Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

anaxamon
22. jún 2009

ahojte, ak mozem chcem sa k vam pridat. Dnes sme boli s manzelom na vstupnom pohovore...vyhliadky nemame ruzove ale snad casom zruzoveju 😅

gregy
22. jún 2009

Anaxamon vitaj 😉 jej nás tu bude strážiť priamo admin 😀 😀 😀

loginka
22. jún 2009

anaxamon vitaj!
aky mate problem?

lolka
22. jún 2009

ahojte, ako sa mate ? 😉
ja som bola dnes na kontrole u svojej doki a uz mame srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂 sme 6+3 tt, presne to sedi s "mrchou " 😉
bezim.....este dojdem 🙂

anaxamon
22. jún 2009

dakujem, semka neadminujem...skor svadobne stranky 😉

mame zly spg. (malo pohyblivych a tie co su tak sa pohybuju len do stran ci na mieste), ja mam PCO

honey777
22. jún 2009

Ahoj anaxamon, vitaj. Koľko sa snažíte ? Zo zlého sperm. si ešte nerob ťažkú hlavu, aj my sme ho maly podobný ( 7 pohyblivých a tiež aj do strán), tak ma Dr. potešil, že nebudem musieť ísť na laparku, keďže je chyba v mužovi (u mňa je vše OK) a kontrolný už bol akože v norme (už 18 pohyblivých, bez pohybu do strán) a tak som musela ísť predsa na laparku. Som vyše týždňa po. No a v stredu ideme na konzultáciu po laparke a uvidíme, či nám navrhne IUI alebo IVF. PCO máš už dávno zistené ?

babulka123
autor
22. jún 2009

anaxamon.. aj my sme mali , teda mame a vidis... pomohli.. neboooj vsetko bude ok , len treba verit.. a vo FC uz otehtoneli neotehotnitelne {to je slovo co ??? 😀 😝 😝 } takze mozem len potvrdit ze ujo Pinter ma zlate rucky.. a samozrejme cely kolektiv..

loginka , gregy .. ja len ze zdravim a zdrham.. idem k Pahu na kavu.. a mimohcodm pahu ma dnes meninky..

anaxamon
22. jún 2009

ona mal len 5 co je uplne malinko, ale viem ze to nemusi nic znamenat, ide na urlogiu, ja na horm. profil (nemame to este) a v auguste na dalsi spg. no ja som o PCO ani netusila, z toho som v najvacsom soku, kedze menzes mam pravidelny, sice 33 az 35 dnovy ale chodi🙂

drobec123
22. jún 2009

joj, som rada ze niekto zacal riesit temu ze co povieme nasim detom. aj my sme to uz doma s manzelom rozoberali a nevedeli sme zaujat k tomu stanovisko. ale jedno viem, ze ked budem mat dceru tak sa s nou asi velmi skoro porozpravam a asi ju nebudem podporovat aby brala antikoncepciu. aj ked to lekari nepovedia, podla mna to je tiez dobre svinstvo - ved su to hormony !

loginka
22. jún 2009

mne je to teraz tiez dost blbe, brat roky antikonc a potom dalsie hormony, aby clovek mohol otehotniet
ale neviem, ci by som to nedovolila dcere, ked teraz tie deti tak skoro dospievaju, tak radsej to, ako riesit tehotentsvo nezletilej 🙂
dost predcasne uvahy, ze 😉
ale asi by som to dietatu nevesala na nos, ked netreba, mozno az ked to nalezite pochopi, ale aj toto je teraz predcasna uvaha 🙂

honey777
22. jún 2009

Ako tak čítam, je nás tu viac, čo sa chystajú v auguste (my zatiaľ ešte len na 90%) na zákrok ( IUI/IVF).

lolka
22. jún 2009

anaxamon, aj u nas ma muzik zle spermose a vo FC to dokazali !! treba len verit a pozitivne mysliet 😉
antikoncepcia ma svoje pre aj proti, ale u mladych bab ma viac pozitiv 😅 keby som vedela ako dopadneme, tak ich vobec neberiem, ale to nevie nikdo dopredu.

anaxamon
22. jún 2009

lolka co znamena ze to dokazali? ste po ivf, alebo?

ja som HAK brala presne tri roky...

siouxie
22. jún 2009

anaxamon, my sme mali 8 kusov a pohyby iba do strán - to bol druhý spg (prvý bol úplne zlý - málo, nepohylbivé a s vysokou patológiou). Ja som akože v poriadku, ale zatiaľ ma nikto "hĺbkovo" neskúmal. Tiež ma čaká HP, a rovnako naň chcem vyslať aj mužíčka. K akému urológovi pôjdete?

lolka
22. jún 2009

anax, ano sme po IVF/ICSI a som v 7tt, dnes som videla srdiecko 😉 😉
muzik mal sice pocet spermosov ok, ale zlu pohyblivost - do stran a aj morfologia nebola bohvico 😖 muzik bol aj u urologa, ale ziadny problem nenasiel.
tak nezufaj, vsetko bude dobre 😉 ja som prekonala 2 MA, ale taraz veeeelmi verim nasej fazulke, ze bude bojovat a dotiahneme to az do porodu 😉

anaxamon
22. jún 2009

lolka tak drzim paste aby ste to spolu vydrzali 😉

siu, k nejakemu u nas na poliklinike...ale muz pojde sam ja nepojdem 😀

loginka
22. jún 2009

lolka, super, ze si uz videla, je to krasne 🙂
aj ja tej mojej verim, ona totiz jednoducho musi, som na nu prisna a povedala som na zaciatku, ze ma zaracha 9 mesiacov 🙂

siouxie
22. jún 2009

anaxamon, jasné, len bacha, lebo nie každý urológ ten HP aj spraví. Teda, aspoň my sme mali takú skúsenosť (tiež na poliklinike, rieši tam skôr zapálené močáky babkám a pozeral na nás ako puk. Nakoniec spravil aspoň sono a odber krvi na rôzne markery).
A v inej téme som čítala, že na kontrolný spg sa ti zdá ísť veľmi neskoro po troch mesiacoch... Skús si ešte prečítať debaty v téme Neplodnosť u muža, zhruba okolo 80.strany (a viac). 😉

anaxamon
22. jún 2009

sio manzel hp nepotrebuje, ten potrebujem ja, a to pojdem k endokrinologovi...kedze moj gznekolog mi ho nechcel robit, poslal ma na endo...

tie tri mesiace mi uz dneska bolo pisane, avsak snad dr. vie co robi nie? ked povedal ze minimalne dva tyzdne tak mu verim, aj tak to budu mozno aj dva mesiace kym tam pojdeme opat 😉

siouxie
22. jún 2009

ahá, tak som to zle pochopila 🤐
O tom nepochybujem, že vie čo robí 😉 V každom prípade tie dva mesiace už môžu ukázať viac ako dva týždne 😎

vierka
22. jún 2009

lolka - srdecna gratulaaaaacia ku srdeeeenku 😀

alex - hlavicka makovicka este boli??? 😅

riska
22. jún 2009

lolka, gratulujem k srdiečku 🙂 😉 😀 😵 taka úžasná novina a to napišeš len tak mimochodom 😕

alex
22. jún 2009

vierka no bolí ma za uchom tá kosť ☹ Som trošku smutná, lebo som chcela ísť na koncert DM, ale leje ako z krhly a lístky máme na státie, čiže by sme premokli do nitky.

vierka
22. jún 2009

alex - no my sme planovali ist v auguste na madonu, ale s bruskom uz nikam nepojdem... tak to ma mrzi, ze to takto dopadlo s tymi vasimi listkami a ze ste nesli ☹

alex
22. jún 2009

vierka však ty skoro vôbec ešte nemáš bruško, ja keby som sa odfotila, tak už ma pomaly rodiť pošleš 😀

vierka
22. jún 2009

prave mi mangel povedal, ze ten fotak nejako skresluje - v skutcnosti to vyzera uuuuuuplne inak a je vacsie 😀
tie fotaky ked mali skreslovat tak neskreslovali a teraz, ked sme pysne na kazde kilecko, tak to skresluju 😠 😀

alex
22. jún 2009

neboj, však to bruško ešte porastie, až nebudeš rada aké je veľké 😉

loginka
22. jún 2009

veru vierka, budes rada, ked sa zmestis do objektivu 😀

vierka
22. jún 2009

alex - no to veru budem rada ked ho budem vlacit po tych nasich schodoch 😀

loginka - tak budem mat aspon dovod si kupit fotak so sirokouhlym objektivom 😝 😀

alex
22. jún 2009

vierka ty na všetkom nájdeš pozitívum, to je super 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre