Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
20. feb 2009

tak by si sa mala ucit uz na boku,mne to trvalo,kym som si zvykla,je to nedobra poloha 😖

freyadee
20. feb 2009

ahojky babulky.... chcela by som sa vas opytat kolko cca stoja vsetky vysetrenia, odbery az po samotne vkladanie vajicok, teda cele ivf? mam 26 rokov...

babulka123
autor
20. feb 2009

petka... nooo to bude este zaujimave.. ani mi nehovor..
freyadee .. ja som platila celkovo cca 7000 sk a to bolo vsetko za vysetrenia a ani za navsetevy nic neplatis

petkaerdal
20. feb 2009

ahoj freyadee,neviem,ako je to v eurach po novom,ale lieky doplatok cca 3500,mrazenie ,ked je co mrazit 6000
ak si das SPF to stoji 3000,to je vsetko

petkaerdal
20. feb 2009

babul,noo zaujimave to ja uz mam,ty sa teskaj a vychutnaj posledne noci 😀 😀 😀
na boku je to blbe,stale sa len prevalujem

babulka123
autor
20. feb 2009

petka.. heheh budem cvicit uz tuto noc.. heheheheh

bobjan
20. feb 2009

Ahoj freayadee, vo FC budeš s cenou spokojná, pokiaľ sa chystáte tam. Dievčatá už popísali, koľko to výjde 😉
Držím palce 🙂

babulka123
autor
20. feb 2009

bobjan a ja som si ista ze spokojna bude ale nie len s cenou .. ale so vsetkym...

petkaerdal
20. feb 2009

no zacni,trenuj,som zvedava kolko vydrzis,kym nezaspis...

bobjan,co robis?

petkaerdal
20. feb 2009

😀 to som si ista aj ja babul 😉 😉 😉 kde inde je lepsie?

freyadee
20. feb 2009

dakujem babulky... ste zlate.... musim sa informovat od vas.. lebo nexcem pred dokim vyzerat ako duta :D
pocula som na ferticent dobre.... tak som zvedava.... vy ste boli spokojne tiez? na ktory krat sa vam to podarilo???

babulka123
autor
20. feb 2009

ja lahnem a spim.. hehehe teda dufam

frey.. nevadi dr. ti velmi rad vsetko vysvetli.. a spokojne??asi kazda z nas.. aj pri neuspechoch aj pri uspechoch.. je to uzasni tym ludi .. a mne vyslo druhe ivf ale vo FC prve.. takze u mna 100% uspech..

petkaerdal
20. feb 2009

tak do ineho censtra ani nechod,ak nechces dat za ivf velke prachy
ja som nadmieru spokojna,aj ked nam vyslo az na 4x 😔 ,ale vyslo 😉

freyadee
20. feb 2009

vazne babu??? to je super potom... hned si mi dodala optimizmus 😉 aspon nieco ked uz som sa tolko naplakala...

bobjan
20. feb 2009

Babulka jasné, ja som sa so zlým prístupom nestretla ani v CAR predtým, mala som šťastie...

Peti, nuda, nuda, nuda... 😒 mám nejakú depku, či čo ja viem..

freyadee
20. feb 2009

petka... preco? to nema kazde centrum taku istu taxu???? 😕 inak odporucali mi toto... ale xcela som sa spytat vas naslovovzatych odbornicok 😉

veam
20. feb 2009

Ahojte babule,prosim vas moze mi od vas niekto poskytnut cennik z ferticentu?

babulka123
autor
20. feb 2009

bobjan.. no ja som sa stretla a preto vyzdvihujem v 1 rade ten pristup.. ten sa jednoducho neda porovnat..

frey ked sme tam isli tak som velmi verila ze sa to podari .. a vidis.. a veeelmi mi pomohla vtedy petkaerdal takze peti .. DAKUJEM hehehe

petkaerdal
20. feb 2009

ja som uz v 16tt na bruchu nespala vobec

bobjan
20. feb 2009

babul, chápem...

freyadee
20. feb 2009

babuu.... 😉 to sa dobre pocuva... a ako dlho pred tym ako si sla do centra ta museli pripravovat? lebo ja som mala 9.januara druhe mimomat. tehu a povedali mi, ze uz nemozem skusat normalne ... iba tuto moznost mi dali... ze mam teraz oddychovat na pn... tak neviem cca kolko predtym ma budu pripravovat.... s tebou to bolo ako?

bobjan
20. feb 2009

veam - platí sa za mrazenie embryjok 6000,- , potom SPF - 3300,-Sk, a za lieky cca 3000,-Sk

petkaerdal
20. feb 2009

bobjan,depkujes? ja tiez niekedy
tiez nuda,nuda,nuda...drahy mi pride neskoro,este aj nic v Tv

frreya,precitaj si tranku alebo dve spät ,vcera sme to preberali,voooobec niesu rovnake ceny,ja som bola v jednom centre na prvom IVF a cez poistovnu som doplacala 50 000,vo FC som sla za tu cenu ,ako samoplatca!!!
plati sa tam za vselico mozne ,zdieraju 😠

veam
20. feb 2009

bobjan dakujem moc,ale nahodou podrobny cennik tu nemate nikto,vsak?

babulka123
autor
20. feb 2009

ja som bola na IVF ktore nam nevyslo a vlastne po 3 mesicoch sme isli znova.. ale po mimomaternicovom neviem.. vies to je lepsie sa dohodnut s Dr. on je fakt macher..
pripravovat.. ak myslis pichanie inekcii tak max 14 dni.. ja som tak mala a reagovala som pomalicky..

petka ale ty mas 2 to je rozdiel.. heheheh

petkaerdal
20. feb 2009

cennik nemaju ani na stranke,ja som ho ani nikdy tusim nevidela

no a co,ked su dve,ved su vedla seba,nie na sebe 😀 ,ako jedno tvoje...
tyyy teba tie dve obisli 😀 😀 😀

babulka123
autor
20. feb 2009

nooo tusim ako jednu z mala hehehe este som zvedava na Pegyy
ozaj videla si foto malej Karinky od Sue??? je kraasna po maminke..

petka ja som si tie 2 odlozila na druhy pokus.. heheheh

bobjan
20. feb 2009

Veam cenník nie je, ale toto sú aktuálne ceny. Ja som teraz po ET a okrem mrazenie som presne toľkoto platila...

petkaerdal
20. feb 2009

som na nu aj ja zvedava teda 😉
videla som foto,mala je strasne sladka 😀

ja som si na druhy pokus odlozila jedno,hadam nebudu potom uz dve zase 😀

bobjan
20. feb 2009

Petka, no akosi... o hoďku príde manža, tak bude lepšie...

Freyadee - nič sa neboj. Mám kamarátku, ktorá sa snažila 4 roky, mala 2x mimomaternicové, odobrali jej oba vajíčkovody, a vyšlo jej IVF na prvý šup. Problém u nich nebol zistený žiadny, proste sa im nedarilo. Už má krásneho synčeka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre