Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rikuska21
22. feb 2009

Ahojte, tiez som prestupila do feticent z GF. Mala som pocit ako na beziacom pase, i ked aj tu sa mi zdam dr taky velmi narychlo, . ale pocula som dobre odporucania.
iídem na druhe iui i ked si myslim ze je to len o peniazoch. S mojou diagnozou je to 100 percent ze to nevyjde ale dr tvrdil ze úpre poistovnu potrebuju dva pokusy a 1 pokus som mala v GF, chcem sa poytal kolko sa vlastne plati tu, lebo mi to v tom spechu dr zabudol povedat.dak za info

bobjan
22. feb 2009

Rikuska, ja o IUI neviem, koľko stojí, ani ako to chodí,lebo to som neabsolvovala. Ja keď som menila car, tak som tiež prišla na to, že každý dr. je iný a aj prístup má iný... ja som sa tu napr, tiež pýtala na veci, čo mi predtým v car dr. hovorili a tu nie, ale na jednej strane je to aj dobre, že mi to dr. tak dopodrobna nehovoril. Manžel mi na to povedal,že aspoň nebudem nad tým rozmýšľať a dr. vie čo robí...
Ale na všetko sa pýtaj, veď aj dr. povie, že ak máš hocijaké otázky, v ordinačných hodinách máš volať sestričkám, ak nie, tak jemu...

rikuska21
22. feb 2009

dak Bobjan
ja uz ani nemam sil sa pytat, musim dufat, ze vedai co robia, snazime sa uz 5 rokov tak snad to raz vyjde, a prave v tomto centre.

riska
22. feb 2009

ahoj rikuska 😀
čo ja viem, tak iui vo fc stalo 3000 Sk, snad sa to nezmenilo 😉

veam
22. feb 2009

ja budem v GF platit za IUI 1000sk plus lieky ma vysli do 500sk...vo FC neviem ako to je

petkaerdal
22. feb 2009

ahojte 😉
bobjan,tak si mala upratovaci den,
my vcera nic,pohodicka papucova doma,nesli sme nikam,drahy dlho spal,potom sa uz neoplatilo,zachvilku ho vykopnem do prace a zase sama doma 😖
ty mas dneska manzu doma? ci pracuje tiez? alebo v garazi 😀

co robkas ?

petkaerdal
22. feb 2009

ano zmrazenie stoji 6000,tak som platila

veam
22. feb 2009

ahoj,naco je vlastne dobre to zmrazenie?aby drahy stale nemusel chodit a trapit sa sam v kabinke?

petkaerdal
22. feb 2009

ahoj veam,my nemame zmrazene spermie,moj nastastie nejake ma,my mame zmrazene embryjka,to stoji 6000

alex
22. feb 2009

ahojte 🙂

veam
22. feb 2009

aj moj muz nastastie spermie ma,nie vela ale ma...a tie embryjka sa naco zmrazuju?prepac ze sa vypytujem ako blba,ale zaujima ma to a nech som skusenejsia

veam
22. feb 2009

ahoj alex

alex
22. feb 2009

veam embrijka, ak ti zostanú na mrazenie, tak tie potom rozmrazia a vložia ti ich je to tzv. KET, ak bude neúspšené IVF, aby si nemusela znova podstupovať celý ten kolotoč.

veam
22. feb 2009

jasne,dakujem za info...a ty ako?

alex
22. feb 2009

ja v pohode, po piatkovom menšom šoku... cesta za bábätkom je o neustálom čakaní na niečo, už som si
na to zvykla 😀

veam
22. feb 2009

preco po soku?ty sa tiez snazis?

petkaerdal
22. feb 2009

ahoj alex
veam,zm razuju sa na to,aby sa mohli pouzit na pripadny dalsi transfer

peggyyy
22. feb 2009

ahojte babenky...čo je tu nového?

alex
22. feb 2009

veam hej, boli sme v piatok 1x vo FC, kde nám povedali, že náš SPG je katastrofálny,
pritom doteraz bol ok. Je to pravdepodobne spôsobené manželovou chorobou a teplotami,
ktoré mal koncom januára. Ale dúfame, že za tri týždne už to bude lepšie. To ideme na kontrolný
SPG.
My sa snažíme už 4 roky, to je dosť dlhá doba...

veam
22. feb 2009

alex tak to mi je fakt luto,ale verim tomu ze sa to napravi a budete mat to po com tak tuzite...

veam
22. feb 2009

ahoj peggyyy...tak citam ze ty uz si stastne v tom

alex
22. feb 2009

no tak teda čakáme ďalej na náš čas 🙂

ideme si zacvičiť, navečer ešte nakuknem 😉

bobjan
22. feb 2009

Pekta, veru upratovací 😒 Ty si mala včera papučový 😀 Dnes mám drahého doma, teda do obeda bol v garáži 😠 Boli sme na návšteve a teraz sme papučoví 😀
Kukám net a tak...
Normálne sa mi ani do práce nechce....
😒

bobjan
22. feb 2009

Petka 😀

petkaerdal
22. feb 2009

no my papucovy ,taky o nicom...ale niekedy dobre padne len tak doma lenosit pri tv
ty uz ides zajtra do prace ? rano?

bobjan
22. feb 2009

veru dobre padne...ja by som dnes akosi spala...

nie, nie, v utorok idem na kontrolu a už sa dám vypísať, tak uvidím, ak nič nebude namietať, tak už v stredu 😨

petkaerdal
22. feb 2009

aha,som myslela,ze uz od zajtra ides robit...
ako sa citis? nejake zmeny na sebe? 😀

aj ja som taka nijaka,by som spala...

bobjan
22. feb 2009

no zajtra ešte nie, to by som asi nevstala 😀 Lebo, keď by mi trebalo, tak by som určite spala a keď mi netreba vstávať, tak straším už od 5,alebo 6.00 hore 😒

Cítim sa rovnako, nič nové...začínam mať bobky.....

Tak si zasa slamená...no síce so psíkom 😅

petkaerdal
22. feb 2009

bobjan,to tak byva,ked musis tak nechces a ked nemusis,tak nevies spat..
inak ja vstavam kazde dve hodky teraz 😅

no som slamena,Jessica na mna z vysoka kasle,ta je vykotena a spi...

nemaj bobky,neboj dobre to bude..ktory si den,6?

bobjan
22. feb 2009

To nemôžeš spať? Ja som dnes celkom dobre, ale nejak brucho tlačí...mám ho furt naduté, aj keď som podľa váhy schudla 2kg... 😒

To máš kľudnučkého psíka teda...nie ako tí susedia tvoji, čo?? 😖 😀

no dnes som 6..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre