Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

peggyyy
1. jún 2009

babulka že jake koláče, mňam a super tácka aj ja chcem takú 😀

alibabaa
1. jún 2009

dakujem,
aspon som skusila, ci nahodou nemate skusenosti s iscare...

melisska
1. jún 2009

emka dakujem 😉 nemam doma testy a na krv idem 8.6.

melisska
1. jún 2009

Peggy ty mas uz pekne TT 🙂
alibabaa ja nie a kde mas 40 zbojnikov 😀 dufam ze som ta neurazila, ja len zo srandy 😉 😕
emka mne to nenafuklo hned ja som mala PK vkladali mi az 6 den a brusko bolo vpohode 😉

gilly
1. jún 2009

ahojte baby, od vcera picham Merional a dnes sa citim nejako haluzne, akoby nepritomne, proste nedobre. Moze to byt z toho? Mate s tym niektora skusenosti? Nechcem nejako stresovat, ale som z toho vystrasena :( dufam ze to nie je nejaka zla reakcia...

babulka123
autor
1. jún 2009

pegyy.. vyzdr.. budes mat aj ty.. hehehe

vierka
1. jún 2009

melisska - drzim palce, nech je 3 stastne cislo... ale da sa to v pohode vydrzat aj bez testovania 😉

a kde su nove spravy s folikulometrie dnesnej????

melisska
1. jún 2009

vierka dakujem 😉

loginka
1. jún 2009

caves,
foliky narastlli, takze vecer posledna injekcia - choragon, huraaaaaa
mne sa teraz nic nechce, mam sa setrit, takze oddychujem

melisska - no mas ho take nafuktnute

gilly, skus si tam zavolat, ak mas nejake obavy, hormony robia svoje, ale ak to pocitujes subjektivne, ze sa citis zle, radsej to skonzultuj

babull - no tak hej, ved uz si pokrocila tehula, ja teraz podprdu nemozem - ked si ju davam dole, bolia ma

vierka
1. jún 2009

loginka - no supeeeeer, ved teraz ani nic nemusis, zajtra nahodis maximalne kludovi rezim a v stredu odber... sa tesiiiiiiiiiim sa tvoj vysledok 😀

babulka123
autor
1. jún 2009

loginka.. paraaaada gratulujem.. velmi sa tesim s teobu a som velmi zvedava na stredu..

melisska
1. jún 2009

loginka supeeeeeeeeeeer, drzim palceky 😉

bittka13
1. jún 2009

ahojte kocky, tak dnes mam po OPU... no dalo sa to vydrzat 😒 , mala som z toho dost stres !
Nakoniec z 14-15 folikov boli "len" 3 vajicka 😒 ... tak neviem snad to bude stacit 😉
Zajtra cakam na telefon 🙂 a ET bude bud v stredu alebo stvrtok .... Drzte mi palce 🙂

emka1
1. jún 2009

ahoj bittka, blahozelam k 3 vajkam 😉 😉
aj ked to asi vyzeralo spociatku na vacsi pocet 😖, ale je mozne, ze prave tie Tvoje 3 budu stacit na to, aby to vyslo na 100 % 😉 takze nezufaj a ver, zajtra okolo 8.30-9.00 hod Ti bude teta embryologicka volat 😵 😵

gregy
1. jún 2009

ahojte login super držím palce na zajtra ...

bittka nezúfaj ... ja som mala 7 folíkov a 3 vajíčka a všetky sa oplodnili síce do ET vydržali len dve ... ale ako sa hovor aj jedno stač ked je zrelé ... hlavu hore pozitívne myslenie je základ ...

bittka13
1. jún 2009

Diki kocky ste zlate, ja nezufam, len som bola trochu sklamana... ale mozno to fakt nic zle neznamena a ja verim ze sa to podari na tych 100% 🙂, no nic ved dam zajtra o sebe vediet aky mame vysledok z tych nasich 3 bojovnikov... tak nam drzte palce prosim !!!

bittka13
1. jún 2009

...este jedna otazocka na tie skusenejsie 🙂 ... po ET je sex zakazany ??? dokedy ??? ja si uz pomaly ani nepamatam kedy sme to robili normalne... uz nam z toho hrabe 😠

vierka
1. jún 2009

bittka - su to traja silny bojovnici - zajtra budu volat len same dobre spravy 😉
no a po ET je to zakazane minimalne do toho krvneho testu 😅
ja si pamatam, ze cely ten cyklus pri IVF nic nebolo - od zaciatku az do konca 😅

melisska
1. jún 2009

vierka ja ty si po ETe? ale si testovala, v albume mas krasne testiky, ci az po krvi?

floskula
1. jún 2009

meli, 😉 vierka otehotnela priordzene. hlavne ze predtym nafasovala igelitku plnu injekcii na stimulku pred 2 ivf.

😀 😀

vierka, co si vlastne s tymi liekmi spravila? vzali ich do FC pre niekoho, koho caka stimulka?

gregy
1. jún 2009

bittka nám po ET povedal že bez styku min do krvi a ďalej podľa stavu 😀

my tiež abstinujeme už od začiatku ale čo neurobíš pre mimi 😀

vierka
1. jún 2009

melisska - no nam sa stal zazrak, my sme si boli pre injekcie na stimulaciu, ale mrcha neprisla kvoli tomu, ze som v tom vykle otehotnela 😅 😀

floskula - no vo FC povedali ze si ich mam este pre pripad nechat, lebo ze ta ziadost mi plati... no len neviem dokedy, asi sa budem informovat priamo na poistovni ze ako to je... ale zatial to vyzera tak, ze sa mi tento pokus proste pocita do preplacanych aj ked som sa ho nezucastnila...

floskula
1. jún 2009

vierka, asi pol roka plati ziadost, ale spytaj sa. vsak ono to ma dlhy cas do expiracia, tak ak to nepouzijes a mne nevyjde KEt v auguste, tak ich na jesen od teba vezmem za ten doplatok, co si platila v lekarni. 😉

melisska
1. jún 2009

Jaaaaaaaaaaj Vierka to je uzasneeeeeeeeeeee 😵
Preco by sa mal pocitat, lebo ho scchvalila poistovna???? 😕

vierka
1. jún 2009

floskula - no ja verim, ze ich zrovna ty nebudes potrebovat odomna 😀 ako ja ich velmi rada posuniem dalej, len bude asi dost nefer, keby mi ten pokus ta poistovna zaratala - ale ved za ten zazrak to aj tak stoji 😀

melisska - to teda je 😀
no poistovna rata ten pokus aj ked napriklad nie je co na vlozenie... tak myslim, ze mi uznaju aj toto... co je podla mna odveci ked ma zena za zivot len 3 pokusy co jej hradi poistovna 😕

loginka
1. jún 2009

bittka, ako sa citis po OPU? mna to caka v stredu, minule ked som bola som 2 dni prelezala, mala som celkom aj bolesti
to by som bola aj ja sklamana z takeho poctu, ale treba verit, ze to su tie naj - ved aj su 🙂
a 3 stacia, no ono staci napokon aj jedno 😉
som zvedava na moju urodu 😕

awe
1. jún 2009

ahojte kocky 😉

bittka - blahozelam k vajkam, zajtra budem cakat co napises, aj ja som mala 3 vajka...ale moj pribeh poznas 😔 drzkam palce, nech sa vam oplodnia vsetky a nech mas najneskor vo stvrtok bubacikov v brusku 😉 lebo v brusku im bude najlepsie 🙂 no vidis, ze OPU si prezila v pohodke 😉

loginka
1. jún 2009

no stresy baby,
stihli sme sa pred injekciou s mng pohadat, lebo chce ist vecer pred OPU na poker
a ked mi isiel pichat este ze som si vsimla, ze zmiesal 3 ampulky namiesto 2 ...

vierka
2. jún 2009

bittka - dnes cakame na tvoje spravicky 🙂

loginka - no tak to mate tusim pri stimulacii riadne veselo 😀 ved ten poker moze kludne odlozit na ten dalsi den.. a ako ste to vyriesili s injekciami? podarilo sa dat nakoniec dve?

loginka
2. jún 2009

ahoj vieri,
vystrekol potom tretinu a dodal vodicku, tal hadam, sme to nepototo 😒
poker musi byt, a prave dnes vecer, ved aky problem? 😒 a este sa cudoval, ked som mu povedala, nie ze si nieco da alkoholicke
tak som mu potom hnusne vynadala, nezvyknem, ale vyslo to zo mna ... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre