Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
20. feb 2009

a ako sa citis bobjan? nejake zmeny este niesu???

bobjan
20. feb 2009

Petka, noooo uvidíme 😉 😅 Naliali sa mi trochu prsia, občas podbruško ako na mrchu, ale inak nič... 😒

Spravila si si tu fazuľku??

bobjan
20. feb 2009

na príznaky je skoro...

vierka
20. feb 2009

ahojte babulky, som spat...

petka - no ja som byvala v byte s rodicmi a sice teraz byvame na dedine, ale tiez mame byt, dokonca novy, podkrovny... ja som moc do rodinneho domu ist nechcela a tu mame v pohode klud 😀

vierka
20. feb 2009

alex - to ma mrzi, ze vam to dnes tak zle dopadlo... ale zober to z tej lepsej stranky a ta lepsia stranka je Petka - vidis, oni mali tu istu diagnozu a maju dve krasne princeznicky.... tak hlavu hore, nech sa mangel setri, papa vitaminky a bude to ouki 😉

vierka
20. feb 2009

daguska - tak to sme na tom rovnako... a asi mad svojho gyndosa v TT nie?

alex
20. feb 2009

vieri no ja dúfam, že ten druhý SPG bude ok. Bojujeme ďalej, nevzdávame sa 😉

vierka
20. feb 2009

alex - jasne ze bude a tri tyzdne ubehnu ako voda, uvidis 😉

bobjan
20. feb 2009

alex, mužík pekne popapá vitamínky, spermijky sa rýchlo obnovujú, tak verím, že im tie 3 týždne budú stačiť, aby sa ukázali v plnej paráde 😉

vierka
20. feb 2009

takze papa sa na zlepsenie vitamin E? tusim aj tomu mojmu kupim, ale ked on takymto veciam moc neveri a to je tazko potom 😒

petkaerdal
20. feb 2009

bobjan,naliali sa ti prsia,to fakt? 😕 😕 aj ja som ich mala uz od takeho 4-5 dna,ale neboleli,len boli plne,Erdal si to hned vsimol 😝
fazulu? tak mi chutila,ze som zjedla hned 3 taniere a teraz ledva dycham,lebo som plna mlieka,zle mi je az 😅
bobjan,na priznaky nieje skoro,tie prsia skoro kazda citi hned 4-5 den,co sledujem...mas zapchu aj?

Vierka ked si na dedine blizko mesta by som este brala,aj ked dom je dom,ale je to lepsie,ako v meste a nie este vo velkom 😖

petkaerdal
20. feb 2009

baby,len nekupujte drahy profertil,je to len klam a drahe strasne,nam to vobec nepomohlo

bobjan
20. feb 2009

Petka, zápchu ako takú nemám, teda včera to bolo horšie, ale dnes už v pohode. Dala som si teplej vody a už som aj išla...
Prsia som mala naliate aj vtedy a nič, aj zápchu som mala už od ET...takže ja už tomu neverím...

Tak si si pochutnala?? No vidíš 😉

petkaerdal
20. feb 2009

pochutnala az moc,este ledva dycham

aha,no tak neviem,ale viem,ze kazdaaaaa mala naliate prsia,to je jeden z prvych priznakov...
uvidime,dneska je co? piatok ,aha tak v utorok ideme cikat 😀 nezabudni test kupit 😉

bobjan
20. feb 2009

Petka, neviem, neviem... 😀 či sa dám ukecať...

keď ja sa bojím, že bude iba / 😔 😔 😔

Mohla by si mi trošku z nej poslať, čo?? 🙂 Ja rozmýšľam čo variť zajtra, bože...to je furt dookola....bléééé a neviem, čo budem vravieť, tak o 20 rokov 😀 😀 😀 😀

Som čítala, že ťa pekne kopkajú slečinky, gratulujem, to musí byť krása 😵 😵 😵

petkaerdal
20. feb 2009

bobjan,ale vysledok nezmenis,len to nebude natahovat,ale je to samozrejme na tebe 😉

neposlem 😀 mam tam este jednu porciu pre seba 😀 😀

no iba raz kopkali pred vcerom ,odvtedy zase len steklia ,dakujem

petkaerdal
20. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bobjan,tak som ti to nasla,stalo sa to nedavno,chuda 😔 😔 asi by osm sa zabila

bobjan
20. feb 2009

no veru nezmením, ja viem... mne tie prsia dosť vadievajú, lebo spávam na bruchu a musím si ich odhŕňať 😀 😀 😀

petkaerdal
20. feb 2009

tak odhrnat? 😀
zvykaj si spavat na boku moja,na brucho zabudni 😝

bobjan
20. feb 2009

no keď ja na boku neviem... 😝 😒 Aj na chrbte spím len v nemocnici, keď sa nemôžem pohnúť 😅

petkaerdal
20. feb 2009

na chrbte ja neviem vobec,na boku som sa musela naucit a budes musiet aj ty pekne,sa nevyspis poto,ako ja 😝

bobjan
20. feb 2009

no ja aj keď som bola v nemocke som spala až tak 3.noc , lebo už som nevládala.... najhoršie bolo, keď som bola na izbe so starou paňou čo nádherne chrápala 😠 😠 😠

babulka123
autor
20. feb 2009

ja doteraz spavam na brusku.. teda tak na Supermana .. pokial sa da....

bobjan
20. feb 2009

Babulka, no tak spávam aj ja 😀 😀 😀 na ležiaceho strelca 😀 😀

Ako sa máš?

babulka123
autor
20. feb 2009

nooo vidis a ja tak zvladam este aj teraz..
a mam sa ? docela fajn.. aj na tu lonovu kost co ma stale boli ale inak super, uz mi aspo nebyva tak zle..

bobjan
20. feb 2009

babul, tak to je super. používaš pri tom ten vankúš na kojenie, či zatiaľ nič?
Dr. ti nevie s tou bolesťou pomôcť?? Čo na to povedal?

babulka123
autor
20. feb 2009

heheh povedal ze ak to neprejde tak nemocka.. heheheh

ale nie, bud. tyzden povedal ze mi skusi zohnat nejakeho ortopeda a uvidime.. ale bolia ma hrozne aj bedrove klby a krize.. tak to nevidim vobec ruzovo .. uvidim bud.tyzden..

bobjan
20. feb 2009

fúha, babul, tak to ti moooc držím palčeky, nech ťa to nebolí a pekne to ide tam odkiaľ to prišlo!!!

Dúfam, že do nemocky nepôjdeš ale budeš pekne doma a obšťastňovať mužíčka 😀 Teda on teba 😀 😀

petkaerdal
20. feb 2009

no babul,uz by si ale namal,ved to male tlacis,ci nie?

babulka123
autor
20. feb 2009

bobjan hehehe noooo ....

petka.. co ja viem , podla mna ak by som ho tlacila tak by protestovalo.. ale ono ja to striedam , podla mna tak len zaspavam a potom sa aj tak vselijako tocim..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre