Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
18. jún 2009

Pahu áno a ked nechodím po schodom a absolútne nič nerobím je to super ... ale ako náhle zdolám tie naše tri poschodia po schodoch hneď sa to zhorší 😒 no bude asi do 4 mesiaca nevytiahnem päty z domu 😖 ale vydržím však vy prídete za mnou no nie???

loginka
18. jún 2009

gregy jasneeeeeeeee 🙂 aj obed ti donesieme v obedari 🙂
len si objednaj 🙂

labutienka
18. jún 2009

gregy a kedy si šupneš k menu tt? 🙂

a ináč DOBRÚ CHUŤ! 😀

gregy
18. jún 2009

ó loginka tak to máš u mňa 😀 😀 😀 potom budem ja nosiť tebe, no teda nechcem aby si mala komplikácie ale to len tak z vďačnosti 😵

labu šupnem po srdiečku .... možno že už zajtra 😉

labutienka
18. jún 2009

tak o.k., zajtra kuknem 😉

bittka13
18. jún 2009

tak kocky, pred chvilkou mi volali !!!! SOM TEHULKA s uctyhodnym HCG 475 !!!!

floskula
18. jún 2009

bittka, srdecna grafulacia. nech ti to pekne pokracuje tak ,ako ma. je fajn, ze aspon teraz ste tu nejake tehule, lebo mi, co sme mali IVF v marci a zac. aprila, tak to tu bolo dost zufale. same negativne stravy. ☹

este raz blahozelam, uzi si to. a co, manzel sa tesi, ze bude mat aj on to svoje? 😉

bittka13
18. jún 2009

floskula - no manzel skoro vyskocil z koze od radosti 😀 😀 😀 ten je v 7 nebi !!!

gregy
18. jún 2009

bittkaaaaaaaa supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratulujem 😵 😵 😵

bittka13
18. jún 2009

gregy - daaaaaakujem 😀 !

miskad
18. jún 2009

Ahojte mám na vás veľkú prosbu. Chodím do Gynfivu mám za sebou 6 IUI a nútia ma do IVF. Čo nechcem lebo všetky vyšetrenia mám v poriadku a som zdravá ale už mi odmietajú spraviť dalšie IUI.
Už mám jedno dieťa to sa nám podarilo na 12 IUI v inom centre.
Chcem vás poprosiť či mi môžete napísať všetky poplatky šo sa platia vo Ferticentre pri IVF keď ho hradí poisťovňa v Gynfive mi povedali že záleží nod liekov ale cena sa pohybuje medzi 30000,- až 50000,- Sk. Zdá sa mi to veľmi vela.Ďakujem vám veľmi pekne

bittka13
18. jún 2009

miskad - ahoj ja som platila v FC +/- aj s liekmi 2000 EUR.... 😒 malo to nie je ale oplatilo sa 😉 😀

floskula
18. jún 2009

miskad, ked to hradi poistovna, tak doplacas za lieky cca 3-tisic korun, ak si das (nemusis si dat) SPF tak to stoji dalsich 3-tisic a ak ti zostanu eembrya na mrazenie, to je cca 6-tisic. takze dohromady je to maximalne 12-tisic korun.

bittka, ty si ale nesla cez positovnu, nie?

bittka13
18. jún 2009

miskad - samozrejme bez poistovne, aj som bola samoplatca... pokial ides cez poistovnu tak to boli len nejake doplatky na lieky a za mrazenie vajicok (ak ostali)....

loginka
18. jún 2009

bittkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tak teraz na plne gule: Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

bittka13
18. jún 2009

loginka - daaaakujem !!!! dnes ty mne zajtra ja tebe 😀 😀 😀 !!!

loginka
18. jún 2009

bodaj by, jojjjjjjjjjj nech uz je zajtra

bittka13
18. jún 2009

neboj dockas sa, ale vies co je najtazsie ten cas medzi 8mou a 12tou, ja som normalne z nervov dostala hnacku 😀 😝

loginka
18. jún 2009

asi pojdem nakupovat - vtedy mi cas prejde rychlo 🙂
to ale vsetko pominam 😒 , no nejako sa musim zamestnat, lebo umrem 😎

miskad
18. jún 2009

Ďakujem vám veľmi pekne floskula,bittka13 pomohli ste mi idem zavolať do ferticent a objednám sa a uvidíme.
Je hrozne ako zdeirajú ludí nechápem tie veľké rozdieli mezdi centrami

Bittka gratulujem s celeho srdca
🙂

bittka13
18. jún 2009

loginka - kludne zober mangelovi kreditku a hor sa do obchodov.... myslim ze ti to zazlievat nebude aj ked mu ju vycistis 😀 😝

miskad - dakujem !!! tak nech sa ti to tam zadariiiiiiii !!! mne to prinieslo stastie 😉

riska
18. jún 2009

bittka, aj ja blahoželám 🙂 super správička 😀
a u vas bol aký problém?

bittka13
18. jún 2009

riska - dakujem 😀 , u nas bol problem nedefinovany... len sa proste vytrvale nedarilo 😒 niekedy horsia verzia ako ked vies pricinu 😖

loginka
18. jún 2009

bittka a este mas prist do FC, ci uz ta poslali za svojim dr?

alex
18. jún 2009

Ahojte kočky,

bittka moc gratulujem!!!

Aj mne dnes volali, mám schválenú žiadosť 😀

miskad
18. jún 2009

Ahoj alex môžeš mi prosím povedať ako dlho ti schvalovali žiadosť a v ktorej poisťovni si ja mám všeobecnú.
A čo si k tomu potrebovala.

Ďakujem 🙂

ina7
18. jún 2009

bittka, tak to je supeeer, tešíme sa už NAHLAS S TEBOU. 😀

loginka, teraz ja tebe napíšem, že závidím, lebo už zajtra ideš na krv. ja až v stredu, ja to asi nevydržím netestovať.

alex, žiadosť schválená, uži si dovolenku v júli a v auguste hor sa do toho. 🙂

kellynka7
18. jún 2009

bittka jeeeeeeeeeeeeeeeeej z celeho srdiecka ti gratulujem 🙂

kellynka7
18. jún 2009

ja som druhy den po ET a mam taky cudny pocit v bruchu ako pred mrchou.Mate s tym daktora skusenosti.Diky

bobjan
18. jún 2009

Bitka mooooooooooooooooc gratulujem a držím palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre