Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
5. jún 2009

loginka - gratulujem ku dvom bobacikom 😀 a kolko bunkovi boli???
no tak to je super, ze si to videla pekne na obrazovke, aj ja som sa na to moc tesila 😀

katika - mojka kasli na to, ze ti nieco nevide podla planu a ovulka nebude na dovolenke... tieto veci si takto neplanuj a mozno budes milo prekvapena ako ja 😉 ved je jedno kde to splodite, netreba na to hned dovolenku 😉

gragy - tak to je super, ze hcg stupa, ja pevne verim, ze to nebude mimomaternicove a ze si proste ten typ zeny ktora ma proste mrchu aj ked je tehu.. tak len pekne lezkaj a nechaj sa obskakovat 🙂

loginka
5. jún 2009

gregy - teraz som si precitala, napinak pokracuje, ty nas tu pekne natahujes 😉
lez a pozitivne mysli, mas krvacanie alebo len spinenie? hodnota hcg je v norme? super, super, ze sa zvysilo, nech len stupa dalej 🙂

mam v brusku 4bunkovce - no zatial su malicke, hadam porastu 😉
ozaj ako je s tym chilli po ET, uzivat ci neuzivat???
a este dajte radu, aby mi tie 2 tyzdne rychlo ubehli

vierka
5. jún 2009

loginka - no ja som citala ze po ET uz neuzivat.. aj ked ja som ich uzivala pred "stimulaciou" a to uz som bola viacmenej v tom - teda bola som v tom viacej ako menej 😀 no a nejako to neublizilo - teda dufam 😅
no neviem ako mas na plane pracovat, ale ja som po ET chodila do prace, takze mne tie dva tyzdne celkom rychlo ubehli... chodievajte na vylety, uzivaj si uz pomaly krasneho letneho pocasia 🙂

loginka
5. jún 2009

ved to, budem snazit akoze na to nemysliet, uz teraz som vybehla do zahrady a mulcovala 🙂
najlepsie by bolo niekam vypadnut
ako ti je dnes vieri, rande s misou bolo? 😝 🙂

vierka
5. jún 2009

loginka - ved skus sa nejako zabavit, rob veci co mas rada, uzivaj si slniecka, chod na prechadzky a zmrzku 😀 proste nieco... mne to ubehlo celkom rychlo, ani som netestovala - az krvny test... a uplne najdlhsie boli te posledne dve hodiny co som cakala na telefonat 😅 inak sa to dalo zvladnut...
dnes je celkom dobre, misa ma nevabi 😀 len mi dneska nejako nechuti jest 😅 a uz sa tesiiiiiiiim ako nebudem musiet cez vikend vstavat o 5.00 do prace 😀

gregy
5. jún 2009

no logi práveže to nie je v norme je to prliž nízke na to že som 15 den po ET ... nárast za dva dni z 35 na 110 je síce super ale keby to bolo tak 3 dni do zadu .... preto má dr. strach z mimomaternicového .....

a ty dnes po ET uy mukluješ na záhrade??? ja som sa prvý deň šetrila podľa inštrukcií z FC ...

loginka
5. jún 2009

mne to nehovorili, ale setrim sa, to len tak rekreacne 😉

ina7
5. jún 2009

ahojte, hlasim, ze dnesne OPU prebehlo v poriadku. nosnica som dobra - 21 folikulov a v tom 14 vajicok. 🙂 zajtra uvidime. nemala som doobeda ziadne extra bolesti, ale ked som sa zobudila po poobednajsom spanku, tak som myslela, ze umrem. uz len pocas cesty na zachod som skoro odpadla. teraz som na ibalgine a je to o nieco lepsie. aspon sa mi netmie pred ocami.

loginka, drzim palce tvojim dvom drobcekom. nech pekne driemkaju 9 mesiacov ako v perinke. 🙂

gregy, ver a dufaj. pozri, su baby, co maju normalne mrchu aj styri mesiace po otehotneni. kamoska skakala na airobiku ako diva a potm jej doktor hovori, ze vy ste v 4. mesiaci. a babo sa drzalo a drzalo, ani mrcha ani airobik ho nevypudili. drzim palce. 🙂

bittka13
6. jún 2009

caute babenky, tak uz tu mame 3 den po ET, no mam pocit ze ma brucho boli stale rovnako... 😒 myslite ze mi po postupne prejde, lebo teraz ked ani ibalgin nemozem... no nie je to nic moc 😠

loginka
6. jún 2009

ahoj bittka, mna pobolieva, ale stale to pripisujem OPU, lebo je este stale skoro od vtedy
pri prvej IVF ma to preslo, potom som absolutne nic nepocitovala

mozno keby to uz bolo neznesitelne, tak sa ozvi dokimu

pekny vikendik prajem 🙂

bittka13
6. jún 2009

loginka - diki 😉 , aj tebe pekny vikendik...

lolka
6. jún 2009

ahojte,
gregy, jeeeezis, drzim silno palce, nech to Hcg len rastie a nech je vsetko ok 😉 kedy pojdes rano do FC, ja idem tiez na krv, tak sa tam uvidime 🙂
ja som dnes 13 od ET, este som netestovala a uz to nejako vydrzim. brusko si pekne hladkam a babulkam sa prihovaram, dufam, ze to pocuju a su v poriadku 😉

bittka, mna po ET brusko nebolelo, skor po OPU, ale nafuknute brucho mi ostalo 😒

floskula
6. jún 2009

ahoj lolka. podla mna ti to vyjde. hlavne ze nekrvacas, to tu mali vacsina bab problem. ako celkovo zvladas to cakanie? mas sa cim zamestnat? 😉

gregy
6. jún 2009

lolka ahoj no bojujem ... snažím sa len ležať a chodím max. na WC ... krvácam stále ale nie sú to zatiaľ také tie typické krámy ... no dúfame že HCG stúplne a krvácanie klesne ... a ty si sa vydržla netestovať??? to ťa obdivujem ....

V pondelok idem na krv aj sono, nepredpokladám že na sone bude niečo vidieť no budem si musiť počkať na výsledok krvičky až do pondelka obeda to už budem 18 deň od ET ...

lolka
6. jún 2009

floskula, cez den nemam na to ani cas myslit, v robote toho mame dost, ale nestresujem sa 😵 no a doma ma
drzi muzik, ale da sa to cakanie zvladnut. 😉 kazda navsteva wc-ka je trosku v napati, ale zatial je vsetko ciste 😉 uz asi 3-4 dni mi je obcas tak divne od zaludka, tak dufam, ze je to dobre znamenie a nie len moj vymysel 😉

gregy, ja idem tiez v pondelok rano, okolo 7.30 hod. najhorsie bude asi to cakanie od odberu po telefonat, to bude urcite nervozna 😅
to je dobre, ze sa ti nespustila normalna mrcha, este je nadej a treba sa jej drzat. mozno odislo jedno babenko, preto to spinenie a zaroven // na testiku 🙂

gregy
6. jún 2009

lolka aj vika ide v pondelok na krv dnes som s ňou volala ... tak som zvedavá ktorej bude Dr. volať ako prvej???? 😀 😀 😀

vieš čo sa toho špinenia týka ja už neviem čo si mám o tom myslieť keby bolo HCG v norme tak by možno bola aj nádej ale HCG je príliž nízke ... no ale nemá zmysel bedákať musím len čakať a čakať ... joj ale ma to vycibrí v trpezlivosti 😉

lolka
6. jún 2009

ok, tak sa tam v podelok vsetky stretneme 😉 myslim, ze sa raz vika prihovorila jednej kocke a myslela si, ze som to ja 😀 ale teba spoznam, aspon myslim, keby nie, tak do mna drgni 😉
dufam, ze budu volat co najskor......presne, to je iny trening v trpezlivosti - a ja medzi trpezlive rovno nepatrim 😀 pozri, uz s tym nic neurobis, ostava len cakat a keby to aj nevyslo, svet sa este nezruti (ale som mudra, ze ? 😀 ). co ta nezabije - to ta posilni 😉

gregy
6. jún 2009

och lolka no nezrúti ale ... moje FSH ná už veľa šancí nedáva ... ja už nemám veľa času a manžel ... ťažko povedať ... nuž ale máš pravdu čo ťa nezabije to ťa posilní ... však uvidíme ...

idem si niečo prečítať nech mi skôr prejde čas 😉

lolka
6. jún 2009

ok, pekny vecer, my ideme do mesta 😉

loginka
7. jún 2009

dobre ranko kocky 🙂
gregy, este testujes?
lolka, vika, gregy - moc vam drzim palce!!!

lolka
7. jún 2009

loginka, dakujeme 😉

gregy
7. jún 2009

ahojte áno testujem a je vto stále výrazné ... ked si už myslím že krvácanie ustupuje znova sa to spustí 😖

riska
7. jún 2009

gregy, velmi ti držim palce nech to dobre dopadne, to musi byť riadny napor na nervy 😖

gregy
7. jún 2009

riska ahoj no je to psycho 😕 ale už to musím len vydržať ...

lolka
7. jún 2009

gregy, vydrz este, mas to tazke 😅

loginka
7. jún 2009

baby, musime sa trochu odreagovat, ako travite vikend?
ja som u svokrovcov, momentalne som sa zobudila po dobrom obede 🙂
vcera sme grilovali, dnes som mng vytiahla na prechadzku, boli sme na Duchonke - on nasiel jeden dubacik 🙂

gregy
7. jún 2009

logi ja čumím len na bednu a prípadne sa hrám na notebooku alebo buzerujem môjho muža čo ako má robiť 😀 😀 😀 náhodu dne opral, včera poriadil aj navaril 😀 😀 😀 no kedže môžem len ležať čo iné mi ostáva 😉

loginka
8. jún 2009

dobre ranko,
gregy, noo, ma to aj nejake vyhody, ze
nech sa zacvici, lebo ked budes v porodnici a aj potom bude nalezite pripraveny 😉

ja som si dnes urobila zoznam co budem robit cely tyzden, aby mi to nejako preslo
chcela by som ist aj do kina - nemate nejaky dobry tip?

vierka
8. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

vsetky babenkam co maju dnes krvny test straaaaasne drzim palceky 😉

peggyyy
8. jún 2009

dobré ránko, držte mi na dnes palce, čaká ma poradňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre