Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

babulka123
autor
2. máj 2009
mimka30
2. máj 2009

Baby idem dať Utroš. Peťka, hádam sa mi ozveš 😔 😔 😔

mimka30
2. máj 2009

Peťka nie si tu, moja 😔 😔 😔

mimka30
3. máj 2009

Ahojček. Peťka, ako sa máš? Ešte si nahnevkaná??? 😕 😔 😔

brise
3. máj 2009

mimka, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, to je perfektné, vidíš, z tolkých vajok to nakoniec jedno alebo dve predsa len zvládli. tak zatial neoficialne posielam veľké gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

mimka30
3. máj 2009

Brise ďakujem 😉 Doteraz tomu neverím. 😉

brise
3. máj 2009

mimka, fakt je to asi tak ze 2 IVF su uspšnejšie, a ty si príkladom 🙂

babulka123
autor
3. máj 2009

aj ja.. hehehhe

mimka30
3. máj 2009

Brise to dúfam. Babulka to má už isté 🙂 Ja si ešte musím počkať na krvičku a uzv.
Brise- teba čaká tiež 2. ivf?

veam
3. máj 2009

Ahojte baby...dlhsie som tu nebola,neni mi nejako dobre,furt nieco a vcera som cely den grckala...

Mimka super gratulujeeem,ty si urcite tehulka,inak by sa ti neukazalo na teste nic,super mojka,tesim sa s tebou 😀 😀 😀

mimka30
3. máj 2009

Ďakujem Veam 😉 Zatiaľ ani neverím 😵

veam
3. máj 2009

Ja sa tak tesim,ze to vyslo dalsej...neboj ty si tehulka...ja tiez neverim ze som a som,tomu zacnes verit asi az ked porodis a uvidis to male stvorenie...kedy ides na krvicku?

mimka30
3. máj 2009

Veam idem vo štvrtok. Bude to síce na 12. deň, ale potom je zase štátny sviatok a potom víkend.

vierka
4. máj 2009

dobreeeee raneeeecko zelam 😀

clovek sa tu par dni neukaze a hned toto!!!!!
mimkaaaaaaaaaa - ta ciarocka tam je vidiet, sice slabulinko, ale je to podla mna velmi slubny zaciatok 😀 😀 😀
dneska sa tesim na ten dalsi testik a vo stvrtok budem drzat straaaaasne moc palce na krvicku 😉

petka - jasne ze si toho bociana este nechaj 😉 ja ho vazne este nepotrebujem 😀
a stale na vas myslim princezne ze ako sa vam dari a co mate noveho a ako to vidia lekari a tak 😀

bobjan
4. máj 2009

Ahojte🙂

Petka, dúfam, že ti to bude rýchlejšie ubiehať moja 😔 držkajte sa 😎

Mimka, supeeeeer, no vidíš, že to ide, aj keď prežijú len tie čo sa vložia 😉 držím palce, nech HCG rastie 😉

vierka
4. máj 2009

a kde je ten slubeny ranny test??? 😕 😀

sue13
4. máj 2009

Ahojte baby. Co je s Tvojkou??? Uz mam babulky na svete???? Napiste mi ak viete. Ja tu uz nemam cas moc chodit ale straaasne chcem vediet. Dakujeeeeem 😉
A drzim Vam palceky 🙂

veam
4. máj 2009

Ahojte babenky...

Mimka no co je s tebou?

Petka ako sa mas?

Sue ano tvojka uz ma na svete dve krasne dievcatka,su ok...

babulka123
autor
4. máj 2009

sue ano... tvojka uz ma babulky .. narodili sa 28.4
sara 2880g a 50 cm
Eliska 2650g a 47 cm

rodila cisarakom ale uz sa neozvala, vlastne par dni na to ze su ok, a ze baby su uzasne... prepokladam ze su uz doma a snazia sa to zvaldat..

veam
4. máj 2009

ahoj babulka,ty ako?co nove?

babulka123
autor
4. máj 2009

ahooj nooo co ja lezim doma snazim sa nedepkovat a zijem heheheh
v stredu idem na ten cukrovkovy test tak sa "tesim" hehehehehehehe

a dnes idem troska prat a zehlit a taaaaak..

veam
4. máj 2009

No ja som na tom podobne...to ti teda nezavidim ten cukrovkovy test,budem drzat palce...ja idem zajtra na kontrolu,tak som zvedava ako sme podrastli 😀

sue13
4. máj 2009

Jeeej tak to je parada 😵
Tvojka z celeho srdiecka gratulujeeeem a tesim sa s Tebou ze sa Ti splnil se a hned 2x 😵 😵
Sara a Eliska su pekne mena a baby maju aj super vahy 😉
Viem ze na zaciatku to mate narocnejsie ale ty to iste zvladnes 🙂 Baby Ti to potom 1000x vratia 😉

Ak ste s nou niekto v kontakte tak ju pozdravte prosiiim 🙂 Juj ja som taka stastna z toho.

Babulka a tyako? A Petkaerdel????? 🙂

babulka123
autor
4. máj 2009

sue.. ja som jej pisala sms.. neviem.. uvidime ved sa ozve ..

a petka je v nemocke.. je v 32tt ak sa nemylim a ma len 4mm krcok.. tak ju dali na infuzky a dnes by mala mat vyzitu , vraj by ju mali este pustit domov.. inak baby maju tiez krasnu vahu takze podla mna je uz v pohode..
najdes ju inak v teme BABATKA.... a tam snazilky, tehulkami a coskoro aj maminkami.. tam pise tiez..

a ja .. v pohode.. az na moju lonovu kost ktora sa mi rozpadava, mam tam 4 cm dieru uz.. tak mam klud.rezim a cele dni v podstate len prelezim ale inak pohodicka..

sue13
4. máj 2009

Tak som rada ze mate len dobre spravy. 😉
Aj ked sem nechodim casto lebo Karinka ziarli na PC 😀 Aj tak na Vas myslim a silno drzim palceky 😉
Babulka ty len pekne lezkaj, posluchaj doktorov. Vychutnavaj si veget lebo uz o par tyzdnov sa vsetko zmeni 😉
Idem pridat nejake fotecky tak ak chcete mrknite 🙂 papa zatial

babulka123
autor
4. máj 2009

cakam na foto.. a drzte sa aj vy.. a vyvbozkavaj karinku..

vierka
4. máj 2009

sue - ahojceeeeeek.... mala je rozkosnaaaaa!!!! ved ty uz mas doma hotovu babisko z nej 😀 😀 😀
len sa pekne drzte a nech sa vam aj nadalej dari a pekne malinku posluchaj 😀

alex
4. máj 2009

Ahojček babule,

mimka30 gratulujem k dvom čiaročkám, sú úplne krásne, takže verím, že krvička to už len potvrdí 😵

vierka
4. máj 2009

alex - ahojcek a ty sa mas ako? som ta dlho necitala 🙂

alex
4. máj 2009

vierka ja stále rovnako, chodím sem nakúkať, ale u nás to stojí teraz, tak nemám čím prispieť do debaty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre