Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

drobec123
7. máj 2009

mimka, tak cakame pozitivne spravy !

emka1
7. máj 2009

caute zienky 🙂

myslim na mimku a jej vysoke HCG 🙂 🙂
kedy volaju vysledky z FC ? alebo im treba zavolat ?

emka1
7. máj 2009

ahoj gani
- pytala si sa na co je chilli korenie, tak odpoved znie asi tak, ze sa podla vyskumov zistilo, ze papanie chilli papriciek alebo chiili korenia, alebo kayanskeho korenia pomaha prekrvit maternicu a zlepsit jej vystelku aby sa emryjko uchytilo 😉

inak mas zlatucku dcerku v albume 😉 .... aj Ty si pozitivny priklad, ze vo FC maju uspesnost pomerne vysoku 😉

emka1
7. máj 2009

bobjan - no ja cakam az na koniec juna, ked mi doki hovoril o tych problemoch s poistovnami, a az potom cinknem do FC, ci uz vedia ako to vyzera so ziadostami na druhy polrok ... 😖 aby sme mohli zacat v polovici augusta druhy pokus.

drobec123
7. máj 2009

emka, mne vysledok volali okolo 12.30, priamo lekar. myslim ze volaju okolo obeda, poobed. zavisi to od toho kolko maju este pacientiek.

emka1
7. máj 2009

takze mimka sa nam ozve asi tiez az okolo obeda, dovtedy si bude okusovat nechty od nervozity 😀
alebo pobehaju v BA nejake nakupne centra

drobec123
7. máj 2009

no len aby sme si tie nechty od nervozity nezacali obkusovat kvoli mimke my ! 😀 ked sa herecka ani neozve ze co a ako ......

bobjan
7. máj 2009

Emka, ja by som to eventuálne aj mohla stihnúť v tom júni, ale asi to nechám teda tak....dúfam, že to potom nebude drahšie 😝

emka1
7. máj 2009

bobjan - tak ked si odhodlana stihnut stimulku este v juni, skus zavolat do FC ... ci este stihas a ci Ti aj poistovna stihne ziadost schvalit ... mas este jeden cyklus preplacany ??

bobjan
7. máj 2009

Emka, ešte jeden posledný a akurát mi končí mrcha. Po ďalšej by som mohla pichať...

emka1
7. máj 2009

bobjan - tak volaj do FC, kedy mozes prist vypisat ziadost ? mas to len tak tak ... aby Ti aj ziadost chvalili aj vysetrenia postihala ... 😉

vierka
7. máj 2009

bobjan - dakujem za info 😉 kolena ti cerveneli???? tak to je este dobre, to clovek prekryje nohavicami, ale co keby ti cerveneli usi, alebo nos 😀
no doki mi predpisal jedno balenie gelu a jeden utros, ale este neviem ktore mi povie aby som zacala brat skor.. mozno zacnem tym gelom... a to mam este dve krabicky utrosu od minula (co mi predpisal moj gyndos, on mi vtedy rovno predpisal dve), tak jednu mam nacatu a jednu este celu.... ale ja verim, ze tento krat ten utros miniem uplne cely, lebo budem pokracovat v tehulkovani 😀
ved ziadost si mozes dat schvalit a ona ti bude platit nejaky cas a ked ju nevycerpas, tak sa nic nestane... takze si to podaj a potom sa rozmysli kedy pojdes na stimulku 😉

emka - mne z FC vtedy volali az o 15.00... vtedy sme tu vsetky baby boli nervozne ako psi, alebo ja som si ziadny test nerobila, tak to bolo total napatie 😅

kamilla23
7. máj 2009

baby aj vase polovicky boli u urologa?

emka1
7. máj 2009

vierka - a ako sa ten gel aplikuje ?? je na to nejaka nasadka v krabicke ??

no ja by som nebola ochotna cakat az na test, urcite by som si hned rano ocikala test, aby som vedela na com som 😅 ... mne testovali krvicku v nemocke 2x, takze ocikavat som nic nemusela, robili mi test na 5 a 8 den po ET, a HCG klesalo ...

kamilla23 - ano, aj moj drahy bol u urologa, zhodou okolonosti prave v tej dobe absolvoval preventivku, takze stacili pre dokiho vo FC vysledky z preventivky ....

floskula
7. máj 2009

ahoj baby, kde je ta mimka? co sa sla opit, alebo co? 🙂

kamilla, urolog spravil mojum len stery na patogeny, nic ine nevysetroval, ani ultrazvuk, ani genetiku, ani hormony, tak furt nevieme, z coho je spermiogram zly. ale mozno iny urolog vysetruje vsetko.
emka, ak mozes prezradit, koho mas gynekologa? si spokojna?

bobjan, a cayenske korenie je tiez dobre? to je zmes roznych druhov chilli papriciek.

floskula
7. máj 2009

kurnik šopa, ked ja dojdem, vsetci zmiznu. ☹

emka1
7. máj 2009

floskulka - mas IP 😉

vierka
7. máj 2009

kamila - moj bol u urologa, povedal nam doki v centre, ze nech ide ked tak na beznu prehliadku, tak bol 😉

emka - no ja som uz z tolkych negativnych testov sklamana... takze ja som si povedala, ze najblizsi ktori uvidim bude pozitivny, takze najskor ocikam test az ked mi povedia ze mam HCG v krvi 😀
a nechcela by som zazit to ako sa to par krat uz stalo, ze rano mala test negativny a vysledky z krvi pozitivne - to by ma asi rovno natiahlo 😀

mimka asi niekde uz flaka a s mangelikom oslavuju a na nas kasle 😅

alex
7. máj 2009

Jéééj tvojka pridala fotečky babuliek. Sú kráááásne 😵

Tvojka gratulujem! 🙂

mimka30
7. máj 2009

Baby takže sme tehotnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, máme na 12. deň po ET Hcg 197,6 🙂 🙂 🙂

vierka
7. máj 2009

mimkaaaaaaaaaaaaa - to je kraaaaaaaaaaaaaaaaasne!!!! ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! 😀
z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeeeem... cmuuuuuuuuk 😝 😀

alex
7. máj 2009

mimka, gratulujeeeeeeeeeeeeem! 😵 😵 😵

mimka30
7. máj 2009

Vierka, Alex ďakujem pekne 🙂 🙂 🙂

vierka
7. máj 2009

mimka - ja dakujem tebe za krasne pozitivnu motivaciu do buduceho tyzdna 😀
takze to bude len jedno mrne, ale o to bude krajsie 😀

bobjan
7. máj 2009

Vierka, no ja som ho brala v lete a doma, keď som mala kraťasy, tak tie kolená boli také smiešne 😀 , no uši mi tiež sem-tam červenajú, ale nos, zatiaľ nie 😀 😀 😀
podpísať žiadosť by som šla, ale keď nevedia ako to bude po júli, tak mi ju asi ani nedajú na august, nie?

Kamila, môj nebol u žiadneho urológa...my máme spg o.k.

Flosky, áno kajanské korenie je o.k., tak 1-2 tbl denne a po ET vypustiť postupne, alebo len sem-tam jednu a po // úplne vysadiť pomaly...

Mimka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, takže jeden bobáčik sa chytil. Ešte špiníš?

mimka30
7. máj 2009

To je jedno, že bude len jedno. Len nech nejaké bude 😀 😀 😀
Bobjan dík 😉
Áno špiním ešte, doki mi hovoril, že nech sa nestresujem.

emka1
7. máj 2009

vierka - no ja som za tych 2,5 roka ocikala max. 3 testy, vzdy som chcela pockat, kym mi madam bude meskat, a meskala len 3 krat ... a kombinaciu negativny test a pozitivna krv by som brala hned vsetkymi desiatimi 😀 😀

bobjan
7. máj 2009

jasné, psychická pohodička je to najlepšie 😉

Zostávaš na PN, alebo ideš do práce?

mimka30
7. máj 2009

Zostávam na PN určite, teda aspoň do uzv určite.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre