Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
20. feb 2009

marcy - nemas za co 😉 teraz som to mala, tak tu mam po ruke aj platbu z toho, tak som vedela povedat presne 🙂

petkaerdal
20. feb 2009

vieri je to hrozne,ked niekto zaraba na neplodnosti,clovek chce investovat do deti ano,ale co ked nema...to musi byt hrozne,nie?
ano mala som vianocku na ranajky,ale maslovu len s mlieckom,Erdal doniesol o 2 z prace,tak bola cerstvucka,ale este po niecom kuknem,este mam hlad 😉

si uz v praci,ci este nie?

bobjan
20. feb 2009

Petka, od včera som napísala, nie od večera od 8.do 20. 😀 😀 Ale máš prepáčené 😀 Variť nič, veď má baraní gulášek, včera sa len tak olizoval 😀 😵

Vierka, akurát som teraz narazila na papiere a tam mám ešte cenník a tak som im včera ubrala...platilo sa tam v roku 2006 ICSI za 1-4 oocyty 8.000,-, 5-8 sme my platili 10.000,- a ešte sme vali dva, takže za každé plus 1.000,- navrch....a samo, že to odvtedy išlo hore... 😠

petkaerdal
20. feb 2009

a co ja neviem citia bobjan 😅
aha,ano drahy bude mat barana na obed a ty?

co planujes dneska robit?

petkaerdal
20. feb 2009

Vierka to mas ake diskotekove foto 😀

vierka
20. feb 2009

petka - tak na jednej strane verim, ze to je zalezitost ktora nie je lacna na ukony a na vybavenie co clovek k tomu potrebuje aby to mohol vykonavat... ako sa k tomu stat postavil radsej nekomentujem,... ale naozaj je vela veci co clovek neovplyvni a nemusi to vyjst, ale ked po tom clovek tuzi, tak do toho naozaj investuje a je to pre neho vsetkym... a potom ked vidim nejaku matku co necha len tak dieta zamrznut v chatrci a obhryzt ho potkanmi, tak mi je az do placu...
nie mojka, ja som este doma, az v utorok idem na kontrolu a idem hned aj na gyndu... a este dobre ze som doma zostala lebo si neviem predstavit, ze by som v takomto stave chodila do prace - teraz sa ma to nejako drzi... asi mam nejaku oslabenu imunitu, alebo co 🙄

a nam zostali zapekane zemiaky zo vcera, ale este budem len tak na maskrtu robit palacinky 😝 😀

bobjan
20. feb 2009

ja neviem, čo si dám...mám tam ešte ryžu, tak asi tú...ale neviem, čo k tomu.. 😒

doklady som si potriedila, tak ešte polovicu z nich popáliť a polovicu pozakladať 😒 Prádlo ma čaká, žehliť - neviem, či budem,..treba mi aj šiť...tak uvidím, čo z toho zvíťazí 😉 Išla by som aj niekam von, už mi je asi doma dlho.. 😝

Vierka, ahojček🙂 Len sa kurýruj 😉 fotka z didžiny?

bobjan
20. feb 2009

už som aj hladná kúrnik..

petkaerdal
20. feb 2009

ani nevrav,,mne je tiez luto,ked to vidim,je to nefer,clovek by dal aj zivot za to ,aby mohol mat aspon jedno dieta a niekto si nevazi,ked otehu lahko a este to da prec alebo zabije..juuuj hrozne
aj ja na jednej strane verim,ze je to zalezitost,ktora nieje lacna,ale to ked niekde platis napr. za monitorovanie cyklu ,len za 3-4uzv a 4ks kondomu 7000,tak to je uz zdieranie,nie?

aspon si domka oddychnes manzela mas v praci,si sama?

palacinky by som si aj ja dala,ja by som si dala vsetkoooooooooooooooooooo 😀

vierka
20. feb 2009

bobjan - ze popalit 😀 to je iny druh skartacie dokumentov 😀 take nas na skoleniach neucili 😀

to je fotka z koncertu, pokusim sa ju este nejako priblizit 😀

bobjan
20. feb 2009

Vierka, no doma kúrime na pevné, tak si to môžem dovoliť 😀 To na školeniach neučia 😀 😀 😀

petkaerdal
20. feb 2009

co ti treba sit??? a ty si krajcirka ci co?

aj ja som hladna bobjan a to som mala ranajky,ale ta vianocka je taka lahka

Vierka aj ja skartujem doklady tak 😀

na tom koncerte si sa ale bavila,co ? vidno na foto nejaky ksicht si hodila 😀

bobjan
20. feb 2009

vierka, aký koncert to bol?

Petka, nie som, ale mám mužove monterky rozdrápané a nejaké košele...on to furt v tej garáži na niečom roztrhne 😝

Ja by som hohla zvrtvnúť aj langoše, rozmýšľam... 😝

vierka
20. feb 2009

petka - no radsej sa o tom nebavme, je to smutne... a toto uz zdieranie je, to je jasne...
ano, aspon si oddychnem, som si aj rozmyslela, ze dnes sa mi nechce prat, ved staci zajtra 😝 😀
mangel je v praci a pojde aj v sobotu - klasika 🙄
tak na palacinky sa kludne zastav 🙂

bobjan - no tak asi poviem v praci, nech mi postavia nejaky skartacny krb 😀

bobjan
20. feb 2009

Vierka, to by nebolo zlé, to by si mala aj teplúčko aj skartovač, to máš ako kávu 2v1 😀 😀 😀

petkaerdal
20. feb 2009

aha,tak ides sit co? este ze moj neni v garazi strceny,za zase len tricka z pekarnie periem a zehlim niekedy 😀

na palacinky by som sa stavila zajtra,ked pojdeme okolo trnavy,nikdy neviem,ci trnava je tt alebo tn,ale tusim tn,ze?

a co budes porabat vierka cely den?

vierka
20. feb 2009

bobjan - to bol len taky koncert, co nam dali z prace listky - zuchcero - ci ako sa to pise... inak ja som bola na Georgovi Michaelovi a na Jamesovi Bluntovi a tento rok planujeme s kamoskou ist na Madonnu 😀
no tak urcite im to v stredu navrhnem ked pridem do prace 😝 😀

petka - trnava je TT 😀 ale skoro si sa trafila 😀
no teraz sa zakutrosim na chvilu ku telke, potom spravim tie palacinky a potom sa uvidi... a zajtra si upracem, operiem a zakutrosim sa do deky 😀

petkaerdal
20. feb 2009

Vierka,tak nikoho nepoznam z tych,co si bola na koncert ,iba madonnu

no tak uz si zapamätam,ze trnava je TT...to sa mi vzdy plietlo 😅
tak ty sa bude kutrit len co

vierka
20. feb 2009

petka - neboj sa, naucis sa 😀
a TN je potom co? Trencin??? 😀 to zase neovladam ja 😀

petkaerdal
20. feb 2009

ano Trencin je to,si sa trafila 😀
byvas priamo v meste? raz som bola v TT,ale pred rokom

vierka
20. feb 2009

petka - jeeeeeeeej, ja som sa trafila... ja som sa trafila 😀 😀 😀
no ja v podstate byvam v dedine vedla TT, ale v TT som kazdy den, pracujem tam, mam tam rodinu... teda teraz som tam neni kedze som PN 😀 ale byvala som v TT takych 25 rokov 😀

petkaerdal
20. feb 2009

aha,tak ty si z dediny,ako aj ja,aj ja vravim,ze som z To,ale v podrastate som kusocek od To z dediny,ale to patri pod mesto,tam pri TT je taka velka dedina,tam som bola raz,ako sa vola?

byvala si v byte a teraz v dome?

bobjan
20. feb 2009

Vierka, tak to vám dali lístky v práci? Hm...dobré, to sa u nás stať nemôže.. 😠

Pridávam sa, aj ja bývam na dedine 😉

petkaerdal
20. feb 2009

to sme vsetky sedliacky 😀 😀 ja si vobec baby neviem zvyknut v meste,noo v meste,ako tak,ale na byte 😔 😔 😔

bobjan
20. feb 2009

Petka, to ti verím, že nevieš, ja si to tiež neviem teda predstaviť....trávila som sem-tam prázdniny - také 2-3 týždne na byte, a to bol des.. 😒

petkaerdal
20. feb 2009

a to som tu uz vyse 4 roky ,ale ten pokoj na domceku a lete na dvore alebo zahradke si vypit kavicku a posediet a grilovacky,to mi veeelmi chyba,este ze mam otca na dome a segru,ze aspon tam si to vychutnam...ale uvidime,co poriesime neskor,ked dosetrime

bobjan
20. feb 2009

Neboj Petka, vy to dáte do kopy a pekne s princezničkami budete na terase hrať človeče nezlob sa a pekne si na toto obdobie len spomenieš, verím tomu 😔 😵 😵 Ste šikovný a určite niečo vymyslíte 😎

My teda pregrilujeme skoro celý rok, pokiaľ sa dá a nie je kosa 😀

daguska
20. feb 2009

petkaerdal: aj ty si už tehu?

petkaerdal
20. feb 2009

ved ja viem bobjan,sme este mladi,tak aj ked neskor,tak ale verim,ze moj sen sa mi splni,ja som mala svoj dom uz ,ale na Sk,tem sme predali minuly rok,lebo tam byvat nechceme ,no ta tu je to drahe,tak musime dosetrit
no len ci ja budem hrat clovece nezlob sa alebo Erdal futbal s babami po dvore 😀

ja tie grilovacky milujem,ked som nebola tehu,juj a vinko po veceroch k tomu,odtial v dobrej nalade sme vypdli na disko,to boli casy 😝

daguska
20. feb 2009

vierka: aj ja bývam v dedine kúsom od TT, ale bývala som priamo v TT.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre