrach.

Kam ste chodili pred tym

emka1
27. apr 2009

ahoj mirinda, na kolku si objednana ??

mirinda10
27. apr 2009

na 9.30 no chodila som do Iscaru

emka1
27. apr 2009

ano, ako cigaretka pise, ked si objednana, necakas dlho ... doki ak ma cas, Ta zoberie aj skor.
ja idem zajtra do FC na 7.30 hod.

cigaretka5
27. apr 2009

emka sa mozno uvidime ja tam chodim na inekcie, mna spoznas hned mam dvojmetroveho chlapa a sama meter devadesiat 🙂

emka1
27. apr 2009

cigaretka - OK, budem sledovat ranny pohyb vo FC 🙂 ... ja budem sediet v cakarni a cakat na dokiho ...

cigaretka5
27. apr 2009

ok sa vidime teda

bobjan
27. apr 2009

Esmeralda, si tu????

mimka30
27. apr 2009

Bobjan tu som, ale idem kukať Esmeraldu 😀 😀 😀 Teraz je to fakt napínavé 😀 😀

bobjan
27. apr 2009

Mimka, ty si od zdravotníctva....keby som tu gandžu mala zlomenú, tak by som ani na ňu nepristúpila, že??

veam
27. apr 2009

Ahojte...som spat

Drobec gratulujem a davaj na seba pozor a velky... 😀

Mimka ty len pekne odpocivaj a drzkaj sa... 😀

Petka uz si nakupila?

petkaerdal
27. apr 2009

ahojte 😉
veam,ano uz som doma,prave som vysla zo sprchy,natrela cele telo,lebo som strasne vysusena
kupila som vanicku a autosedacky,konecne mam vsetko..
inak presla som az 3 obchody a tahala domov s vyplazenym jazykom,unavena 😖

ako sa mas? nejako sem chodis uz pomenej posledne dni,nemas cas?

veam
27. apr 2009

Takze uz mas vsetko?aj tasky zbalene?

Nie ze nemam cas,ale ked mi je zle tak lezim a nic ma nebavi,dnes som si aj pospala poobede.

petkaerdal
27. apr 2009

mimka,drobec ma za sebou stres,ci je alebo nieje tehu,ale ozajstny stres a strach sa este len zacne 😅

veam,tasky este nie,tie zajtra,do stvrtku ale zbalim pre istotu pred kontrolou,kupila som dneska este gatky a drogeriu,co si zbalim a uz budem pripravena,ved uz sa moze cokolvek prihodit,nech mi to potom nemusi drahy hladat...ale inak neberiem nic,len pre seba tu drogeriu...

uz ti to hadam pomalicky skonci veam a zacnes si tehu uzivat..

ja som dneska fakt mrtva z toho nakupovania,chodim ako kacica a slimak 😀

veam
27. apr 2009

No to ti verim Petka,ja este ani nemam brusisko a tiez byvam hned unavena zo vsetkeho...no mohlo by to uz prejst,uz mam dole dalsie kilo,mam strach co mi povie doktor ☹

petkaerdal
27. apr 2009

kolko si uz schudla?

no ja ledva prejdem von z bytu do auta a to ma moj pride az pred dvere zobrat 😀

uz nechodis do babätiek?

veam
27. apr 2009

Uz 6kg...iba vas citam,hovorim ze ma nic nejako nebavi

petkaerdal
27. apr 2009

no uz dost si schudla,ale papas dost nie?

a sama si domka? co porabas?

gabica
27. apr 2009

Ahojte. Pridavam sa k vasej diskusii. Tiez chodim do FC, dnes som 10.den stimulacie. Bola som na sono a dr. povedal, ze pravy vajecnik ma vela vajok (kolko, to nepovedal). Chcela by som sa s vami poradit ohladom OHSS. Sledovala som diskusie, ale nemam v tom uplne jasno. Dr. aj nieco naznacoval, ale on toho vela nenarozprava. Mne skoro nikdy nic nepovie, ale netrapim sa tym, lebo vdaka vam sa vela veci podozvedam.
Takze k tomu OHSS mi dal na vyber, ci chcem mrazit alebo ideme do rizika OHSS? Nepovedal mi, co vsetko mi hrozi, je to individualne ... no to mi je jasne.
Mali ste niektora z vas tiez vacsi pocet vajok a spustil sa ten OHSS (vraj su pekne velke ale na pravom je ich vela)??? Kedze lavy je OK, tak sme sa nakoniec dohodli, ze ideme do toho. Od 6. dna stimulky citim ten pravy vajecnik intenzivnejsie, no a dnes som mierne nafuknuta, trochu bolava, ale vsetko to je uplne znesitelne.
Dnes si mam o 21h pichnut Choragon, nejako podivne to hovoril, ze teda neviem, co ma caka, ked si to pichnem. V stredu mam ist na odber.
Inak ma dost zobralo co si tu citam o tej emryologicke, dufam, ze nerobi nejake naschvaly pri tom (ne)zmrazovani!!!!?
Dakujem za akukolvek odpoved. a prajem kazdej //.

veam
27. apr 2009

Petka nepapam dost,nechuti mi,papam take lahsie jedla a velmi malicko...neviem ci to staci 😖

petkaerdal
27. apr 2009

no ved nasilu sa jest neda a ked to vyvratis,co mas robit,ale ked je to uz v takom stave,ze ozaj moc chudnes,co si myslim,ze u teba je dost 6kg,mala by si ist k lekarovi,davaju na to lieky

veam
27. apr 2009

Idem k lekarovi na buduci tyzden v utorok,uvidim co mi povie,dufam ze male je ok...minule ma chcel nechat v nemocnici,ale ja tam nechcem byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre